Хрестовина

Оберіть авто
Сортувати

Хрестовина карданного валу: що це і навіщо

Хрестовина карданного валу використовується для гасіння опору вала. Запчастина необхідна для підтримки балансу автомобіля під час їзди по поганій дорозі, оскільки створюється рухоме з'єднання двигуна з провідним мостом. В результаті тривалої експлуатації хрестовина кардана може зноситися, про що свідчить поява характерного шуму, і вам потрібно буде вибрати нову запчастину через каталог і купити.

Ремонту запчастина не підлягає - можлива тільки її заміна. Сама деталь коштує не дорого, тому якщо ви маєте досвід в заміні хрестовини, можете пристойно заощадити. Якщо ж ви не впевнені в своїх силах, варто відправитися на СТО, щоб отримати якісну роботу і бути впевненим у власній безпеці під час їзди.

Особливості конструкції карданних валів

Для чого, власне, потрібен кардан, що корисного він робить в автомобілі? Він з'єднує коробку передач з провідним мостом і передає йому крутний момент від мотора через деталь з хрестовиною. Кожен металевий хрест має підшипники з голками на кінцях. Їх від корпусу відокремлюють гумові або пластикові кільця.

У разі таких несправностей, вам потрібно підібрати нову хрестовину карданного валу через каталог:

  • утворення зазору між поверхнями;
  • знос запчастини;
  • відсутність мастила;
  • втрата властивостей хрестовин;
  • руйнування матеріалів ущільнювача.

Визначити пошкодження можна по звуку і вібрації під час їзди. Важливо відстежувати стан вузла, що дозволить продовжити термін його експлуатації. Виробники гарантують, що вал може виконувати свої функції протягом 500 тис.км. Але стан доріг і агресивний характер водіння негативно впливають на стан запчастини, тому багато автомобілістів стикаються з необхідністю заміни вже після 100 тис.км. Залежно від марки автомобіля типорозміри запчастин можуть відрізнятися, тому вибирати потрібно грамотно.

Де вигідно купити паливні форсунки в Україні?

У 2018 році свою діяльність розпочала компанія «Мріяр», яка створила маркетплейс автозапчастин. Всі покупці і продавці оригінальних деталей зібрані на одному сайті, що значно скорочує час на пошуки. Ви можете купити карданний шарнір, хрестовину вала і інші деталі всього за кілька хвилин. Є можливість замовити товар з доставкою або знайти продавця поблизу, щоб не витрачатися на доставку.

Раніше продавці з авторинків і приватних магазинів не виходили в онлайн зі своїм товаром, оскільки не всі могли самостійно створити інтернет-магазин. Сьогодні є можливість додати оголошення за кілька хвилин, завдяки зручним інструментам на майданчику «Мріяр». На хрестовину карданного валу представлена ​​різна ціна, оскільки на сайті допускається оптовий і роздрібний продаж. Для підбору запчастини під певну марку автомобіля можна скористатися безкоштовною консультацією продавця.

Ціни на Хрестовина
Товар Ціна
Еластична муфта карданного валу GKN-Spidan U 122 242,08 UAH
Еластична муфта карданного валу GKN-Spidan U 126 306,91 UAH
Еластична муфта карданного валу GKN-Spidan U 110 440,79 UAH
Еластична муфта карданного валу GKN-Spidan U 100 368,80 UAH
Еластична муфта карданного валу BSG BSG 30-460-004 413,63 UAH
Хрестовина - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Хрестовина для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Хрестовина ?
💵 Які ціни в Mriyar на Хрестовина ?

Хрестовина на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Хрестовина