ШРУС зовнішній

Оберіть авто
Сортувати

Зовнішній ШРУС і його основні функції

Для забезпечення керованості автомобіля в його ходової частини встановлюються шарніри рівних кутових швидкостей, також звані Шрусамі. Вони передають крутний момент на колеса, дозволяють регулювати виворіт коліс і допомагають автомобілісту краще відчувати машину на дорозі. Щоб ходова система працювала правильно, на кожному колесі встановлюються два ШРУС - внутрішній і зовнішній. Саме зовнішній шарнір зношується швидше і частіше вимагає заміни.

Зовнішній ШРУС відповідає за забезпечення вивороту колеса і часто безпосередньо взаємодіє з антипробуксовочна система. Шарнір встановлюється в колісної маточини і з'єднує колесо з полуосью, тому деталь необхідно регулярно оглядати і діагностувати для виявлення неполадок. Їзда з несправним зовнішнім шарніром може привести до втрати керованості машини і спровокувати ДТП. Також часто несправні ШРУСи в процесі тривалої експлуатації починають розсипатися на дрібні елементи. Відламані деталі можуть потрапити в основні вузли автомобіля, привести до поломки агрегатів і навіть викликати клин коліс. Визначити знос зовнішнього шарніра можна без використання дорогого обладнання. На поломку вкажуть хрускіт або стукіт, що виникає при повороті коліс, а також зміни в вугіллі вивороту коліс.

Маркетплейс Мріяр - відмінний вибір і краща ціна на ШРУСи

Якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль працював справно і був безпечним, своєчасно замінюйте зношені шарніри рівних кутових швидкостей і вибирайте для ремонту тільки якісні деталі. З цим вам допоможе маркетплейс Мріяр, який об'єднує кілька сотень перевірених продавців по всій Україні. Ми співпрацюємо з великими автосервісами, невеликими магазинчиками і сервісними центрами, які продають виключно сертифіковані автозапчастини з гарантією від виробників. Кожен продавець, представлений на нашому маркетплейсе, може запропонувати вам свої вигідні умови, знижки або безкоштовну доставку. Щоб покупка вас не розчарувала, скористайтеся зручним сервісом підбору автозапчастин по каталогу за допомогою:

  • унікального VIN-коду автомобіля;
  • номера запчастини в каталозі;
  • назвою автозапчастини.

Також ви можете оформити замовлення деталей по каталогу пристрою автомобіля.

Як купити зовнішній ШРУС в нашому маркетплейсе?

Щоб оформити замовлення, в першу чергу вам необхідно вибрати відповідну деталь до вашого автомобіля. Це легко зробити через каталог ШРУСов на сайті маркетплейса Мріяр. Вкажіть тип цікавить вас шарніра і налаштуйте фільтр по ціні, термінів доставки, виробникам автозапчастин та інших функцій. Сайт запропонує кращі варіанти з урахуванням обраних побажань. Якщо у вас виникнуть сумніви в правильності вибору ШРУСа або інший запчастини, зробіть запит по VIN номеру. Всі продавці, представлені на нашому маркетплейсе, побачать заявку і запропонують свої варіанти. Вам залишиться тільки підібрати ШРУС, вартість і характеристики якого вас влаштують найкращим чином, і оформити замовлення з будь-якого міста України.

Замовляючи внутрішні або зовнішні Шруси в нашому маркетплейсе, ви збережете свій час і гроші, адже вам не доведеться довго шукати відповідний інтернет-магазин ШРУСов, порівнювати ціни і думати, де вигідніше купити необхідний шарнір. Вибирайте кращі варіанти і замовляйте якісні автозапчастини з офіційною гарантією від виробників, а всі клопоти по відправці ми візьмемо на себе!

Ціни на ШРУС зовнішній
Товар Ціна
Шрус LPR KVW808 838,60 UAH
Шрус Fag 771001030 1 244,37 UAH
Шрус LPR KAD532 1 097,19 UAH
Шрус Fast FT25089K 916,08 UAH
Шрус Meyle 100 498 0012 970,00 UAH
ШРУС зовнішній - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати ШРУС зовнішній для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі ШРУС зовнішній ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі ШРУС зовнішній у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на ШРУС зовнішній ?

ШРУС зовнішній на популярні марки автомобілів

Популярні виробники ШРУС зовнішній