Вимикач сигналу заднього ходу

Оберіть авто
Сортувати

Купити вимикач сигналу заднього ходу з доставкою по Україні

Вимикач заднього ходу – це комутаційний пристрій кнопкового типу, інтегрований у механічні КП. Вузол представляє спеціальну конструкцію, розраховану на постійний контакт з рухомими деталями коробки передач.

Функції вимикача заднього ходу

Вимикач заднього ходу виконує такі функції:

  • При переведенні важеля коробки передач у положення «задній хід» вимикач замикає електричний ланцюг «задніх ліхтарів»;
  • При перекладі важеля коробки передач із положення «задній хід» в будь-яку позицію вимикач розмикає електричний ланцюг «задніх ліхтарів».

В іноземних ТЗ вимикач заднього ходу передбачає регулювання не тільки ліхтарів, а й допоміжної звукової сигналізації, що попереджає водія та інших учасників дорожнього руху про те, що машина починає рухатися заднім ходом.

Вузол є важливим елементом світлової сигналізації будь-якого ТЗ, у разі його некоректної роботи або виходу з ладу водій та його автомобіль становлять підвищену небезпеку на дорозі. Тому несправну деталь необхідно замінити у найкоротший термін.

Як правильно вибрати вимикач заднього ходу

Вимикачі заднього ходу функціонують у складних умовах, у зв'язку з чим вони досить часто виходять з ладу. Найчастіше вузол не ремонтується, а просто змінюється на новий. Для заміни рекомендується підбирати деталь тільки такого типу, в ідеалі – має такий самий каталожний номер. У разі вибору неоригінальної запчастини, вимикач повинен мати відповідні посадкові габарити, тип кріплення та електричного роз'єму, технічні характеристики (на 12 або 14 В).

Де купити вимикачі сигналу заднього ходу в Україні?

В онлайн-каталозі маркетплейсу Мріяр представлені пропозиції перевірених інтернет-магазинів Києва та України. Зараз в категорії Вимикач сигналу заднього ходу є 1378 шт.Ви можете порівняти ціни на Вимикач сигналу заднього ходу та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 45,22 грн. до 54314,07 грн.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або автотранспортною компанією по всій Україні. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця

Ціни на Вимикач сигналу заднього ходу
Товар Ціна
Вимикач світла заднього ходу Febi 21758 112,00 UAH
Вимикач світла заднього ходу Asam 32889 272,53 UAH
Вимикач світла заднього ходу Vernet RS5510 196,79 UAH
Вимикач світла заднього ходу Jp Group 1296600100 116,00 UAH
Вимикач світла заднього ходу Vernet RS5584 324,00 UAH
Вимикач сигналу заднього ходу - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Вимикач сигналу заднього ходу для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Вимикач сигналу заднього ходу ?
💵 Які ціни в Mriyar на Вимикач сигналу заднього ходу ?

Вимикач сигналу заднього ходу на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Вимикач сигналу заднього ходу