Трос спідометра

Оберіть авто
Сортувати

Для чого використовують трос приводу спідометра

Спідометр транспортного засобу - це складна система, що передає на спеціальний датчик дані про швидкість автомобіля. Такий пристрій є на всій авто і мото техніки. Дуже часто в машинах встановлюються одометри зі стрілкою і спеціальною шкалою, що вказують на швидкість і кілометраж. Складається спідометр з троса приводу, магнітних швидкісних вузлів і гнучкого вала.

Всі троси між собою дуже схожі, але характеризуються вони по довжині, геометрії хвостовика і діаметру. Сорочка на цьому елементі дуже міцна, всередині фіксується спеціальним мідним кільцем і хвостовиком. Якщо відбувається знос такий обплетення, то вона не піддається відновленню.

Існує багато несправностей, пов'язаних з поломкою троса приводу. Це можна зрозуміти по появі дивних звуків у вигляді дзижчання спідометра, по некоректної роботи датчика швидкості, його стрілка перестає рухатися, а автомобіль споживає більше пального. При виникненні даних проблем, можна розібрати спідометр, перевірити вузли приводу і все кріпильні елементи. Механіки зі стажем кажуть, що такий збій роботи походить від неправильного застосування швидкісного режиму.

Як правильно вибрати трос для спідометра

Краще купувати оригінальні запчастини, щоб вони ідеально підходили за всіма параметрами. Такі деталі не викличуть проблем з установкою і експлуатацією. Щоб знайти і купити трос для спідометра, необхідно скористатися такими параметрами пошуку:

  • даними транспортного засобу. Можна підшукати потрібну запчастину по марці авто, роком випуску, комплектації. На маркетплейсе "Мріяр" є всі необхідні фільтри, де задається пошук, і ресурси знаходять товар або його найближчий аналог;
  • ідентифікаційним номером машини. Це найшвидший спосіб відшукати необхідну річ в каталогах виробників;
  • параметрами самого троса, довжині і діаметру.

Є багато випадків, коли водії не звертають увагу на поломку спідометра, але це може привести до неприємних наслідків. Заміна троса варто невеликих грошей, тому краще не затягувати і зробити ремонт.

Де краще придбати трос приводу для авто

Україна багата продавцями різних деталей до транспортних засобів. Великою популярністю користуються інтернет-магазини з низькими цінами і швидкою доставкою. Однією з найпопулярніших торгових платформ у автолюбителів вважається «Мріяр». Це величезний віртуальний ринок, де зібрані сотні продавців і мільйони автомобільних товарів.

Заснований був такий маркетплейс в 2018 році, метою було створити єдиний ресурс, де будь-який бажаючий зможе продати або купити необхідний товар. Організатори хотіли перевести в онлайн якомога більше доларів, для зручності клієнтів. Через систему фільтрації можна відшукати будь-яку продукцію для авто навіть в своєму місті, і не витрачатися на доставку. Кожен магазин має свій рейтинг і досвідчених консультантів, які зможуть відповісти на будь-які питання, допоможуть у виборі, нададуть допомогу в оформленні замовлення. Скільки ж коштує тросик для спідометра на такому ринку? Ціни тут різні і залежать від фірми-продавця.

Якісний товар продається як у офіційних представників, так і у звичайних перевірених продавців. Величезним плюсом вважається можливість продавати як оптом, так і в роздріб. Асортимент постійно поповнюється новинками і розширюється.

Ціни на Трос спідометра
Товар Ціна
Трос спідометра Jp Group 1199650500 51,00 UAH
Трос спідометра Jp Group 1199650600 48,00 UAH
Трос спідометра Adriauto 33.1515 202,00 UAH
Трос спідометра Adriauto 55.1514 302,00 UAH
Трос спідометра Adriauto 33.1514 202,00 UAH
Трос спідометра - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Трос спідометра для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Трос спідометра ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Трос спідометра у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Трос спідометра ?

Трос спідометра на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Трос спідометра