Головка блоку циліндрів

Оберіть авто
Сортувати

Головка блоку циліндрів - ключ від двигуна внутрішнього згоряння

Внутрішнє згоряння палива в автомобільному двигуні стане неможливим, якщо призначена для цього камера залишиться без кришки. Найперша функція головки такої камери, тобто блоку циліндрів, як раз і полягає в надійній її закупорці.

Цим функціонал головки блоку циліндрів (ГБЦ) двигуна автомашини не вичерпується, що підкреслюється відомим різноманітністю самих головок, а також чималої складністю їх конструктивного пристрою. За матеріалами виготовлення розрізняються чавунні (з легованого чавуну) і алюмінієві (з різних сплавів на його основі) ГБЦ. Останні увійшли в автомобільний побут пізніше і зараз найбільш поширені, оскільки мають перед чавунними аналогами подвійну перевагу - меншу вагу і майже повну несхильність корозійним впливам.

Головку може мати як цілий блок, якщо мова йде про великорозмірні двигуні, так і вона може бути призначена для кожного окремого циліндра.

Як складені пристрій, ГБЦ являє собою металевий корпус, всередині якого розміщені компоненти газорозподільного механізму, який би роботу циліндрів в режимі впуску / випуску, відповідно, повітряно-паливної суміші і відпрацьованих газів.

Коли потрібно купити головку блоку циліндрів?

Купити нову ГБЦ або спробувати терміново її відремонтувати абсолютно необхідно, якщо виявилося, що:

  • з'явилися тріщини в її корпусі;
  • тріснули клапанні сідла;
  • на розподільному валу розбилися посадочні місця;
  • пошкодився кріплення;
  • зносилися напрямні втулки клапанів;
  • пробилася прокладка ГБЦ.

Щоб цього не сталося, потрібно вчасно міняти моторне масло, не знижуючи його якісні характеристики, уникати низькооктанового палива, стежити за чистотою фільтрів, витримувати регламентні терміни техобслуговування, не зловживати екстримом при водінні.

Якщо технічна діагностика підтвердила неможливість ремонту або ж його вартість стала порівнянною з ціною нового вузла, то потрібно переходити до процедури пошуку оптимального варіанта покупки ГБЦ.

Оптимально точний вибір нової ГБЦ

Можливість зробити його надає інтернет-маркетплейс Мріяр, що зосередив на своєму сайті 100-мільйонні пропозиції більшості вітчизняних реалізаторів автозапчастин, де з-поміж 40-мільйонної номенклатури виробів своє гідне місце займають головки блоків циліндрів двигунів внутрішнього згоряння.

Потрібна деталь буде знайдена дуже швидко в декількох найбільш прийнятних для нашого клієнта варіантах, якщо зробити пошук по VIN-коду конкретної машини - замість того, щоб послідовно пройти по сторінках нашого електронного каталогу, керуючись іншими критеріями відбору. Серед останніх - марка авто, конкретна модель в загальному ряду, рік її випуску, допустиму межу ціни. Можна також звернутися до каталожним номеру шуканої деталі або до її найменуванню.

Наш клієнт отримає можливість вибрати головку блоку циліндрів абсолютно нову або побувала в експлуатації, оригінальну або фірмову аналогову, ту, яку бажано доставити йому за місцем проживання або можна безкоштовно отримати за допомогою самовивозу.

Ціни на Головка блоку циліндрів
Товар Ціна
Головка блоку циліндрів Bosch F 01M 100 927 2 173,78 UAH
Головка блоку циліндрів Bosch F 01M 100 869 2 148,00 UAH
Головка блоку циліндрів Bosch F 01M 101 781 1 431,13 UAH
Головка блоку циліндрів Bosch F01M100221 2 074,96 UAH
Головка блоку циліндрів Bosch F 01M 100 947 1 776,00 UAH
Головка блоку циліндрів - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Головка блоку циліндрів для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Головка блоку циліндрів ?
💵 Які ціни в Mriyar на Головка блоку циліндрів ?

Головка блоку циліндрів на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Головка блоку циліндрів