Радіатор автоматичної коробки передач

Оберіть авто
Сортувати

Радіатори охолодження автоматичної коробки передач

Автоматичні КП вимагають якісного охолодження, оскільки трансмісія працює в максимально жорстких умовах. Деталі коробки під час експлуатації взаємодіють один з одним, тертя металевих поверхонь створює теплову енергію. Щоб все компоненти відпрацювали покладений ресурс без проблем, для змащення й охолодження потрібна якісна рідина і вузол, який відповідає за ефективність процесу. Сьогодні в сучасних АКПП застосовують гідравлічну середу ATF, спеціально розроблену для складного автоматичного вузла. Трансмісійна змащення не втрачає своїх властивостей при високих температурах, захищає деталі трансмісії від перегріву і передчасного зносу.

Система охолодження коробки автомат включає в конструкцію насос, який качає гідравлічну рідину, маслоприемник, радіатор, фільтр очищення, теплообмінник. Потрібно відзначити, що конструкція теплообмінника може відрізнятися у різних марок, моделей авто. У деяких автомобілях встановлюють додатковий радіатор з додатковим термостатом. Механізм відкриває клапан подачі АТФ в систему при певній температурі нагріву. Такий підхід дозволяє швидко прогріти авто в зимовий період. Коли коробка вийде на робочу температуру, система переключиться на охолодження.

Несправності радіатора охолодження масла автоматичною КПП

Як охолоджуючий механізм, так і трансмісійне масло регулярно потребує заміни. Масло з часом втрачає властивості, засмічується, його рекомендується міняти кожні 50 тисяч км пробігу. Основні поломки і проблеми в вузлі охолодження:

  • засмічення фільтруючих елементів;
  • засмічення теплообмінника, радіатора;
  • деформація, пошкодження патрубків системи.

Через скупчення продуктів зносу всередині теплообмінника впаде тиск, почнуться проблеми з якісним охолодженням мастила. Як результат - може заклинити магістральний клапан, переключення передач стане утрудненим, автоматичне керування буде відключати силовий агрегат, коробка просто перегріється і вийде з ладу. Необхідно також ретельно стежити за станом радіатора, його поверхні часто забиваються різним сміттям: пухом, мошкарою, травинками.

Патрубки магістралі системи охолодження зазвичай виготовляють з гумової суміші. Згодом матеріал втрачає свою еластичність, деформується, через навантаження може покритися тріщинами. Втрата герметичності магістралі призводить до витоку гідравлічної рідини. Виробники рекомендують здійснювати заміну кожні 100 тисяч км пробігу.

Де купити масляний радіатор охолодження АКПП?

Маркетплейс онлайн-торгівлі автомобільними товарами Мріяр пропонує українським автомобілістам величезний асортимент запчастин для різних вузлів і систем всіх популярних автомобілів в Україні. Перевага нашої площадки в тому, що на одному ресурсі ми об'єднали продавців з усіх куточків країни. Тепер покупець, зайшовши на сайт, вибере місто, в якому проживає, або найближчий до свого населеного пункту, що буде враховуватися системою пошуку. У списку пропозицій буде показана продукція торгових точок, найближчих до місця розташування клієнта. У пошуковику можна відбирати товари по виробнику, популярності, за вартістю. Радіатор охолодження масла АКПП можна купити за найвигіднішою для вас ціною від бажаного бренду.

Новачки в автосправі завжди можуть розраховувати на допомогу служби клієнтської підтримки, безкоштовну професійну консультацію. Оплата можлива декількома зручними способами: готівкою і безготівковим перерахуванням. Доставка здійснюється поштовою службою, також можливий самовивіз.

Ціни на Радіатор автоматичної коробки передач
Товар Ціна
Масляний радіатор АКПП Hyundai/Kia 256201U500 1 065,87 UAH
Масляний радіатор АКПП Mazda AW30199F0B 4 811,00 UAH
Масляний радіатор АКПП VAG 5QF317019B 11 745,00 UAH
Масляний радіатор АКПП Vika 13171597201 1 481,79 UAH
Масляний радіатор АКПП Vika 33171351901 1 769,51 UAH
Радіатор автоматичної коробки передач - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Радіатор автоматичної коробки передач для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Радіатор автоматичної коробки передач ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Радіатор автоматичної коробки передач у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Радіатор автоматичної коробки передач ?

Радіатор автоматичної коробки передач на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Радіатор автоматичної коробки передач