Карбюратор

Оберіть авто
Сортувати

Для чого в автомобілі потрібен карбюратор

Більшість автомобілів працюють на суміші палива і повітря, такі мотори називаються двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ). Вони бувають двох видів: на бензині і на дизелі. У будові бензинового двигуна є карбюратор. Це дуже важливий елемент живлення мотора, який змішує паливо з киснем, і змушує працювати двигун, здійснюючи рух авто. Така система встановлюється на машини, мотоцикли, і різну техніку, що працює на бензині.

 

Принцип роботи автомобільного карбюратора полягає в тому, що бензин, потрапляє в спеціальну камеру поплавця, де за допомогою жиклерів розпорошується і перетворюється на пару. Повітря також проходить через фільтри, потрапляючи в ту ж камеру, і змішується. Така гримуча суміш подається в циліндри мотора, і запалюється завдяки свічок.

 

Класифікують карбюратори по: кількості камер, вертикальному або горизонтальному напрямку руху потоку, регулюванню отвори обприскувача. В даний час розрізняють кілька видів такої системи: поплавковий, мембранно-голчастий і барботажний.

 

Переваги автомобільних карбюраторів

Самим головним достоїнством вважається доступна вартість ремонту і діагностики, на відміну від інжекторних систем. Карбюратор не боїться попадання бруду, пилу і води. Більшість водіїв самі ремонтують поломку, адже запчастини можна купити у вільному доступі в будь-якому авто магазині. Є ще безліч переваг:

  • низька вартість карбюратора і його деталей;
  • забезпечення гарної динаміки транспортному засобу;
  • можливість роботи на паливі з низьким октановим числом;
  • функціонування механічних систем навіть в бруді або воді;
  • ідеальний розрахунок пропорцій кисню і бензину для стабільної роботи мотора.

Робота карбюратора нескладна, при правильному регулюванні, система забезпечує хорошу віддачу потужності від ДВС, і зможе економити паливо. При роботі в карбюраторі на стінках жиклерів осідають різні відкладення, які можуть закрити канали. Щоб цього уникнути, необхідно вчасно проводити чистку. Роблять цю процедуру за допомогою спеціальних засобів або вручну.

Як замовити автомобільний карбюратор на маркетплейсе «Мріяр»

Автомобілісти із стажем знають, де можна купити якісний і оригінальний карбюратор за доступною ціною. Це можна зробити на популярній віртуальної платформі «Мріяр». Компанія на ринку України працює з 2018 року і вже стала дуже затребуваною у більшості жителів країни. Цей ресурс є об'єднанням продавців з усіх областей та міст України.

Портал надає доступ до мільйонів автомобільних товарів, ціна яких залежить від року випуску, моделі, дилера. У кожного продавця розроблені свої умови роботи. Багато надають знижки, безкоштовну доставку і систему бонусів. Головним достоїнством «Мріяр» є оригінальність продукції, без підробок. Будь-який бажаючий може знайти будь-яку запчастину через фільтр. При виникненні питань, консультанти інтернет-магазинів нададуть безкоштовну консультацію. На сайті можна здійснювати оптово-роздрібну покупку і продаж будь-яких деталей.

Ціни на Карбюратор
Товар Ціна
Карбюратор Vika 19400274001 139,53 UAH
Карбюратор VAG 027129353A 2 107,61 UAH
Карбюратор Rider 21073-1107010 3 214,08 UAH
Карбюратор Rider 2105110701020 2 938,07 UAH
Карбюратор Rider 210811107010 3 091,21 UAH
Карбюратор - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Карбюратор для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Карбюратор ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Карбюратор у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Карбюратор ?

Карбюратор на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Карбюратор