Патрубок повітряного фільтра

Оберіть авто
Сортувати

Патрубок повітряного фільтра: вибираємо грамотно

Патрубки і найрізноманітніші шланги в машинах потрібні, щоб передавати рідина між агрегатами. По суті, все гнучкі автомобільні з'єднання цілком можна вважати патрубками, але майстри воліють їх називати товстими шлангами. Патрубок воздуховода - дуже важливий елемент, який подає повітря до двигуна, впливає на роботу інших систем, тому при техобслуговуванні йому теж необхідно приділяти увагу.

Якщо ця деталь вимагає заміни, а купити хочеться якісну і надійну, краще звернутися до перевірених постачальників. У маркетплейсе автозапчастин Мріяр представлені товари від 300 автомагазинів України, тут можна купити патрубок повітряного фільтра або гофру до нього для будь-якого автомобіля. Майданчик зручна тим, що допомагає відшукати потрібну запчастину саме в рідному місті клієнта.

Навіщо потрібен патрубок повітрозабірника?

Ця запчастина розташована між передньою панеллю відсіку двигуна і крилом автомобіля, патрубок воздуховода підходить до входу повітряного фільтра, його встановлюють так, щоб через гофр надходив чисте повітря. Дуже важливо стежити за станом деталі - якщо бруд потрапить через камеру згоряння в циліндр, впаде потужність мотора, оскільки в движок буде надходити неочищений повітря. В цьому випадку забивається фільтр, двигун починає «задихатися».

Найчастіше патрубок виходить з ладу при:

  • пошкодженні від удару;
  • використанні неякісного моторного масла;
  • ослабленні затягування хомутів.

Тріщини можуть утворюватися через високу температуру, що вилітають на дорозі камінчиків, старої гуми. Дизельні двигуни оснащують системою турбонаддува і інтеркулером, який охолоджує нагнітається в турбіну повітря через спеціальний шланг - патрубок, купити таку запчастина зовсім не складно. У дизельної машині він може зламатися через негерметичність або масла на кільцях, відсутність герметичності здатне викликати втрату необхідної потужності через зниженого тиску в машинної турбіні. Позначається поломка патрубка і на стані автомобільного інтеркулера.

Чи не працює патрубок повітряного фільтра? У Мріяр знайдете заміну за кілька хвилин!

Маркетплейс автозапчастин Мріяр створювався як майданчик, де можна купити будь-який автотовар, причому в рідному місті клієнта. Тут представлено понад 40 мільйонів товарів, замовнику потрібно тільки ввести назву деталі і своє місце розташування, система відразу ж видасть необхідне. Наголос робиться на точки в місті клієнта. Тут легко купити повітряний фільтр, патрубок до інтеркулеру, є на заміну турбіни і гофра.

Шукати можна не тільки за назвою товару, а й по каталогу пристрою машини і VIN-коду. У маркетплейсе виставляють на продаж і нові, і відновлені деталі, ціна на них може відрізнятися, оскільки вартість формує продавець, а на майданчику їх багато. Якщо клієнт погано розбирається в запчастинах, зручніше буде викласти запит по VIN-коду, і йому відразу ж надішлють свої пропозиції автомагазини. На всю продукцію надається гарантія, терміни варіюються від 2 тижнів до року, в залежності від деталі і позицій продавця. Мріяр дозволяє істотно економити місце і час, так що користуватися послугами майданчики не тільки вигідно, але і дуже зручно.

Ціни на Патрубок повітряного фільтра
Товар Ціна
Патрубок дросельної заслінки Topran 114 926 139,42 UAH
Патрубок дросельної заслінки Febi 39055 597,17 UAH
Патрубок дросельної заслінки Jp Group 1216000600 331,00 UAH
Патрубок дросельної заслінки Febi 38542 612,00 UAH
Патрубок дросельної заслінки General Motors 96536712 492,00 UAH
Патрубок повітряного фільтра - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Патрубок повітряного фільтра для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Патрубок повітряного фільтра ?
💵 Які ціни в Mriyar на Патрубок повітряного фільтра ?

Патрубок повітряного фільтра на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Патрубок повітряного фільтра