Гідротрансформатор

Оберіть авто
Сортувати

Роль гідротрансформатора автоматичної КПП в роботі автомобіля

Особливості такого пристрою добре знають майстра станцій техобслуговування, а й власникам машин необхідно орієнтуватися, щоб розуміти, що це за елемент і як сигналізує про свою поломки. Гідротрансформатор передає крутний момент від двигуна до механізму АКПП, забезпечує зниження вібрацій і навантажень на трансмісію. Якщо власник не подбав про достатній рівень масла в коробці або вчасно його не змінив, починають перегріватися деталі гідротрансформатора, деформуються лопаті реактора, і в результаті виникає необхідність в заміні настільки важливою запчастини.

Що потрібно знати про гідротрансформаторі?

Спочатку пристрій створювалося, щоб пом'якшити жорстку зв'язок між двигуном і механізмом коробки передач, в ньому налічувалося лише 2 деталі і називалося воно гідромуфтою. Після перетворень ГТ став працювати на зміну крутного моменту при розгоні через рециркулюючий потік рідини, управляти машиною стало набагато простіше. Сучасний гідротрансформатор - це закрита камера, в якій щільно розміщені насосне, реакторне та турбінне лопатеві колеса, потік рідини змінюється в залежності від швидкості насосного колеса.

Завдяки гидротрансформатору:

  • автомобіль плавно рушає з місця;
  • знижуються вібрації і навантаження на трансмісію;
  • збільшується крутний момент двигуна.

Якщо водій віддає перевагу агресивний стиль їзди, йому потрібно приділяти особливу увагу цій деталі. Тривожними сигналами вважають шум і скрегіт коробки (пошкоджений підключений до ГТ провідний вал), вібрація АКПП при швидкості вище 60 кілометрів на годину (погане масло псує механізм гідротрансформатора), пробуксовування при перемиканні передач (зламана обгону муфта або лопаті реактора ГТ). Досвідчені водії відзначають, що ознак, які б точно вказували на поломки в гідротрансформаторі, немає, всі згадані моменти можуть говорити про вихід з ладу і інших деталей. Точно визначити «діагноз» можуть тільки на станції техобслуговування, так що при тривожних проявах туди в будь-якому випадку варто поквапитися.

Шукаєте якісний гідротрансформатор? Тоді вам - в Мріяр!

Маркетплейс автозапчастин Мріяр вже підкорив тисячі автовласників, і не тільки тим, що тут демократична ціна на всі товари і наданий величезний вибір самих різних запчастин від надійних виробників. А ще й тим, що купити потрібну деталь клієнт може в найближчому до будинку магазині. Досить ввести в пошукову систему сайту назва запчастини і своє місце розташування, як система відразу ж видасть кілька торгових точок. Залишиться лише оформити покупку і забрати її після оплати.

З огляду на, що маркетплейс представляє більше 40 мільйонів одиниць товару і сотень мільйонів пропозицій від тисяч автомагазинів, автосервісів і офіційних дистриб'юторів України, не дивно, що знайти тут необхідну деталь реально на всі 100%. Оплата здійснюється за готівковий і безготівковий розрахунок, торгівля ведеться оптом і в роздріб, що дуже зручно і для торгуючих сторін. При необхідності можна домовитися з продавцями про консультації. Тут легко купити гідротрансформатор АКПП або запчастини до нього за прийнятну ціну, на всю продукцію надається гарантія, так що можна не побоюватися підробок і сміливо укладати угоди!

Ціни на Гідротрансформатор
Товар Ціна
Гідротрансформатор Mercedes-Benz A1722500302 38 289,00 UAH
Гідротрансформатор Mercedes-Benz A2132500102 44 769,00 UAH
Гідротрансформатор Mercedes-Benz A222250050280 52 724,28 UAH
Гідротрансформатор Mercedes-Benz A2132500202 27 097,00 UAH
Гідротрансформатор Mercedes-Benz A2132500302 39 173,00 UAH
Гідротрансформатор - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Гідротрансформатор для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Гідротрансформатор ?
💵 Які ціни в Mriyar на Гідротрансформатор ?

Гідротрансформатор на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Гідротрансформатор