Сальник клапана

Оберіть авто
Сортувати

Ущільнель газорозподільних механізмів

Ущільнювальна шайба, або Маслос'емниє ковпачок - це важливий елемент силового агрегату авто, який встановлюють на направляючої втулці і стрижні штока двигуна. Завдяки цій малопомітною деталі масло не потрапляє в камеру згоряння, і його витрата значно знижується.

Сальник клапана розташований в механізмі близько распредвала. Тут він постійно піддається впливу високих температур і сили тертя. Знаходження в агресивному середовищі призводить до поступової втрати властивостей елемента. Згодом гума стає менш еластичною, в результаті чого клапан не прилягає до штоку досить щільно. У утворилися щілини просочується масло, яке утворює нагар на тарілці камери згоряння. Витрата мастильного матеріалу зростає, а компресія і динаміка руху авто погіршуються. Ці симптоми свідчать про те, що ковпачок вимагає заміни.

Проблема швидкого витрати масла виникає не тільки через зіпсувалися сальників. Переконатися в несправності елементу ущільнювача можна, спробувавши гальмувати двигуном. Якщо з труби повалить дим, значить, маслос'емнікі потрібно міняти. При поламаних сальники вихлоп стає густішим і знаходить синюватий відтінок.

Конструкція сальників клапанів

Ущільнювальні гумові елементи двигуна влаштовані досить просто. Сальники клапанів складаються з трьох елементів:

  • підставу, яка виступає в ролі каркаса з міцної сталі і має форму втулки;
  • пружина, що забезпечує щільне прилягання до штоку;
  • гумове кільце ущільнювача, що відповідає за видалення надлишків моторного масла.

Кільця сальників виготовляють з акрилатного каучуку. Матеріал стійкий до агресивного хімічного впливу і високотемпературного режиму. Його не можна назвати дешевим, але він більш довговічний, ніж, наприклад, фторопласт, який використовували раніше. Сальники з низькоякісних матеріалів не можуть забезпечити достатньо щільне прилягання до штоку.

Каучукові маслос'емниє ковпачки вимагають заміни кожні 100 тисяч км пробігу. Але тривалий простій автомобіля істотно знижує цей показник. У нерухомому стані гума розшаровується, а пружина слабшає і перестає притискати корпус сальника з достатньою силою.

Де купити сальник клапана в Україні за вигідною ціною

Маслос'емниє ковпачок - важливий елемент двигуна внутрішнього згоряння. Використання несправного сальника призводить до підвищеної витрати моторного масла, а з часом до поломки двигуна. Купити нові елементи ущільнювачів можна в маркетплейсе Мріяр. Тут легко знайти оригінальні деталі та аналоги на різні марки і моделі авто.

Україна налічує понад 15 000 продавців автозапчастин та сервісних центрів, розкиданих по всій країні. Маркетплейс Мріяр - це єдина торговельна площадка, яка зібрала велику частину автомагазинів на одному сайті. Завдяки ретельно продуманим пошуковому алгоритму система моментально знаходить найбільш вигідні для покупця пропозиції, враховуючи безліч факторів, у тому числі вартість товару. Наприклад, при пошуку сальника клапана в місті Київ покупець зможе вибрати серед всіх торгових точок столиці найближчого до нього інтернет продавця або офлайн магазин з максимально низькою вартістю запчастини. На сайті відразу ж відображається ціна деталі.

Завдяки Мріяр в інтернет виходять навіть ті продавці, які раніше не могли цього дозволити. Їм не доводиться створювати свій сайт і наймати додатковий персонал, так як ми надаємо доступ до готової торговому майданчику. Офіційні дилери отримують статус, який підтверджує наявність сертифікатів якості.

Ціни на Сальник клапана
Товар Ціна
Сальник клапана Elring 586.693 24,00 UAH
Сальник клапана Elring 206.954 17,00 UAH
Сальник клапана Elring 403.730 12,00 UAH
Сальник клапана Elring 763.969 21,00 UAH
Сальник клапана Elring 553.190 17,00 UAH
Сальник клапана - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Сальник клапана для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Сальник клапана ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Сальник клапана у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Сальник клапана ?

Сальник клапана на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Сальник клапана