Форсунка масляна

Оберіть авто
Сортувати

Купити масляну форсунку за вигідними цінами в Україні

Олійні форсунки – це опціонально встановлюваний пристрій, що забезпечує стабільну та довговічну роботу двигуна внутрішнього згоряння. Найбільш гостро його потребують турбодизельні і турбовані мотори, однак, останніми роками масляні форсунки встановлюються в багатьох автомобілях незалежно від їх комплектації.

Призначення масляних форсунок

Найважливішим завданням, яке виконують масляні форсунки, є запобігання розриву масляної плівки на деталях силового агрегату, що рухаються. Крім того, установка таких форсунок дозволяє поліпшити тепловідведення, не допустити перегріву механізмів і вузлів, що труться, значно полегшити хід поршня, мінімізувати детонацію і підвищити стабільність роботи мотора за різних режимів і зовнішніх умов.

Вибір нової олійної форсунки

Практика показує, що визначити момент виходу з ладу масляних форсунок є досить складним. Непрямими ознаками поломки цих деталей стане:

  • Надмірне нагрівання поршневої групи;
  • Зміна рівня тиску масла в двигуні;
  • Поява металевих стуків у силовому агрегаті при підвищених обертах.

Для вибору нової олійної форсунки можна скористатися такими параметрами:

  1. Рік випуску, марка та модель авто;
  2. Каталожний номер деталі;
  3. Він-код автомобіля.

На сайті нашого маркетплейсу ви можете підібрати та купити не тільки оригінальні масляні форсунки, але й їхні аналоги, представлені такими великими виробниками, як:

  • Febi (Німеччина);
  • Sampa (Туреччина);
  • Diesel Technic (Німеччина).

А ось купівля б/у форсунок небажана. Незважаючи на те гранично просту конструкцію, цей пристрій є неремонтопридатним, тому існує великий ризик придбати деталь з каналом, що забився масло, або ослабленою пружиною. Набагато простіше та вигідніше купити нову олійну форсунку з доставкою на домашню адресу в каталозі Мріяр. Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, в комфортне відділення або адресу. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

У нашому інтернет-каталозі представлені пропозиції більшості інтернет-магазинів Києва та України. Сейчас в категории Форсунка масляная доступно 128 шт. Вы можете быстро сравнить цены на Форсунка масляная и выбрать для себя оптимальный вариант по стоимости и доставке. Ціна від 73,69 грн. до 10713,31 грн.

Ціни на Форсунка масляна
Товар Ціна
Форсунка змащування поршня Renault 7700109893 298,00 UAH
Форсунка змащування поршня Renault 7700875312 511,23 UAH
Форсунка змащування поршня Renault 7700109892 342,00 UAH
Форсунка змащування поршня VAG 038103157C 1 165,05 UAH
Форсунка змащування поршня Renault 7701475121 2 046,41 UAH
Форсунка масляна - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Форсунка масляна для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Форсунка масляна ?
💵 Які ціни в Mriyar на Форсунка масляна ?

Форсунка масляна на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Форсунка масляна