Хрестовина

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Хрестовина карданного валу: що це і навіщо

Хрестовина карданного валу використовується для гасіння опору вала. Запчастина необхідна для підтримки балансу автомобіля під час їзди по поганій дорозі, оскільки створюється рухоме з'єднання двигуна з провідним мостом. В результаті тривалої експлуатації хрестовина кардана може зноситися, про що свідчить поява характерного шуму, і вам потрібно буде вибрати нову запчастину через каталог і купити.

Ремонту запчастина не підлягає - можлива тільки її заміна. Сама деталь коштує не дорого, тому якщо ви маєте досвід в заміні хрестовини, можете пристойно заощадити. Якщо ж ви не впевнені в своїх силах, варто відправитися на СТО, щоб отримати якісну роботу і бути впевненим у власній безпеці під час їзди.

Особливості конструкції карданних валів

Для чого, власне, потрібен кардан, що корисного він робить в автомобілі? Він з'єднує коробку передач з провідним мостом і передає йому крутний момент від мотора через деталь з хрестовиною. Кожен металевий хрест має підшипники з голками на кінцях. Їх від корпусу відокремлюють гумові або пластикові кільця.

У разі таких несправностей, вам потрібно підібрати нову хрестовину карданного валу через каталог:

  • утворення зазору між поверхнями;
  • знос запчастини;
  • відсутність мастила;
  • втрата властивостей хрестовин;
  • руйнування матеріалів ущільнювача.

Визначити пошкодження можна по звуку і вібрації під час їзди. Важливо відстежувати стан вузла, що дозволить продовжити термін його експлуатації. Виробники гарантують, що вал може виконувати свої функції протягом 500 тис.км. Але стан доріг і агресивний характер водіння негативно впливають на стан запчастини, тому багато автомобілістів стикаються з необхідністю заміни вже після 100 тис.км. Залежно від марки автомобіля типорозміри запчастин можуть відрізнятися, тому вибирати потрібно грамотно.

Де вигідно купити паливні форсунки в Україні?

У 2018 році свою діяльність розпочала компанія «Мріяр», яка створила маркетплейс автозапчастин. Всі покупці і продавці оригінальних деталей зібрані на одному сайті, що значно скорочує час на пошуки. Ви можете купити карданний шарнір, хрестовину вала і інші деталі всього за кілька хвилин. Є можливість замовити товар з доставкою або знайти продавця поблизу, щоб не витрачатися на доставку.

Раніше продавці з авторинків і приватних магазинів не виходили в онлайн зі своїм товаром, оскільки не всі могли самостійно створити інтернет-магазин. Сьогодні є можливість додати оголошення за кілька хвилин, завдяки зручним інструментам на майданчику «Мріяр». На хрестовину карданного валу представлена ​​різна ціна, оскільки на сайті допускається оптовий і роздрібний продаж. Для підбору запчастини під певну марку автомобіля можна скористатися безкоштовною консультацією продавця.

Ціни на Хрестовина
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Хрестовина - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Хрестовина для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Хрестовина ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Хрестовина у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Хрестовина ?

Хрестовина на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Хрестовина