Коробка передач

Оберіть авто
Дані відсутні

Коробка передач

КПП - це спеціальний механізм, який дозволяє авто перемикатися між різними швидкостями під час руху: швидкість їзди може бути різною. Сьогодні поширені 2 види КПП - механічна і автоматична, кожна з яких має своїх шанувальників. Вид коробки передач також обумовлений технічними можливостями машини: окремі авто передбачають наявність виключно АКПП, інші - МКПП. Важливий вузол, який сильно схильний до поломок: нерідкі випадки виходу з ладу комплектуючої під час їзди по нерівностях, різкого старту або сильного гальмування авто.

Які види КПП можна купити для автомобіля?

Комплектація кожного автомобіля передбачає свій вид КПП: автоматичний або механічний. Проблем із заміною тієї чи іншої КПП виникнути не повинно: досвідчені працівники СТО регулярно змінюють коробки передач. У продажу також є обидва види комплектуючих:

  • АКПП. Автоматична коробка передач встановлена ​​в більшість сучасних автомобілів (особливо малого і середнього класу). Існує чимало шанувальників її через простоту водіння автомобіля: є тільки дві педалі - газ і гальмо;
  • МКПП. Багато досвідчені водії є великими прихильниками «механіки», адже саме вона допоможе виїхати із замету, болота, в'язкого грунту. Правда, управляти таким автомобілем складніше - потрібно пристосуватися до «поведінки» двигуна.

Вибір і ціна залежить від конкретної моделі авто: кожна машина має індивідуальну комплектацію.

Продаж коробок передач для різних автомобілів

Кожен автомобіль містить свою КПП, рекомендовану виробником. Але в разі поломки не обов'язково бігати по оригінальну деталь - можна зупинити вибір на не менше якісних, але значно дешевших аналогах (їх ціни нижче). Можна придбати деталь для самих різних авто:

  • Ford. Надійний, міцні американські авто самого різного класу мають різні КПП: в залежності від моделі може бути встановлений автоматичний або механічний варіант. Оригінальні запчастини вважаються більш надійними;
  • Mitsubishi. Просторі кросовери, могутні прохідні позашляховики і інші різновиди авто даної марки також містять різні види коробки передач (все залежить від конкретної моделі машини). Існують бренди-пакувальники і виробники оригінальних деталей;
  • ВАЗ. Традиційно дані авто обладнані «механікою», але багато умільці забезпечили їх повноцінними автоматичними коробками передач (від японських або німецьких авто). Замінити існуючу КПП також не складе великих проблем.

Існують КПП і для багатьох інших марок машин: Daewoo. Acura, Honda, Mazda, BMW, VW і т.д.

Mriyar.ua (Україна): продаж коробок передач (КПП) для авто

Купити коробку змінних передач за розумною ціною в Україні і замовити доставку в своє місто можна за допомогою нашого сервісу. Коробку передачі для машини в зборі або готову запчастина можна доглянути в каталозі. На кожен товар надається гарантія від виробника, а також можна повернути покупку протягом 14 днів. Ми прагнемо надавати автомобілістам широкий спектр пропозицій - пропонуємо продукцію багатьох продавців.