Карданний вал

Оберіть авто
Сортувати

Карданний вал

Карданний вал - це спеціальний вузол, який покликаний передавати крутний момент від двигуна до коліс. Зовні являє собою трубу, яка проходить під днищем авто: з'єднує ДВС з колесами. Коли кардан в порядку, водій не підозрює про його існування: автомобіль йде плавно, ідеально «слухається» команд водія. Але якщо з комплектуючої трапляються проблеми, з'являються різні види дискомфорту їзди: стуки, шуми, тяжкий перебіг авто та інші (може навіть стихнути двигун в важких випадках). Відповідальний водій завжди стежить за технічним станом карданного валу, і при необхідності своєчасно проводить його заміну.

Карданвал: для різних марок автомобілів

Кожен автомобіль вимагає свою конкретну модель карданного валу - який був встановлений виробником в процесі складання. Втім, використання ліцензійних аналогів також допустимо: власнику транспорту необхідно звіритися з техпаспортом машини, щоб вибрати відповідну модель. Купити хрестовину керма, карданний шарнір, інші деталі можна для різних видів авто:

  • Mersedes. Солідні німецькі авто характеризуються підвищеним рівнем комфорту: до якості передачі крутного моменту кардану пред'являються підвищені вимоги виробника. Можливо підібрати комплектуючу для різних моделей.
  • ВАЗ. Власники «Жигулів» зі стажем прекрасно знайомі з проблемами через несправний кардана: нерідко ця запчастина починала підводити згодом. Виправити стуки, шуми і нерівний хід авто можна заміною автозапчастини.

Також можна доглянути кардан для Scoda, Daewoo, BMW, Audi, VW і багатьох інших автомобілів.

Різні виробники і ціна кардана авто

Чимало відомих світових виробників спеціалізуються на випуску карданів - це досить затребувана, складна і вагома деталь. Продукція вузькопрофільних брендів зазвичай дорожче - великі потужності сконцентровані на виробництві деталі одного виду. Широкопрофільні бренди пропонують дешевшу продукцію, як економ-варіанту. Хрестовина рульової рейки, кардан, інші деталі в каталозі можна купити від багатьох виробників:

  • Febi. Компанія-пакувальник, яка надає ринку дуже великий набір різних автозапчастин, в тому числі і карданний вали. Основний напрямок діяльності - випускати під своєю маркою продукцію виробництва інших заводів;
  • Meyle. Компанія пропонує бюджетні та середньої вартості комплектуючі. Це солідна компанія, яка спеціалізується на недорогих запчастинах здебільшого для німецьких автомобілів, основні заводи розташовані в Китаї;
  • Jaguar. Оригінальний кардани спеціально для спортивних автомобілів - вироби, відповідні особливим вимогам. Автомобіль, здатний розвивати швидкість понад 300км \ ч вимагає особливої ​​якості передачі крутного моменту.

Якщо вам потрібна рульова хрестовина карданчика інших марок, ви легко знайдете продукцію потрібного бренду на порталі "Мріяр".

Mriyar.ua: карданні вали, хрестовини і їх комплектуючі

У нас можна купити карданний вал, хрестовину рульового вала, колонки за розумною ціною - загляньте в каталог. Запчастини карданних хрестовин і валів у великій кількості представлені на сторінках нашого нішевого маркетплейса автозапчастин. Вам представлена ​​продукція різних продавців - ми допомогли їм в реалізації автозапчастин через Інтернет. Тому багатством вибору ви будете приємно здивовані.

Ціни на Карданний вал
Товар Ціна
Вал карданний Asam 32948 149,81 UAH
Вал карданний Meyle 014 098 9017 282,00 UAH
Вал карданний BC-Guma BC0611 124,51 UAH
Вал карданний Autotechteile 100 9823 130,35 UAH
Вал карданний Toptul CAHA0840 147,44 UAH
Карданний вал - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Карданний вал для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Карданний вал ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Карданний вал у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Карданний вал ?

Карданний вал на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Карданний вал