Бігунок розподільника запалювання

Оберіть авто
Сортувати

Бігунок розподільника запалювання

Більшість легкових автомобілів, що їздять по просторах нашої країни оснащені двигунами внутрішнього згоряння, а в якості палива використовують бензин. Паливно-повітряна суміш, згораючи в робочій камері мотора, віддає свою енергію поршням двигуна і вона, в кінцевому підсумку, перетворюється в поступальний рух коліс авто. Займання повітряно-паливної суміші відбувається від електричного розряду в свічці розжарювання. Електричний розряд утворюється в результаті подачі на свічку високої напруги. За подачу напруги відповідає розподільник (трамблер), управління яким здійснюється за допомогою бігунка. Якщо вам знадобилося купити новий бігунок трамблера, то найпростіше зробити покупку на сайті маркетплейса "Mriyar", де зібрані найкращі пропозиції від десятків інтернет-магазинів автозапчастин з усіх регіонів нашої країни.

Які бігунки трамблера є на сайті маркетплейса Mriyar?

На сайті нашого маркетплейса представлені як оригінальні моделі, так і високоякісні аналоги. Через великий наплив контрафактних запчастин в нашій країні у власників легкових автомобілів склалася помилкова думка про те, що тільки оригінальні деталі можуть бути якісними, проте воно не відповідає дійсності.

На сайті нашого маркетплейса представлені бігунки розподільників запалювання таких брендів:

  • Beru;
  • Bremi;
  • Facet.

Вчинені елементи систем запалювання Beru поставляються як на конвеєри автовиробників, так і на вторинний ринок автозапчастин. На цю торгову марку трудиться 21 технологічний центр. Завдяки їх роботі Beru вдається створювати нове високотехнологічне обладнання, що покращує екологічність і безпеку двигуна. Всі автозапчастини цієї торгової марки виробляються виключно на території Німеччини.

З двадцятих років минулого століття компанія Bremi займається виробництвом елементів систем запалювання для легкових автомобілів. Її продукція користується високим попитом не тільки в Німеччині, але і далеко за її межами. Вона відноситься до преміального класу, відповідає європейським, американським і азіатським стандартам якості. На сьогоднішній день у компанії вісім власних заводів в різних країнах, які дозволяють їй продавати елементи запалювання автомобілів по всьому світу.

Під італійською торговою маркою Facet продаються як товари власного виробництва, так і автозапчастини, випущені для Facet на заводах інших компаній. Вони мають стабільний гарна якість і адекватну вартість, тому користуються популярністю серед автовласників багатьох європейських країн. При нормальних умовах експлуатації автозапчастини Facet служать набагато більше гарантійного терміну експлуатації.

Маркетплейс Mriyar - надійні тумблери розподільників запалювання за доступними цінами

Маркетплейс Mriyar більше ніж інтернет-магазин. На нашому сайті зібрані пропозиції десятків імпортерів автозапчастин, тому кількість моделей перемикачів розподільників запалювання вимірюється тисячами. Визначившись з моделлю тумблера, ви зможете самостійно вибрати інтернет-магазин з найкращими умовами продажу.

Ціни на Бігунок розподільника запалювання
Товар Ціна
Бегунок Jp Group 1191300700 52,00 UAH
Бегунок Jp Group 1191300800 61,00 UAH
Бегунок Jp Group 1291300200 72,00 UAH
Бегунок Jp Group 1191300500 60,00 UAH
Бегунок Jp Group 1291300300 122,00 UAH
Бігунок розподільника запалювання - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Бігунок розподільника запалювання для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Бігунок розподільника запалювання ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Бігунок розподільника запалювання у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Бігунок розподільника запалювання ?

Бігунок розподільника запалювання на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Бігунок розподільника запалювання