Шестерня коробки передач

Оберіть авто
Сортувати

Шестерня коробки передач

Блок шестерні коробки передач являє собою конструкцію з двох і більше частин. Такий елемент забезпечує крутний момент відповідно до обраної швидкістю і передачею.

Шестерні об'єднують в блоки, що значно спрощує конструкцію і зменшує кількість задіяних елементів. Для кожної шестірні передбачається кріплення і спеціальний привід, тому використання блоку дозволяє уникнути додаткових деталей.

Також деталь збільшує продуктивність комплектуючих коробки передач, підвищується надійність трансмісії, за рахунок скорочення елементів кріплення і спрощення конструкції. Крім достоїнств, варто нагадати про єдиному нестачі запчастини: при пошкодженні одного елемента не обійтися без заміни всього блоку. Це значно підвищує вартість ремонтного обслуговування автомобіля, але, з огляду на всі переваги, така конструкція окупається в кілька разів.

Різновиди блоків шестерень

Всі блоки можна розділити на групи в залежності від їх призначення:

  • проміжний вал;
  • вторинний вал;
  • задній хід.

Деталі для проміжних валів діляться на цілісні і складальні в залежності від конкретної конструкції блоку. Перший варіант являє собою одну деталь, яка продається за доступною вартості за рахунок простої конструкції. Другий варіант - це збірна запчастина, яка містить вал і кілька елементів.

Вторинні вали в продажу представлені тільки складальними шестернями, при цьому блоки залишаються обертаються, оскільки фіксація відбувається на момент включення передачі за допомогою муфт. Конструкція запчастини не передбачає більше двох шестерень. Наприклад, в блоки об'єднують шестерні близьких передач, це може бути перша і друга, третя і четверта, а також друга і третя.

Оскільки транспортний засіб відчуває величезні навантаження, багато деталей виходять з ладу і вимагають заміни. Масивні запчастини переносять серйозні механічні навантаження, що прискорює їх знос.

Де купити шестерню КПП в Україні?

Знайти оригінальні запчастини можна в маркетплейсе "Мріяр", який з 2018 року об'єднує на своїй платформі продавців і покупців з усієї України. Тут представлені найактуальніші пропозиції з різних населених пунктів, що дозволяє автолюбителю підібрати комплектуючу в своєму місті і забрати її самовивозом. Ви можете купити шестерню з доставкою в Київ (Україна), сортувати за ціною, щоб підібрати найдоступнішу деталь.

Продаж передбачає деталі, які виготовляються з певних сортів стали, оскільки під час роботи вони переносять великі навантаження. Ви можете звернутися за консультацією до продавця, щоб підібрати деталь для моделі вашого автомобіля, уточнити ціну і наявність товару. На сайті можна підібрати деталі з оптової та роздрібної вартості, тому вас чекає найпривабливіша ціна.

Ціни на Шестерня коробки передач
Товар Ціна
Шестерня кпп Renault 8200022613 2 383,04 UAH
Шестерня кпп Citroen/Peugeot 2344F5 4 142,52 UAH
Шестерня кпп Renault 8200019087 3 455,53 UAH
Шестерня кпп Suzuki 4348552D50 1 083,00 UAH
Шестерня кпп Citroen/Peugeot 311447 1 575,51 UAH
Шестерня коробки передач - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Шестерня коробки передач для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Шестерня коробки передач ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Шестерня коробки передач у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Шестерня коробки передач ?

Шестерня коробки передач на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Шестерня коробки передач