Запалювання

Choose a car
No data

Запалювання

Система запалювання - основоположний механізм авто: завдяки що входять сюди комплектуючих здійснюється пуск двигуна. У чому призначення і пристрій системи запалювання? Принцип роботи системи запалювання простий: в свічках формується іскра, яка служить засобом займання бензинової суміші. Акумулятор служить місцем накопичення заряду - передає заряд на свічку (без заряду іскра неможлива). Котушка багаторазово підсилює цей заряд, який передається до свічок. Присутні переривник і конденсатори. Словом, при повороті ключа під капотом відбувається маса цікавих процесів, які призводять до запуску ДВС. Так працює система запалювання автомобіля. Тепер водій може рушити з місця.

Електронна система запалювання легкових автомобілів: комплектуючі

Система складається з багатьох комплектуючих, кожна з яких є обов'язковою ланкою. Завдання пуску мотора вирішується завдяки злагодженій роботі всіх її елементів. Якщо з ладу виходить один елемент - робота механізму порушується, пуск ДВС часто стає неможливим. Необхідно замінити відсутню деталь, щоб нормалізувати роботу.

  • Свічка запалювання. Спеціальна комплектує, в якій виникає іскра - від іскри запалюється паливна бензинова суміш, і запускається двигун автомобіля. Свічки запалювання - одні з найбільш часто ламаються деталей: регулярно доводиться проводити їх заміну.
  • Котушка. Початкового заряду акумулятора недостатньо для виникнення іскри - його потрібно багато разів збільшити. Для цих цілей служить спеціальна спиралевидная котушка, яка помітно збільшує напругу.
  • Акумулятор. Агрегат, який накопичує заряд - служить джерелом електрики для самих різних систем авто. Але головне його призначення - забезпечити струмом запальну систему, щоб автомобіль міг рушити з місця.
  • Комплект проводів. Провідники, по яких рухається ток між різними комплектуючими (елементами). Надірваний проводок неодмінно призведе до непрацездатності - тому корисно мати комплект для своєчасної заміни.
  • Свічка розжарювання. Головний принцип дії деталі не створення іскри, а нагрівання поверхні. Використовується в двигунах, що працюють на дизельному паливі: йому необхідна менша температура для займання суміші (ніж бензину), для забезпечення якої і служить ця свічка.

Кожна комплектує виконує свою функцію, і двигун запускається.

Mriyar.ua: деталі системи запалювання ДВС

Купити деталі системи запалювання двигуна легкового автомобіля за розумною ціною ви зможете на нашому маркетплейсе автозапчастин. Продукція різних продавців України зібрана в картках товару нашого сайту - отримаєте пропозицію понад 40 млн товарів! Завдяки нашому сервісу різні, навіть найдрібніші продавці автомобільних комплектуючих отримали можливість продати свою продукцію через Інтернет. Це зручно і власникам транспортних засобів - можна відшукати продавця, найближчого до вас, і заощадити на оплаті доставки. Крім комплектуючих механізму запалювання, можна купити і деталі гальмівної, охолоджувальної та інших важливих систем авто: прийнятна ціна завжди знайдеться.