Дросельна заслінка

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Навіщо потрібна заслінка дроселя?

Багато водіїв чули про таку важливу деталь, як дросельна заслінка, від якої залежить робота будь-якого двигуна, але не в курсі, де в авто вона знаходиться і які функції виконує. Цю деталь встановлюють після повітряного фільтра перед впускним колектором, через неї повітря проходить в циліндри мотора. Якщо дросельна заслінка ламається, автомобіль втрачає колишню потужність, погіршується холостий хід, така зміна в поведінці машини відразу привертає увагу, і ігнорувати його не можна.

Якщо вийшов з ладу дросельний механізм, досвідчені майстри рекомендують підбирати оригінал або якісні аналоги, відшукати такий товар можна за кілька хвилин в маркетплейсе Мріяр, тут реально вибрати і купити дросельну заслінку за прийнятною ціною. Цей майданчик об'єднує багатьох продавців і покупців, асортимент налічує близько 40 мільйонів одиниць товарів. Є у продажу і дросельні заслінки для різних машин, ціна на продукцію визначається продавцем.

Яку роль відіграє для автомобіля засувка дроселя?

Дросельна заслінка є частиною системи ДВС з уприскуванням палива, її також називають засувкою. Вона регулює кількість що надходить в движок повітря, який утворює суміш газу і палива. Якщо машина з дизельним двигуном, то водій контролює рівень відкриття засувки педаллю, а якщо з бензиновим, тоді заслінку регулюють спеціальні механізми в дроселі.

Виділяють 3 типи виробів:

  • механічні - між заслінкою і педаллю газу є зв'язок, якщо натиснути на педаль, тросик відкриває засувку;
  • електромеханічні - можна управляти засувкою і педаллю, і наявним електродвигуном;
  • електричні - вважаються найбільш зручними, якщо натиснути на педаль, блок управління автомобільним двигуном ловить сигнал і перекидає його механізму дросельної заслінки.

Водіям важливо враховувати, що ця деталь часто забруднюється, всередині накопичуються сажа і наліт. Тоді засувка повністю не закривається, заїдає, і її потрібно обов'язково чистити за допомогою спеціальної рідини. Якщо ж вийшла з ладу електронна частина дросельної засувки, відремонтувати її вкрай складно, простіше поміняти весь вузол на новий.

Великий вибір дросельних заслінок від Мріяр

Маркетплейс Мріяр пропонує всілякі товари для водіїв, тут є і нові, і відновлені деталі. Скільки коштує дросельна заслінка, можна уточнити у продавців, вартість товарів відрізняється в залежності від моделі та виробника. На сайті розроблена пошукова система: потрібно ввести назву запчастини, своє місто, і тут же отримати найвигідніші пропозиції. Клієнт може також зазначити марку машини або шукати по VIN-коду. Потім треба оформити замовлення і забрати в обраному магазині товар.

Торгівля ведеться як оптом - між продавцями, так і в роздріб. Тут представлені товари тільки від надійних виробників. Мріяр допомагає заощадити час і гроші, тому варто скористатися зручною можливістю за кілька хвилин вирішити проблему з необхідною запчастиною.

Ціни на Дросельна заслінка
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Дросельна заслінка - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Дросельна заслінка для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Дросельна заслінка ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Дросельна заслінка у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Дросельна заслінка ?

Дросельна заслінка на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Дросельна заслінка