Пильник шруса

Оберіть авто
Сортувати

Пильник Шруса: види і призначення

Пильник шарнір рівних кутових швидкостей - це захисний чохол, який захищає деталі шарніра від потрапляння пилу і бруду. Виглядає він як гармошка в формі еліпсоїда. Створено так, щоб уникнути стискання і розтягування. Найчастіше виготовляється з поліуретану, гуми, неопрену або силікону, так як ці матеріали мають гарну стійкість до різних температурних перепадів, хімічному і ультрафіолетового впливу. За цією деталлю постійно необхідно здійснювати контроль, адже при пошкодженні гумового кожуха ШРУС може вийти з ладу, що спричинить за собою дорогий ремонт.

Сам шарнір являє собою якусь конструкцію, який забезпечує передачу крутного моменту від коробки передач до коліс, а чохол повністю захищає його від різних ушкоджень. Саме кожух першим виходить з ладу, а не ШРУС. Бувають пильовики двох видів: зовнішній і внутрішній.

Призначення пиляків ШРУСа

Такі запчастини поводяться дуже капризно, при появі пошкоджень краще відразу замінити їх на нові. Якщо при попаданні бруду в шарнір відбудеться з'єднання пилу з мастильним матеріалом, це може вивести з ладу всю систему. Першою ознакою збою є поява хрускоту, що добре чутно при їзді на середній швидкості. Мета чохла - утримувати мастило усередині механізму. Існує ряд вимог для пиляків:

  • висока зносостійкість;
  • гарне облягання шарніра, щоб не виникали різні зазори при русі, зіткненні і вібраціях;
  • здатність при тривалому використанні зберігати свою форму і не деформуватися;
  • стійкість до хімічних реакцій, мастильних матеріалів, різких перепадів температурного режиму.

Щоб правильно вибрати новий пильовик, досить скористатися параметрами автомобіля або самого чохла, а також здійснити пошук можна за спеціальним кодом. Кожух можна вважати одним з найбільш важливих елементів шарніра. Купувати краще оригінальні запчастини високої якості, які не вийдуть з ладу через короткий проміжок часу. Головне, пам'ятати, що краще вчасно виявити пошкодження, ніж потім платити за ремонт.

Купити пильовики Шрусов на маркетплейсе «Мріяр»

На віртуальному ринку України працює величезна платформа «Мріяр», що дозволяє придбати або продати якісні автомобільні запчастини всім бажаючим. Це простір зібрало сотні різних реалізаторів по всіх регіонах країни. Кожен окремий інтеренет-магазин має свої особливості, переваги, систему бонусів, подарунки і графік, але все дилери працюють згідно з чинним законодавством і продають тільки оригінальний товар.

Купити пильовик ШРУС на маркетплейсе «Мріяр» можна, скориставшись фільтром, вказавши необхідні параметри, види, вартість необхідної продукції та населений пункт. Портал щодня поповнюється новими запчастинами і аксесуарами для автомобільного транспорту. Тут знайти можна нові деталі, б / у, а також відреставровані і відновлені. Менеджери зі стажем допоможуть підібрати клієнту необхідний товар, проконсультують, нададуть всю необхідну інформацію, оформлять замовлення. «Мріяр» об'єднує сотні продавців зі всієї України, створюючи комфортні умови як для покупців, так і для дилерів.

Ціни на Пильник шруса
Товар Ціна
Пильник привідного валу Autofren D8049 180,70 UAH
Пильник привідного валу Autofren D8175T 244,00 UAH
Пильник привідного валу Febi 100216 475,12 UAH
Пильник привідного валу GKN-Spidan 23514 517,35 UAH
Пильник привідного валу GKN-Spidan 22286 383,36 UAH
Пильник шруса - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Пильник шруса для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Пильник шруса ?
💵 Які ціни в Mriyar на Пильник шруса ?

Пильник шруса на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Пильник шруса