Трансмісія

Оберіть авто
Дані відсутні

Трансмісія, як основа основ для авто

Трансмісія - це величезний комплекс механізмів, що забезпечує роботу всіх рухомих деталей, і передачу крутного моменту від мотора до коліс транспортного засобу. Її функціональність залежить від коробки передач, потужності мотора, від технічних характеристик транспортного засобу. Від правильної роботи цієї системи залежить безпека водія і пасажирів, витрата палива, знос запчастин. Складається трансмісійна передача з декількох елементів: зчеплення, КПП, кардана, диференціала, півосей і головної передачі.

Призначення такої системи - крок за кроком регулювати крутний момент. Схема роботи залежить від того, який автомобіль: з заднім або переднім приводом.

Яка буває трансмісія - види і класифікація

Тип трансмісійної системи повністю залежить від джерела електричної енергії, а також від способу передачі від двигуна внутрішнього згоряння крутного моменту до ведучих коліс машини. Виробники авто створюють транспортні засоби з такими видами трансмісії:

  • механічної. Найпоширеніший вид, він присутній у всіх машинах з механічною КПП. Енергія тут передається через тертя в зчепленні, роботи ШРУСов і зубчастих коліс;
  • гидромеханической. Робота мотора здійснюється завдяки зчепленню і гідравлічній системі. Така система дуже популярна в транспорті з автоматичною коробкою передач;
  • електричної. Використовують таку трансмісію частіше в електрокарах. Енергія мотора перетворюється в електрику і передається на колеса;
  • гідравлічну. Передача струму відбувається через рух масла до гідротурбіни під високим тиском;
  • комбінованої. Це коли при виробництві змішують дві системи: електричну і гідравлічну.

Залежно від способу управління крутним моментом розрізняють: механічну коробку передач, роботизовану, автоматичну і вариаторні автоматичну КПП. Кожна має свої особливості і гідності.

Де можна купити деталі трансмісії для автомобіля

Багато автолюбителів стикаються з необхідністю ремонту свого транспортного засобу, і знайти хороші запчастини буває дуже важко. Рекомендуємо зайти на віртуальну платформу «Мріяр». Це унікальний онлайн-ринок, де об'єднані сотні різних продавців зі всієї України. Тут можна купити, продати будь-який автомобільний товар. Майданчик настільки продумано створена, що будь-який бажаючий зможе скористатися докладним фільтром і знайти запчастини трансмісії, карбюратор, паливний шланг і інші деталі по заданих параметрах.

Реалізаторів представлена ​​величезна безліч, у кожного свої умови співпраці, акційні пропозиції, доставка і оплата. Найголовніше, на цьому ресурсі тільки перевірені організації, які продають якісний товар для авто. Консультанти розкажуть клієнту детально про цікавій деталі, її особливості і характеристиках, а також допоможуть в оформленні доставки.

Якщо споживач не хоче платити за транспортування, він може підшукати необхідний товар у дилерів свого міста. Маркетплейс «Мріяр» - дуже корисна платформа, де прийнятні ціни з'єднані з можливістю знайти підходящу продукцію.