Трос механічної коробки передач

Оберіть авто
Сортувати

Потрібен тросик для механічної коробки передач? Загляньте в Мріяр!

Хоча все більше автомобілів випускається з автоматичною коробкою передач, на механічні теж є попит, і розробники автоконцернів постійно вдосконалюють ці механізми. Багато бюджетні авто оснащують тросовими механічними коробками передач, де перемикання здійснюється за допомогою спеціального троса. Тросовий привід спрощує конструкцію, коробка перемикання передач і мотор менше вібрують.

Якщо така деталь ламається, водіям не завжди вдається швидко знайти запчастина для механічної КП. З появою маркетплейса Мріяр рішення проблеми займає всього кілька хвилин - асортимент майданчики налічує близько 40 мільйонів товарів від автомагазинів, автосервісів і офіційних дистриб'юторів зі всієї країни. На майданчику можна знайти як нові, так і відновлені деталі, так що купити якісні тросик або кулісу, задіяні в перемиканні швидкостей коробки передач, не складе труднощів.

Яку роль відіграє тросик?

Водії відзначають, що тросової привід прибирає навіть дрібні вібрації, які передаються педалі зчеплення і сидінням, завдяки чому їздити набагато комфортніше. Трос є багатожильний металевий канат, який покритий шаром пружинної стали і пластмасовою оболонкою. На одній його стороні кінці з'єднані з важелем управління, на інший - з механізмом перемикання, кут напрямку троса можна міняти.

Додаткові переваги тросіковая коробок передач:

  • зменшується знос деталей;
  • знижується ризик витоку масла;
  • швидше запускається двигун в морози.

Своєчасна заміна троса допомагає скоротити ризик більш масштабних поломок. Водіям варто звертати увагу на те, як поводиться куліса, утруднене включення будь-якої з передач, сильний шум від агрегату, удари і скрегіт при включенні передач, підтікання масла можуть сигналізувати і несправності. Якщо трос починає заїдати або насилу пересувається, значить, зносилися синхронізатори, порушилася оболонка, і деталі його потрібно замінити. Важливо враховувати, що на вигляд схожі троси не завжди замінні, при покупці звертають увагу на довжину, товщину, форму шарніра, параметри свого авто.

Найнадійніші троси знайдете в Мріяр!

Наш маркетплейс пропонує товари тільки від надійних виробників, в каталозі є троси від 3RG, AIC, Akusan, BCAR, BMW, Dello, Delta і багатьох інших відомих брендів. Майданчик зручна тим, що допомагає знайти торгові точки з продукцією за оптимальною ціною в рідному місті покупця, клієнтові потрібно всього лише ввести в пошуковий фільтр назва деталі і своє місце розташування, можна відзначити марку машини і ціновий діапазон. Система відразу ж видасть найвигідніші варіанти, залишиться тільки вибрати і оформити покупку, а потім забрати її за вказаною адресою.

Новачкам в автосправі рекомендується оформити запит по VIN-коду, у відповідь приходять пропозиції від продавців, можна домовитися і про консультації. На Мріяр ведеться торгівля оптом і в роздріб, чим користуються і самі продавці. Оплата приймається за готівковий і безготівковий розрахунок, на усі товари надається гарантія, ціна на продукцію утримується прийнятна.

Ціни на Трос механічної коробки передач
Товар Ціна
Трос кпп Renault 349352849R 5 799,30 UAH
Трос кпп Topran 116 351 193,24 UAH
Трос кпп Topran 116 350 289,00 UAH
Автозапчастина Cavo 7014611 1 066,27 UAH
Трос кпп VAG 1K0711761B 920,01 UAH
Трос механічної коробки передач - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Трос механічної коробки передач для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Трос механічної коробки передач ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Трос механічної коробки передач у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Трос механічної коробки передач ?

Трос механічної коробки передач на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Трос механічної коробки передач