Ремкомплект важеля перемикання передач

Choose a car
Sort

Важіль перемикання в КПП

Що таке важіль перемикання передач, абсолютно точно знає кожен водій. Це такий пристрій, який закріплено до блоку перемикання передач. Знаходиться він в авто з «механікою», «автомати» ж оснащуються селекторами перемикання.

Автомобіліст щільно взаємодіє з вузлом в процесі управління автомобілем, передаючи зусилля на пристрій вибору, включення, виключення передач і тим самим визначаючи швидкість руху машини.

Принцип роботи дуже простий. При просте важіль стоїть на нейтралі, тобто займає центральне положення і утримується пружинами. Але його можна рухати поздовжньо для включення або виключення швидкості, а також поперечно для вибору швидкості.

Рукоять за допомогою тяг з'єднана з синхронізатором КПП, який допомагає шестерням входити в зацеп на обраної водієм ступені.

Несправності важеля перемикання - симптоматика і діагностика

Взагалі ця деталь досить міцна і працездатна, але і з нею можуть відбуватися неприємності. Зокрема, ви можете відчути наступну симптоматику:

  • туге переміщення, як поздовжнє, так і поперечне;
  • сильний люфт або важіль зовсім бовтається;
  • поява сильного скрипу.

Неполадки виникають при механічних поломки, а також при агресивному впливі водія, але деталі вузла в основному витратні, так що навіть при акуратному водінні з часом можуть зношуватися.

Будь-які негативні симптоми означають, що на автомобілі їхати нікуди не треба доти, поки ви не полагодите або не заміните пошкоджені елементи.

Діагностику та ремонт КПП цілком можна здійснити самостійно. Відразу підготуйтеся до заміни сферичної шайби або кульової опори, якщо важіль рухається з заїданням. При появі скрипу іноді рятує густе мастило, але як правило, це далеко не завжди пов'язане з висиханням попереднього шару, тому, навіть якщо звук припинився, обов'язково перевірте деталі конструкції на знос.

В іншому дивіться самі - можете впоратися самостійно, запасіться ремкомплектом і приступайте, якщо сумніваєтеся, обов'язково зверніться до майстра в ремонтну майстерню, бо якщо під час поїздки з КПП будуть проблеми, це сильно позначиться на вашій безпеки.

Де купити ремкомплект коробки передач?

Запастися ремкомплектом КПП непогано і про запас, але якщо так сталося, що поломка наздогнала, а під рукою потрібних деталей немає, годі було вестися на вторинний ринок, якщо не можете відшукати в магазинах поблизу необхідні запчастини. Вам потрібно просто зайти на сайт маркетплейса Мріяр.

На цьому майданчику ви без зусиль знайдете магазини в максимальній близькості до вас і зможете уточнити наявність ремонтного блоку.

Швидко, надійно і дуже зручно - на Мріяр знайдеться все!

Prices for Ремкомплект важеля перемикання передач
Product Price
Ремкомплект механізму перемикання кпп Fast FT73216 85,00 UAH
Ремкомплект механізму перемикання кпп Jp Group 1131700510 233,00 UAH
Ремкомплект механізму перемикання кпп Topran 102 855 47,58 UAH
Ремкомплект механізму перемикання кпп Topran 107 673 179,00 UAH
Ремкомплект механізму перемикання кпп General Motors 94580711 52,00 UAH
Ремкомплект важеля перемикання передач - Questions and answers
🚘 How to choose Ремкомплект важеля перемикання передач for your car?
🔝 Which brands are the most popular in the Ремкомплект важеля перемикання передач group?
💵 What are the prices in Mriyar for Ремкомплект важеля перемикання передач ?

Ремкомплект важеля перемикання передач on top car brands

Popular Manufacturers Ремкомплект важеля перемикання передач