Випускний клапан

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Купити випускний клапан ДВЗ за низькими цінами в Україні

Випускний клапан – це важливий елемент газорозподільного механізму ДВЗ. Відповідає за випуск із камери згоряння відпрацьованих газів.

Конструкція випускного клапана

У момент, коли в силовій установці автомобіля відбувається згоряння повітряно-паливна суміш, камери ДВЗ повинні бути герметичними. Внаслідок цього процесу утворюються гази, які мають оперативно видалятися. Для цього в головці блоку циліндрів двигуна встановлені випускні клапани.

Впуск повітряно-паливної суміші в циліндр двигуна здійснюється при зниженні тиску, тоді як випуск відпрацьованих газів, навпаки, – за умов підвищеного тиску. Клапанний механізм потребує максимально точного регулювання – він закриватиметься зарано, то гази, які не встигли догоріти, дуже швидко спалять його.

Конструктивно випускні клапани сучасних ТЗ складаються з тарілки та стрижні. Переваг у такої конструкції безліч. По-перше, вона дуже проста і, по суті, в ній нема чому ламатися. По-друге, перехід до стрижня від фаски виконано плавно, за рахунок чого досягається необхідна міцність деталі. По-третє, конічна форма сприяє покращенню амортизації та зниження опору газів.

Часті несправності випускних клапанів

У процесі експлуатації будь-якого двигуна тарілка та сідло клапана покриваються нагаром. Уникнути цього процесу неможливо. При цьому через нагар відбувається перегрів клапана. Рано чи пізно це призведе до того, що опорна поверхня деталі вигоряє, що в свою чергу негативно позначається на герметичності камери згоряння, втрати потужності силової установки, утруднений пуск двигуна.

Крім того, під дією високих температур на корпусі клапана можуть з'явитися мікротріщини, через які з камери згоряння назовні прориваються розпечені гази. Як результат тарілка та стрижень деталі руйнуються, а циліндр двигуна перестає справлятися з покладеними на нього функціями.

Як купити випускний клапан ДВЗ

У нашому електронному каталозі представлені тільки вигідні пропозиції про продаж оригінальних випускних клапанів та їх аналогів від перевірених українських продавців. Ви можете швидко порівняти ціни на Випускний клапан і вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою.

При підборі запасних частин звертайте увагу на каталожний номер та характеристики запчастини. Вибираючи Випускний клапан, необхідно враховувати рік випуску машини, модифікацію двигуна та інші технічні характеристики.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, в комфортне для вас відділення або адресу. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Ціни на Випускний клапан
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Випускний клапан - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Випускний клапан для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Випускний клапан ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Випускний клапан у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Випускний клапан ?

Випускний клапан на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Випускний клапан