Натяжний ролік ременя ГРМ

Оберіть авто
Сортувати

Ролик натяжителя на ремінь ГРМ

Самонатяжной ролик дозволяє регулювати рівень натягу ременя ГРМ, а також забезпечує коректну роботу вузла колінчастого вала двигуна, рух кожної зі складових якого має бути синхронізоване з іншими елементами. Заміну розглянутих комплектуючих рекомендується здійснювати комплексно. Деталі піддаються інтенсивному зносу, тому їх середній ресурс становить близько 60-100 тис.км пробігу автомобіля. Справний натяжна ролик ременя ГРМ, купити який можна за цілком доступною для більшості автовласників ціною, забезпечить оптимальні умови роботи системи і допоможе уникнути виникнення аварійної ситуації на дорозі.

Натяжні ролики: основні критерії вибору

Залежно від принципу роботи, натягувач може мати одну з наступних конструкцій:

  • прокладка - виробляється з товстої гуми, приймає і гасить основні удари;

з налаштуванням - дозволяє автовласникові самостійно регулювати рівень натягу ременя;

самонатяжной - не вимагає особливого догляду, контролю або настройки, здатний самостійно забезпечувати регулювання і підтримка оптимального рівня натягу.

Плануючи здійснити заміну автозапчастини, варто віддавати перевагу оригінальним деталям або якісним аналогам від перевірених виробників, які точно відповідають необхідним параметрам. При виборі комплектуючих основна увага приділяється технічним характеристикам, бренду, а також сумісності з автомобілем конкретної марки і моделі.

Де замовити ролик ГРМ?

Технічний прогрес спровокував істотне зростання популярності онлайн-продажів, тому більшість автовласників вважають за краще замовляти запчастини для технічного обслуговування і ремонту машин через інтернет. Ціна таких товарів зазвичай нижче, ніж аналогічна продукція в сервісних центрах, а якість відповідає суворим стандартам і нормам.

Нішевий маркетплейс автозапчастин Мріяр зібрав кращих продавців оригінальних деталей, які готові запропонувати великий вибір сертифікованих товарів з доставкою в будь-який з населених пунктів України. Ми співпрацюємо лише з перевіреними і надійними партнерами, тому можемо гарантувати високу якість товару і відсутність підробок. Замовивши ролики натяжителя для ременя ГРМ на Мріяр, ви можете бути впевнені, що вони прослужать вам протягом довгого часу, а поїздки на авто будуть максимально комфортними і безпечними. При цьому вам не доведеться витрачати час на відвідування сервісного центру в своєму місті або порівнювати пропозиції від кількох інтернет-магазинів в пошуках найбільш вигідного.

Ціни на Натяжний ролік ременя ГРМ
Товар Ціна
Ролик натяжний ременя ГРМ SKF VKM 16003 514,72 UAH
Ролик натяжний ременя ГРМ Asam 55596 378,00 UAH
Ролик натяжний ременя ГРМ SKF VKM 11113 967,09 UAH
Ролик натяжний ременя ГРМ SKF VKM 75601 754,09 UAH
Ролик натяжний ременя ГРМ SKF VKM 75612 690,33 UAH
Натяжний ролік ременя ГРМ - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Натяжний ролік ременя ГРМ для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Натяжний ролік ременя ГРМ ?
💵 Які ціни в Mriyar на Натяжний ролік ременя ГРМ ?

Натяжний ролік ременя ГРМ на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Натяжний ролік ременя ГРМ