Маховик

Оберіть авто
Сортувати

Вінець маховика – важлива деталь у роботі стартера

Зубчастий вінець маховика є точкою передачі моменту, що крутить. Щоб транспортний засіб працював правильно, необхідно уважно ставитися до купівлі деталей і перед придбанням вивчити як призначення, а й конструктивні особливості. Для кожного автомобіля необхідно індивідуально підбирати деталь, тому, якщо ви плануєте купити запчастини, варто провести всі вимірювання, щоб бути впевненими в тому, що запчастина в точності підійде до вашого авто. Насамперед, запчастина повинна підходити за діаметром та розміром. Тільки у цьому випадку заміна буде логічною. Якщо запчастина не підходить, забезпечити правильну роботу вона не зможе.

Типи та правила заміни вінця маховика

Зубчастий вінець маховика - це деталь, призначена для поршневих двигунів, що забезпечує передачу моменту, що крутить, від стартера до шатуна. Без цього може бути нормального запуску двигуна загалом. Якщо ви помітили несправність, краще відразу її усунути. Сьогодні в асортименті можна знайти маховик двох видів: у яких знімається вінець і у яких одне ціле з деталлю. Деталь зі знімним вінцем є більш надійною та якісною. При поломці її набагато легше відремонтувати та є можливість заощадити кошти. Для того, щоб правильно вибрати деталь, необхідно звернути увагу на такі параметри:

  • діаметр;
  • кількість зубів;
  • модуль зачеплення.

Купувати запчастину варто тільки після того, як ви точно дізнаєтеся про ці параметри, тому що придбання деталі без вимірів буде неправильним рішенням. Під час експлуатації зубці зазнають інтенсивного зношування, яке посилюється при неправильній роботі стартера. Якщо зубці стираються, то згодом це призводить до погіршення запуску двигуна. При незначних зносах зубців вінець перевертають, але краще відразу встановити новий, щоб надалі не виникло жодних проблем. Щоб замінити деталь, необхідно демонтувати маховик. Це робиться за інструкцією, розписаною для конкретного автомобіля. Напресовані вінці знімаються та встановлюються лише після нагрівання. Цей момент також важливо враховувати для того, щоб не завдати шкоди та не деформувати основу. Після установки може знадобитися балансування маховика, тому якщо у вас немає спеціального обладнання, краще заміну проводити на СТО.

Чому при покупці вигідно співпрацювати з нами?

Mriyar - це маркетплейс, який поєднує найкращих продавців автозапчастин. Тут є всі зручні інструменти як продавців, так і покупців. Зайшовши до нас ви побачите найвигідніші варіанти, які підійдуть як за ціною, так і за якістю. На нашому майданчику всі продавці мають офіційний статус, а це значно знижує ризик попадання на підробки та неякісні запчастини. Наше завдання – об'єднати магазини багатьох населених пунктів України та зробити так, щоб і продавці мали змогу реалізувати товар, а покупцям було з чого вибрати. Асортимент товару постійно розширюється. Ціна може бути різною, тому перед покупкою уважно ознайомтеся з усіма пропозиціями, а вже потім переходьте до оформлення замовлення. На даному майданчику ви зможете придбати якісні деталі. Якщо вам необхідно купити зубчастий вінець на маховик за вигідною ціною, вибирайте у нас. Серед великої кількості пропозицій ви у будь-якому випадку знайдете для себе найвигідніше. Зручний інтерфейс сайту дозволить легко підібрати деталь для вашого автомобіля. Якщо виникають труднощі, ви завжди зможете зв'язатись із продавцем, який допоможе вам зробити правильний вибір.

Ціни на Маховик
Товар Ціна
Маховик Renault 123003948R 12 320,00 UAH
Маховик Luk 415 0401 10 15 854,00 UAH
Маховик Luk 415 0744 09 18 174,00 UAH
Маховик Luk 415053711 10 742,00 UAH
Комплект зчеплення з маховиком Valeo 835035 11 420,49 UAH
Маховик - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Маховик для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Маховик ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Маховик у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Маховик ?

Маховик на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Маховик