Конденсатор запалювання

Оберіть авто
Сортувати

Для чого потрібен конденсатор системи запалювання?

У сучасних автомобілях можуть встановлюватися різні системи запалювання в залежності від типу двигуна і моделі авто. Однією з надійних і перевірених часом систем запуску двигуна є конденсаторна система. Вона являє собою низку з акумулятора, генератора, трансформатора і спеціального конденсатора. Під час запуску двигуна відбувається розрядка конденсатора і створюється електрична напруга, необхідне для виникнення іскри. Іскра взаємодіє зі свічками котушки запалювання і призводить мотор в дію.

 

У роботі системи подібного типу величезна роль відводиться саме конденсатору. Він являє собою деталь, яка виступає в якості невеликої акумуляторної батареї. Конденсатор системи запалювання призначений для накопичення струму під час роботи авто і збереження ємності протягом тривалого часу. Щоб ваш автомобіль запускався без проблем, своєчасно перевіряйте працездатність не тільки конденсатора, а й генератора, акумуляторної батареї та інших елементів системи запалювання. У разі виявлення зносу запчастин ви завжди зможете замовити все необхідне, включаючи конденсатори котушки запалювання, в маркетплейсе Мріяр.

 

Як зрозуміти, що конденсатор в системі запалювання несправний?

Якісні автомобільні конденсатори можуть прослужити без заміни близько 100-150 тисяч кілометрів пробігу, але в деяких випадках елементи виходять з ладу раніше. Існує кілька ознак, які вкажуть на проблеми з конденсатором:

 

мотор не запускається, хоча автомобільний акумулятор точно справний і заряджений;

машина глухне незабаром після запуску або під час руху;

іскра на свічках практично непомітна або навпаки занадто сильна.

Якщо ви помітили перераховані вище ознаки, проведіть огляд системи запуску двигуна самостійно або зверніться в СТО. Можливо, стався обрив проводу, і проблему вдасться усунути без заміни накопичувача струму. Але найчастіше в разі виникнення проблем з запуском двигуна конденсатор потребують повної заміни. Причиною поломки може стати коротке замикання, яке сталося всередині системи старту. Також після тривалої експлуатації конденсатор починає висихати і втрачати ємність незалежно від манери їзди автовласника. У деяких випадках накопичувачі швидко втрачають ємність з-за порушення технології під час виробництва або неправильного зберігання елементів. Тому важливо купувати автозапчастини у перевірених продавців, наприклад, через маркетплейс Мріяр.

 

Зручний сайт, де можна вигідно купити все необхідне для авто

Маркетплейс Мріяр об'єднує безліч інтернет-магазинів, автомобільних сервісних центрів та офіційних постачальників запчастин по всій Україні. Всі продавці, з якими ми співпрацюємо, працюють строго в рамках діючих законів країни, тому надають гарантію, обмін і повернення товару при необхідності.

 

Якщо ви живете в місті Київ, Харків чи будь-якому іншому населеному пункті України і думаєте: "Куплю автомобільний конденсатор", наш маркетплейс з продажу запчастин для авто допоможе вам в цьому. Виберіть на сайті марку і модель вашої машини і відсортуйте товари за ціною, термінами доставки або будь-яким іншим цікавлять вас параметрам. Також ви можете зробити запит по VIN-коду автомобіля, і продавці маркетплейса Мріяр самі підберуть відповідний накопичувач, а також котушку запалювання й інші запчастини до нього. Додатково продавці можуть запропонувати вам індивідуальну знижку.

Ціни на Конденсатор запалювання
Товар Ціна
Конденсатор система запалювання Toyota 1913316240 354,00 UAH
Конденсатор система запалювання Bosch 0 290 800 036 352,80 UAH
Конденсатор система запалювання Bosch 1 237 330 809 186,00 UAH
Конденсатор система запалювання Bosch 0 290 800 052 731,44 UAH
Конденсатор система запалювання Bosch 1 237 330 318 190,80 UAH
Конденсатор запалювання - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Конденсатор запалювання для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Конденсатор запалювання ?
💵 Які ціни в Mriyar на Конденсатор запалювання ?

Конденсатор запалювання на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Конденсатор запалювання