Конденсатор запалювання

Оберіть авто
Сортувати

Для чого потрібен конденсатор системи запалювання?

У сучасних автомобілях можуть встановлюватися різні системи запалювання в залежності від типу двигуна і моделі авто. Однією з надійних і перевірених часом систем запуску двигуна є конденсаторна система. Вона являє собою низку з акумулятора, генератора, трансформатора і спеціального конденсатора. Під час запуску двигуна відбувається розрядка конденсатора і створюється електрична напруга, необхідне для виникнення іскри. Іскра взаємодіє зі свічками котушки запалювання і призводить мотор в дію.

 

У роботі системи подібного типу величезна роль відводиться саме конденсатору. Він являє собою деталь, яка виступає в якості невеликої акумуляторної батареї. Конденсатор системи запалювання призначений для накопичення струму під час роботи авто і збереження ємності протягом тривалого часу. Щоб ваш автомобіль запускався без проблем, своєчасно перевіряйте працездатність не тільки конденсатора, а й генератора, акумуляторної батареї та інших елементів системи запалювання. У разі виявлення зносу запчастин ви завжди зможете замовити все необхідне, включаючи конденсатори котушки запалювання, в маркетплейсе Мріяр.

 

Як зрозуміти, що конденсатор в системі запалювання несправний?

Якісні автомобільні конденсатори можуть прослужити без заміни близько 100-150 тисяч кілометрів пробігу, але в деяких випадках елементи виходять з ладу раніше. Існує кілька ознак, які вкажуть на проблеми з конденсатором:

 

мотор не запускається, хоча автомобільний акумулятор точно справний і заряджений;

машина глухне незабаром після запуску або під час руху;

іскра на свічках практично непомітна або навпаки занадто сильна.

Якщо ви помітили перераховані вище ознаки, проведіть огляд системи запуску двигуна самостійно або зверніться в СТО. Можливо, стався обрив проводу, і проблему вдасться усунути без заміни накопичувача струму. Але найчастіше в разі виникнення проблем з запуском двигуна конденсатор потребують повної заміни. Причиною поломки може стати коротке замикання, яке сталося всередині системи старту. Також після тривалої експлуатації конденсатор починає висихати і втрачати ємність незалежно від манери їзди автовласника. У деяких випадках накопичувачі швидко втрачають ємність з-за порушення технології під час виробництва або неправильного зберігання елементів. Тому важливо купувати автозапчастини у перевірених продавців, наприклад, через маркетплейс Мріяр.

 

Зручний сайт, де можна вигідно купити все необхідне для авто

Маркетплейс Мріяр об'єднує безліч інтернет-магазинів, автомобільних сервісних центрів та офіційних постачальників запчастин по всій Україні. Всі продавці, з якими ми співпрацюємо, працюють строго в рамках діючих законів країни, тому надають гарантію, обмін і повернення товару при необхідності.

 

Якщо ви живете в місті Київ, Харків чи будь-якому іншому населеному пункті України і думаєте: "Куплю автомобільний конденсатор", наш маркетплейс з продажу запчастин для авто допоможе вам в цьому. Виберіть на сайті марку і модель вашої машини і відсортуйте товари за ціною, термінами доставки або будь-яким іншим цікавлять вас параметрам. Також ви можете зробити запит по VIN-коду автомобіля, і продавці маркетплейса Мріяр самі підберуть відповідний накопичувач, а також котушку запалювання й інші запчастини до нього. Додатково продавці можуть запропонувати вам індивідуальну знижку.

Ціни на Конденсатор запалювання
Товар Ціна
Конденсатор система запалювання Topran 101 402 125,77 UAH
Конденсатор система запалювання Jp Group 8191500107 159,22 UAH
Конденсатор система запалювання Paruzzi 02082 372,30 UAH
Конденсатор система запалювання Hyundai/Kia 2732538000 85,63 UAH
Конденсатор система запалювання Bosch 1 237 330 809 101,02 UAH
Конденсатор запалювання - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Конденсатор запалювання для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Конденсатор запалювання ?
💵 Які ціни в Mriyar на Конденсатор запалювання ?

Конденсатор запалювання на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Конденсатор запалювання