Дросельна заслінка

Оберіть авто
Сортувати

Навіщо потрібна заслінка дроселя?

Багато водіїв чули про таку важливу деталь, як дросельна заслінка, від якої залежить робота будь-якого двигуна, але не в курсі, де в авто вона знаходиться і які функції виконує. Цю деталь встановлюють після повітряного фільтра перед впускним колектором, через неї повітря проходить в циліндри мотора. Якщо дросельна заслінка ламається, автомобіль втрачає колишню потужність, погіршується холостий хід, така зміна в поведінці машини відразу привертає увагу, і ігнорувати його не можна.

Якщо вийшов з ладу дросельний механізм, досвідчені майстри рекомендують підбирати оригінал або якісні аналоги, відшукати такий товар можна за кілька хвилин в маркетплейсе Мріяр, тут реально вибрати і купити дросельну заслінку за прийнятною ціною. Цей майданчик об'єднує багатьох продавців і покупців, асортимент налічує близько 40 мільйонів одиниць товарів. Є у продажу і дросельні заслінки для різних машин, ціна на продукцію визначається продавцем.

Яку роль відіграє для автомобіля засувка дроселя?

Дросельна заслінка є частиною системи ДВС з уприскуванням палива, її також називають засувкою. Вона регулює кількість що надходить в движок повітря, який утворює суміш газу і палива. Якщо машина з дизельним двигуном, то водій контролює рівень відкриття засувки педаллю, а якщо з бензиновим, тоді заслінку регулюють спеціальні механізми в дроселі.

Виділяють 3 типи виробів:

  • механічні - між заслінкою і педаллю газу є зв'язок, якщо натиснути на педаль, тросик відкриває засувку;
  • електромеханічні - можна управляти засувкою і педаллю, і наявним електродвигуном;
  • електричні - вважаються найбільш зручними, якщо натиснути на педаль, блок управління автомобільним двигуном ловить сигнал і перекидає його механізму дросельної заслінки.

Водіям важливо враховувати, що ця деталь часто забруднюється, всередині накопичуються сажа і наліт. Тоді засувка повністю не закривається, заїдає, і її потрібно обов'язково чистити за допомогою спеціальної рідини. Якщо ж вийшла з ладу електронна частина дросельної засувки, відремонтувати її вкрай складно, простіше поміняти весь вузол на новий.

Великий вибір дросельних заслінок від Мріяр

Маркетплейс Мріяр пропонує всілякі товари для водіїв, тут є і нові, і відновлені деталі. Скільки коштує дросельна заслінка, можна уточнити у продавців, вартість товарів відрізняється в залежності від моделі та виробника. На сайті розроблена пошукова система: потрібно ввести назву запчастини, своє місто, і тут же отримати найвигідніші пропозиції. Клієнт може також зазначити марку машини або шукати по VIN-коду. Потім треба оформити замовлення і забрати в обраному магазині товар.

Торгівля ведеться як оптом - між продавцями, так і в роздріб. Тут представлені товари тільки від надійних виробників. Мріяр допомагає заощадити час і гроші, тому варто скористатися зручною можливістю за кілька хвилин вирішити проблему з необхідною запчастиною.

Ціни на Дросельна заслінка
Товар Ціна
Заслінка дросельна Bosch 0 280 750 573 3 706,00 UAH
Заслінка дросельна Mercedes-Benz A6510900470 3 018,00 UAH
Заслінка дросельна Vika 91330660801 3 397,06 UAH
Заслінка дросельна Renault 8200171134 6 235,02 UAH
Заслінка дросельна BMW 13548512452 704,00 UAH
Дросельна заслінка - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Дросельна заслінка для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Дросельна заслінка ?
💵 Які ціни в Mriyar на Дросельна заслінка ?

Дросельна заслінка на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Дросельна заслінка