Привідний вал

Оберіть авто
Сортувати

Яку роль відіграє піввісь автомобіля?

У кожній машині є безліч складних і простих деталей, подробиці про більшість з них знають тільки досвідчені водії, але загальне уявлення варто мати всім автовласникам. Адже щоб підшукати заміну запчастини, потрібно хоч трохи орієнтуватися і розуміти, про що йде мова. Наприклад, піввісь, яку також називають приводним валом, - це цінна складова будь-якого авто.

Приводний вал ставлять на машини, незалежно від того, який використовується привід - передній, задній або повнопривідний варіант, він передає крутний момент на ведучі колеса автомобіля; щоб купити якісну деталь для заміни, звертатися варто тільки до перевірених продавців. Понад 100 мільйонів пропозицій представляє для клієнтів маркетплейс автозапчастин Мріяр, де демонструють товари високої якості близько 300 автомагазинів України.

Приводні вали: особливості та слабкі місця

Оскільки на півосі припадають величезні навантаження через постійні зрушень і скручувань, їх роблять з міцних сплавів, встановлюють на кожне приводное колесо. Якщо довго їздити по розбитим дорогам, дотримуватися агресивної манери водіння і нещадно експлуатувати машину, то піввісь швидко виходить з ладу, може розколотися посередині або на кілька частин.

Щоб правильно вибрати заміну, потрібно враховувати, що існує 2 види приводних валів:

  • повністю розвантажений - використовується для автобусів і важких вантажівок, піввісь кріпиться на ступиці, а та в свою чергу на двох підшипниках;
  • частково розвантажений - ставиться на легкових машинах, які не відчувають сильних вертикально спрямованих навантажень.

Піввісь може вийти з ладу через підшипників, коли починається витік трансмісійного масла, яку в свою чергу провокують погані сальники. Знос підшипників відбувається через додаткової сили тертя, тому стежити за станом машини потрібно постійно, інакше з малої проблеми швидко виросте велика. Рекомендується ретельно стежити і за станом переднього приводу. Найгірше те, що при зламаною піввісь водій втрачає керованість автомобілем, що вкрай небезпечно на великій швидкості. Тому на таку деталь, як приводний вал, не можна економити, запчастини поганої якості дуже часто стають причиною серйозних аварій.

Підберемо якісний приводний вал на будь-яку машину!

Маркетплейс автозапчастин Мріяр славиться товарами від надійних виробників, асортимент налічує більше 40 мільйонів одиниць продукції, так що купити піввісь для авто тут цілком реально, і ціна помірна. Такі деталі представляють торгові марки 4 Ride, 4Max, AIC, AND, Amiwa, Asam і багато інші бренди. Майданчик Мріяр дає унікальну можливість за лічені хвилини відшукати якісний товар в рідному місті, потрібно тільки ввести в пошукову систему на сайті назва деталі і своє місце розташування.

Новачки, які погано розбираються в запчастинах, можуть скористатися запитом по VIN-коду, свою відповідь відразу нададуть продавці наявних на сайті автомагазинів. При необхідності можна отримати повну консультацію. Оплата здійснюється за готівковий і безготівковий розрахунок, на усі товари надається гарантія.

Ціни на Привідний вал
Товар Ціна
Вал привідний VAG 06M109426E 151,32 UAH
Вал привідний Asam 30969 3 207,10 UAH
Вал привідний Asam 30210 2 481,04 UAH
Вал привідний VAG 059109426F 200,31 UAH
Вал привідний Asam 30211 2 957,51 UAH
Привідний вал - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Привідний вал для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Привідний вал ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Привідний вал у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Привідний вал ?

Привідний вал на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Привідний вал