Трос механічної коробки передач

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Потрібен тросик для механічної коробки передач? Загляньте в Мріяр!

Хоча все більше автомобілів випускається з автоматичною коробкою передач, на механічні теж є попит, і розробники автоконцернів постійно вдосконалюють ці механізми. Багато бюджетні авто оснащують тросовими механічними коробками передач, де перемикання здійснюється за допомогою спеціального троса. Тросовий привід спрощує конструкцію, коробка перемикання передач і мотор менше вібрують.

Якщо така деталь ламається, водіям не завжди вдається швидко знайти запчастина для механічної КП. З появою маркетплейса Мріяр рішення проблеми займає всього кілька хвилин - асортимент майданчики налічує близько 40 мільйонів товарів від автомагазинів, автосервісів і офіційних дистриб'юторів зі всієї країни. На майданчику можна знайти як нові, так і відновлені деталі, так що купити якісні тросик або кулісу, задіяні в перемиканні швидкостей коробки передач, не складе труднощів.

Яку роль відіграє тросик?

Водії відзначають, що тросової привід прибирає навіть дрібні вібрації, які передаються педалі зчеплення і сидінням, завдяки чому їздити набагато комфортніше. Трос є багатожильний металевий канат, який покритий шаром пружинної стали і пластмасовою оболонкою. На одній його стороні кінці з'єднані з важелем управління, на інший - з механізмом перемикання, кут напрямку троса можна міняти.

Додаткові переваги тросіковая коробок передач:

  • зменшується знос деталей;
  • знижується ризик витоку масла;
  • швидше запускається двигун в морози.

Своєчасна заміна троса допомагає скоротити ризик більш масштабних поломок. Водіям варто звертати увагу на те, як поводиться куліса, утруднене включення будь-якої з передач, сильний шум від агрегату, удари і скрегіт при включенні передач, підтікання масла можуть сигналізувати і несправності. Якщо трос починає заїдати або насилу пересувається, значить, зносилися синхронізатори, порушилася оболонка, і деталі його потрібно замінити. Важливо враховувати, що на вигляд схожі троси не завжди замінні, при покупці звертають увагу на довжину, товщину, форму шарніра, параметри свого авто.

Найнадійніші троси знайдете в Мріяр!

Наш маркетплейс пропонує товари тільки від надійних виробників, в каталозі є троси від 3RG, AIC, Akusan, BCAR, BMW, Dello, Delta і багатьох інших відомих брендів. Майданчик зручна тим, що допомагає знайти торгові точки з продукцією за оптимальною ціною в рідному місті покупця, клієнтові потрібно всього лише ввести в пошуковий фільтр назва деталі і своє місце розташування, можна відзначити марку машини і ціновий діапазон. Система відразу ж видасть найвигідніші варіанти, залишиться тільки вибрати і оформити покупку, а потім забрати її за вказаною адресою.

Новачкам в автосправі рекомендується оформити запит по VIN-коду, у відповідь приходять пропозиції від продавців, можна домовитися і про консультації. На Мріяр ведеться торгівля оптом і в роздріб, чим користуються і самі продавці. Оплата приймається за готівковий і безготівковий розрахунок, на усі товари надається гарантія, ціна на продукцію утримується прийнятна.

Ціни на Трос механічної коробки передач
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Трос механічної коробки передач - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Трос механічної коробки передач для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Трос механічної коробки передач ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Трос механічної коробки передач у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Трос механічної коробки передач ?

Трос механічної коробки передач на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Трос механічної коробки передач