Автоматична коробка передач

Оберіть авто
Сортувати

Як вибрати запчастина для автоматичної коробки передач?

Якщо раніше машини оснащувалися механічними та автоматичними коробками передач, то в останні роки виробники віддають перевагу останній, яка вибирає і перемикає передачі самостійно, без участі водія. Це один з найважливіших і дорогих вузлів машини з цінними деталями, які сильно зношуються і періодично потребують заміни. Досвідчені водії відзначають, що набагато простіше переставити нову запчастину, ніж весь вузол, але не всім вдається вчасно купірувати проблему, і в цьому випадку може знадобитися вже повна заміна.

Багато власників замовляють потрібні запчастини для механічної КПП і АКПП через інтернет-магазин, на очікування посилки йде кілька днів. Але є більш вигідний варіант - маркетплейс Мріяр (Київ), де ведеться активна продаж запчастин за демократичною ціною від 300 автомагазинів України, коли покупцеві пропонуються торгові точки в рідному місті, тут легко вибрати по каталогу і купити будь-яку деталь, в тому числі і для ремонту АКПП, в наявності великий вибір автоматичних коробок передач.

АКПП: виникають складнощі при заміні?

На цей вузол припадає велике навантаження, тому він часто виходить з ладу. Останнім часом виробники використовують більш надійні конструкції, які рідше ламаються, але подібне все-таки трапляється. Водіям важливо не забувати, що навіть при своєчасному обслуговуванні машини капітальний ремонт або заміна АКПП потрібно після пробігу 150 тисяч кілометрів. Адже автоматична коробка передач включає складні деталі: гідротрансформатор, планетарний ряд, системи управління і контролю, кожна з яких в будь-який момент може вийти з ладу.

Вибирати автоматичну коробку передач або деталь до неї рекомендується по модифікації (ці дані завжди вказані на маркуванні) або VIN-номером автомобіля. При покупці важливо звертати увагу на кількість:

  • піддонів і то, як вони розташовані;
  • проводів, пов'язаних з управлінням.

Варто враховувати і розташування датчиків. Підібрати аналог АКПП реально, але потрібно знати параметри, оскільки у різних модифікацій вони відрізняються. Ще водіям необхідно фіксувати ознаки несправності цієї деталі авто: поштовхи при перемиканні передач, блокування роботи системи, патьоки масла з-під ущільнюючих прокладок. Тоді є шанс вирішити проблему малими зусиллями.

Мріяр пропонує величезний вибір: якісні АКПП, і не тільки

У маркетплейсе запчастин Мріяр (Україна) налічується понад 40 мільйонів товарів, всі вони відмінної якості і мають гарантію. Каталог пропонує автоматичні коробки передач від AC Delco, Alpina, BMW, Bosch, Chery і багатьох інших надійних виробників. Клієнту необхідно лише ввести назву деталі в пошуковик і відзначити своє рідне місто, система тут же видасть найближчі торгові точки, де потрібну деталь реально купити.

Шукати товар також можна по каталогу пристрою автомобіля, VIN-коду, новачкам зручніше відразу відправити запит і у відповідь отримати пропозиції від продавців. Торгівля ведеться як оптом, так і в роздріб, ціна на всю продукцію утримується прийнятна. Мріяр допомагає автовласникам економити не тільки час, але і гроші, в чому вже переконалися тисячі клієнтів.

Ціни на Автоматична коробка передач
Товар Ціна
Автоматична коробка передач ZF 1087.298.364 2 916,05 UAH
Автоматична коробка передач Febi 36332 426,00 UAH
Автоматична коробка передач ZF 1060.298.072 2 430,78 UAH
Автоматична коробка передач Febi 37917 125,14 UAH
Автоматична коробка передач ZF 1060.298.073 2 178,94 UAH
Автоматична коробка передач - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Автоматична коробка передач для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Автоматична коробка передач ?
💵 Які ціни в Mriyar на Автоматична коробка передач ?

Автоматична коробка передач на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Автоматична коробка передач