Ремкомплект важеля перемикання передач

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Важіль перемикання в КПП

Що таке важіль перемикання передач, абсолютно точно знає кожен водій. Це такий пристрій, який закріплено до блоку перемикання передач. Знаходиться він в авто з «механікою», «автомати» ж оснащуються селекторами перемикання.

Автомобіліст щільно взаємодіє з вузлом в процесі управління автомобілем, передаючи зусилля на пристрій вибору, включення, виключення передач і тим самим визначаючи швидкість руху машини.

Принцип роботи дуже простий. При просте важіль стоїть на нейтралі, тобто займає центральне положення і утримується пружинами. Але його можна рухати поздовжньо для включення або виключення швидкості, а також поперечно для вибору швидкості.

Рукоять за допомогою тяг з'єднана з синхронізатором КПП, який допомагає шестерням входити в зацеп на обраної водієм ступені.

Несправності важеля перемикання - симптоматика і діагностика

Взагалі ця деталь досить міцна і працездатна, але і з нею можуть відбуватися неприємності. Зокрема, ви можете відчути наступну симптоматику:

  • туге переміщення, як поздовжнє, так і поперечне;
  • сильний люфт або важіль зовсім бовтається;
  • поява сильного скрипу.

Неполадки виникають при механічних поломки, а також при агресивному впливі водія, але деталі вузла в основному витратні, так що навіть при акуратному водінні з часом можуть зношуватися.

Будь-які негативні симптоми означають, що на автомобілі їхати нікуди не треба доти, поки ви не полагодите або не заміните пошкоджені елементи.

Діагностику та ремонт КПП цілком можна здійснити самостійно. Відразу підготуйтеся до заміни сферичної шайби або кульової опори, якщо важіль рухається з заїданням. При появі скрипу іноді рятує густе мастило, але як правило, це далеко не завжди пов'язане з висиханням попереднього шару, тому, навіть якщо звук припинився, обов'язково перевірте деталі конструкції на знос.

В іншому дивіться самі - можете впоратися самостійно, запасіться ремкомплектом і приступайте, якщо сумніваєтеся, обов'язково зверніться до майстра в ремонтну майстерню, бо якщо під час поїздки з КПП будуть проблеми, це сильно позначиться на вашій безпеки.

Де купити ремкомплект коробки передач?

Запастися ремкомплектом КПП непогано і про запас, але якщо так сталося, що поломка наздогнала, а під рукою потрібних деталей немає, годі було вестися на вторинний ринок, якщо не можете відшукати в магазинах поблизу необхідні запчастини. Вам потрібно просто зайти на сайт маркетплейса Мріяр.

На цьому майданчику ви без зусиль знайдете магазини в максимальній близькості до вас і зможете уточнити наявність ремонтного блоку.

Швидко, надійно і дуже зручно - на Мріяр знайдеться все!

Ціни на Ремкомплект важеля перемикання передач
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Ремкомплект важеля перемикання передач - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Ремкомплект важеля перемикання передач для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Ремкомплект важеля перемикання передач ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Ремкомплект важеля перемикання передач у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Ремкомплект важеля перемикання передач ?

Ремкомплект важеля перемикання передач на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Ремкомплект важеля перемикання передач