Карданний вал

Оберіть авто
Сортувати

Карданний вал

Карданний вал - це спеціальний вузол, який покликаний передавати крутний момент від двигуна до коліс. Зовні являє собою трубу, яка проходить під днищем авто: з'єднує ДВС з колесами. Коли кардан в порядку, водій не підозрює про його існування: автомобіль йде плавно, ідеально «слухається» команд водія. Але якщо з комплектуючої трапляються проблеми, з'являються різні види дискомфорту їзди: стуки, шуми, тяжкий перебіг авто та інші (може навіть стихнути двигун в важких випадках). Відповідальний водій завжди стежить за технічним станом карданного валу, і при необхідності своєчасно проводить його заміну.

Карданвал: для різних марок автомобілів

Кожен автомобіль вимагає свою конкретну модель карданного валу - який був встановлений виробником в процесі складання. Втім, використання ліцензійних аналогів також допустимо: власнику транспорту необхідно звіритися з техпаспортом машини, щоб вибрати відповідну модель. Купити хрестовину керма, карданний шарнір, інші деталі можна для різних видів авто:

  • Mersedes. Солідні німецькі авто характеризуються підвищеним рівнем комфорту: до якості передачі крутного моменту кардану пред'являються підвищені вимоги виробника. Можливо підібрати комплектуючу для різних моделей.
  • ВАЗ. Власники «Жигулів» зі стажем прекрасно знайомі з проблемами через несправний кардана: нерідко ця запчастина починала підводити згодом. Виправити стуки, шуми і нерівний хід авто можна заміною автозапчастини.

Також можна доглянути кардан для Scoda, Daewoo, BMW, Audi, VW і багатьох інших автомобілів.

Різні виробники і ціна кардана авто

Чимало відомих світових виробників спеціалізуються на випуску карданів - це досить затребувана, складна і вагома деталь. Продукція вузькопрофільних брендів зазвичай дорожче - великі потужності сконцентровані на виробництві деталі одного виду. Широкопрофільні бренди пропонують дешевшу продукцію, як економ-варіанту. Хрестовина рульової рейки, кардан, інші деталі в каталозі можна купити від багатьох виробників:

  • Febi. Компанія-пакувальник, яка надає ринку дуже великий набір різних автозапчастин, в тому числі і карданний вали. Основний напрямок діяльності - випускати під своєю маркою продукцію виробництва інших заводів;
  • Meyle. Компанія пропонує бюджетні та середньої вартості комплектуючі. Це солідна компанія, яка спеціалізується на недорогих запчастинах здебільшого для німецьких автомобілів, основні заводи розташовані в Китаї;
  • Jaguar. Оригінальний кардани спеціально для спортивних автомобілів - вироби, відповідні особливим вимогам. Автомобіль, здатний розвивати швидкість понад 300км \ ч вимагає особливої ​​якості передачі крутного моменту.

Якщо вам потрібна рульова хрестовина карданчика інших марок, ви легко знайдете продукцію потрібного бренду на порталі "Мріяр".

Mriyar.ua: карданні вали, хрестовини і їх комплектуючі

У нас можна купити карданний вал, хрестовину рульового вала, колонки за розумною ціною - загляньте в каталог. Запчастини карданних хрестовин і валів у великій кількості представлені на сторінках нашого нішевого маркетплейса автозапчастин. Вам представлена ​​продукція різних продавців - ми допомогли їм в реалізації автозапчастин через Інтернет. Тому багатством вибору ви будете приємно здивовані.

Ціни на Карданний вал
Товар Ціна
Вал карданний Vika 44070009901 23,00 UAH
Вал карданний Meyle 3002612121S 2 153,74 UAH
Вал карданний BC-Guma BC0611 99,00 UAH
Вал карданний Metalcaucho 04518 170,00 UAH
Вал карданний Meyle 014 098 9016 151,00 UAH
Карданний вал - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Карданний вал для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Карданний вал ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Карданний вал у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Карданний вал ?

Карданний вал на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Карданний вал