Кільце синхронізатора

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Синхронізатори КПП - що це?

Багато хто знає, що таке коробка передач, але що таке синхронізатор, знають далеко не всі. Це такий механізм, за допомогою якого вирівнюється частота обертання валу. Це пристрій коштує практично на будь-яких сучасних «роботах» і механіці. Саме воно допомагає плавно і швидко перемикати передачі.

Синхронізатор складається з маточини з 3 пазами, на ній розташована муфта, поєднана з виделкою, також в пристрої є блокувальний кільце, шестерні.

У стані спокою муфта знаходиться в середньому положенні, при цьому шестерні вільно рухаються на валу, але передачі крутного немає. Якщо водій вибирає передачу, вилка рухає муфту, яка в свою чергу, задіє кільце. Блокування притискається до шестерні і відповідно запобігає подальший рух механізму.

Сила тертя забезпечує синхронізацію між валом і шестірнею. Муфта рухається, з'єднує їх і таким чином відбувається передача крутного і задається конкретна швидкість.

Що робити, якщо синхронізатор коробки передач несправний?

Зрозуміло, якщо погано перемикаються швидкості, в першу чергу потрібно визначити, чи немає поломки в зчепленні, але наступним перевіряють саме синхронізатор.

Ви самі можете діагностувати його проблеми по:

  • що виходить з вузла шуму, що свідчить про те, що блокуючий кільце деформовано або вийшов ресурс конуса;
  • самостійно вимикати коробці передач. У цьому випадку перевіряють муфту і шестерню;
  • утрудненою роботі з КПП.

Ремонтувати синхронизатор КПП проблематично і важко, тому часто простіше купити новий, якщо проблема не в кільці, ціна якого не така вже значна, та й поставити його зможе будь-який досвідчений автомобіліст.

Слід також зазначити, що ця деталь все одно рано чи пізно прийде в непридатність, але ресурс її можна значно продовжити природним чином. Зокрема, не здійснювати лихих поїздок, які не стартувати швидко і різко, навчитися правильно підбирати передачу, міняти масло, коли це потрібно, використовуючи хорошу продукцію, а не найдешевшу і, звичайно, проводити повне техобслуговування вузла вчасно.

Де купити кільце синхронізатора?

Останнім часом загострилася мода на покупки з розборів. Однак це не найкраща ідея, старі деталі вже ходили і швидше за все, до закінчення їх зносу залишилося недовго, навіть якщо господар стверджує зворотне. Але якщо кататися в пошуках по магазинам все-таки не хочеться, досить звернутися в маркетплейс Мріяр.

Тут знаходяться сотні магазинів України з автозапчастинами для різних марок автомобілів. Ви можете, не встаючи з дивана, вибрати найпривабливіший для вас варіант, максимально близько до будинку і не намагатися шукати по всьому місту потрібне.

На Мріяр є можливість придбати запчастини оптом чи вроздріб, а крім того, зробити запит продавцеві на підбір кращих варіантів продукції, якщо ви ставите якісні аналоги.

Мріяр - для тих, хто вибирає комфорт!

Ціни на Кільце синхронізатора
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Кільце синхронізатора - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Кільце синхронізатора для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Кільце синхронізатора ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Кільце синхронізатора у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Кільце синхронізатора ?

Кільце синхронізатора на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Кільце синхронізатора