Автоматична коробка передач

Оберіть авто
Сортувати

Як вибрати запчастина для автоматичної коробки передач?

Якщо раніше машини оснащувалися механічними та автоматичними коробками передач, то в останні роки виробники віддають перевагу останній, яка вибирає і перемикає передачі самостійно, без участі водія. Це один з найважливіших і дорогих вузлів машини з цінними деталями, які сильно зношуються і періодично потребують заміни. Досвідчені водії відзначають, що набагато простіше переставити нову запчастину, ніж весь вузол, але не всім вдається вчасно купірувати проблему, і в цьому випадку може знадобитися вже повна заміна.

Багато власників замовляють потрібні запчастини для механічної КПП і АКПП через інтернет-магазин, на очікування посилки йде кілька днів. Але є більш вигідний варіант - маркетплейс Мріяр (Київ), де ведеться активна продаж запчастин за демократичною ціною від 300 автомагазинів України, коли покупцеві пропонуються торгові точки в рідному місті, тут легко вибрати по каталогу і купити будь-яку деталь, в тому числі і для ремонту АКПП, в наявності великий вибір автоматичних коробок передач.

АКПП: виникають складнощі при заміні?

На цей вузол припадає велике навантаження, тому він часто виходить з ладу. Останнім часом виробники використовують більш надійні конструкції, які рідше ламаються, але подібне все-таки трапляється. Водіям важливо не забувати, що навіть при своєчасному обслуговуванні машини капітальний ремонт або заміна АКПП потрібно після пробігу 150 тисяч кілометрів. Адже автоматична коробка передач включає складні деталі: гідротрансформатор, планетарний ряд, системи управління і контролю, кожна з яких в будь-який момент може вийти з ладу.

Вибирати автоматичну коробку передач або деталь до неї рекомендується по модифікації (ці дані завжди вказані на маркуванні) або VIN-номером автомобіля. При покупці важливо звертати увагу на кількість:

  • піддонів і то, як вони розташовані;
  • проводів, пов'язаних з управлінням.

Варто враховувати і розташування датчиків. Підібрати аналог АКПП реально, але потрібно знати параметри, оскільки у різних модифікацій вони відрізняються. Ще водіям необхідно фіксувати ознаки несправності цієї деталі авто: поштовхи при перемиканні передач, блокування роботи системи, патьоки масла з-під ущільнюючих прокладок. Тоді є шанс вирішити проблему малими зусиллями.

Мріяр пропонує величезний вибір: якісні АКПП, і не тільки

У маркетплейсе запчастин Мріяр (Україна) налічується понад 40 мільйонів товарів, всі вони відмінної якості і мають гарантію. Каталог пропонує автоматичні коробки передач від AC Delco, Alpina, BMW, Bosch, Chery і багатьох інших надійних виробників. Клієнту необхідно лише ввести назву деталі в пошуковик і відзначити своє рідне місто, система тут же видасть найближчі торгові точки, де потрібну деталь реально купити.

Шукати товар також можна по каталогу пристрою автомобіля, VIN-коду, новачкам зручніше відразу відправити запит і у відповідь отримати пропозиції від продавців. Торгівля ведеться як оптом, так і в роздріб, ціна на всю продукцію утримується прийнятна. Мріяр допомагає автовласникам економити не тільки час, але і гроші, в чому вже переконалися тисячі клієнтів.

Ціни на Автоматична коробка передач
Товар Ціна
Автоматична коробка передач Febi 37917 65,00 UAH
Автоматична коробка передач Febi 36332 451,00 UAH
Автоматична коробка передач ZF 1087.298.364 3 471,94 UAH
Автоматична коробка передач Febi 32342 5 644,00 UAH
Автоматична коробка передач ZF 1060.298.073 2 599,71 UAH
Автоматична коробка передач - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Автоматична коробка передач для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Автоматична коробка передач ?
💵 Які ціни в Mriyar на Автоматична коробка передач ?

Автоматична коробка передач на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Автоматична коробка передач