Шестерня коробки передач

Оберіть авто

Шестерня коробки передач

Блок шестерні коробки передач являє собою конструкцію з двох і більше частин. Такий елемент забезпечує крутний момент відповідно до обраної швидкістю і передачею.

Шестерні об'єднують в блоки, що значно спрощує конструкцію і зменшує кількість задіяних елементів. Для кожної шестірні передбачається кріплення і спеціальний привід, тому використання блоку дозволяє уникнути додаткових деталей.

Також деталь збільшує продуктивність комплектуючих коробки передач, підвищується надійність трансмісії, за рахунок скорочення елементів кріплення і спрощення конструкції. Крім достоїнств, варто нагадати про єдиному нестачі запчастини: при пошкодженні одного елемента не обійтися без заміни всього блоку. Це значно підвищує вартість ремонтного обслуговування автомобіля, але, з огляду на всі переваги, така конструкція окупається в кілька разів.

Різновиди блоків шестерень

Всі блоки можна розділити на групи в залежності від їх призначення:

  • проміжний вал;
  • вторинний вал;
  • задній хід.

Деталі для проміжних валів діляться на цілісні і складальні в залежності від конкретної конструкції блоку. Перший варіант являє собою одну деталь, яка продається за доступною вартості за рахунок простої конструкції. Другий варіант - це збірна запчастина, яка містить вал і кілька елементів.

Вторинні вали в продажу представлені тільки складальними шестернями, при цьому блоки залишаються обертаються, оскільки фіксація відбувається на момент включення передачі за допомогою муфт. Конструкція запчастини не передбачає більше двох шестерень. Наприклад, в блоки об'єднують шестерні близьких передач, це може бути перша і друга, третя і четверта, а також друга і третя.

Оскільки транспортний засіб відчуває величезні навантаження, багато деталей виходять з ладу і вимагають заміни. Масивні запчастини переносять серйозні механічні навантаження, що прискорює їх знос.

Де купити шестерню КПП в Україні?

Знайти оригінальні запчастини можна в маркетплейсе "Мріяр", який з 2018 року об'єднує на своїй платформі продавців і покупців з усієї України. Тут представлені найактуальніші пропозиції з різних населених пунктів, що дозволяє автолюбителю підібрати комплектуючу в своєму місті і забрати її самовивозом. Ви можете купити шестерню з доставкою в Київ (Україна), сортувати за ціною, щоб підібрати найдоступнішу деталь.

Продаж передбачає деталі, які виготовляються з певних сортів стали, оскільки під час роботи вони переносять великі навантаження. Ви можете звернутися за консультацією до продавця, щоб підібрати деталь для моделі вашого автомобіля, уточнити ціну і наявність товару. На сайті можна підібрати деталі з оптової та роздрібної вартості, тому вас чекає найпривабливіша ціна.

Ціни на Шестерня коробки передач
Товар Ціна
Шестерня кпп Geely 3170105211 0,00 UAH
Шестерня кпп ZF 4061312181 0,00 UAH
Шестерня кпп Chrysler 04883087AC 0,00 UAH
Шестерня кпп Subaru 32231KA200 0,00 UAH
Шестерня кпп Nissan 3234000Q0B 0,00 UAH
Шестерня коробки передач - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Шестерня коробки передач для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Шестерня коробки передач ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Шестерня коробки передач у 2022 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Шестерня коробки передач ?

Шестерня коробки передач на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Шестерня коробки передач