Стартер

Оберіть авто
Сортувати

Автостартери - що це таке?

Сама назва цього вузла автомобіля говорить про його основне призначення - давати старт, включати систему пуску двигуна. При повороті ключа запалювання автостартер пропускає електричну іскру на тяговий пристрій, запускає мотор. Ця дія займає буквально кілька секунд, після чого він більше не приймає участі в роботі машини і відпочиває до наступного початку руху.

Стартери представляють собою електричний двигун невеликих розмірів, який отримує живлення від автоаккумулятора. Ними оснащені сьогодні всі сучасні автомобілі, що працюють на двигуні внутрішнього згоряння. Під час стоянки авто стартери беруть на себе завдання захисту машини від угону. На них встановлюються спеціальні блокатори, які контролюють запуск двигуна і не допустять включити запалювання без ключа.

За якими ознаками визначити несправність стартера?

Як і будь-яка інша деталь або вузол автомобіля, стартер може з часом зламатися. Несправності, які з ним трапляються, можна умовно розділити на два види. По-перше, він може погано працювати через проблеми з електрикою. Це може бути обрив обмотки, знос щіток або якірного колектора електродвигуна. Друга причина - механічні пошкодження маховика, пружин, муфт приводу і т.д. Найбільш часто автомобілісти скаржаться на такі збої і неполадки:

  • стартер автомобіля не запускається. Причину того, чому це відбувається, можна визначити тільки після ретельної діагностики та перевірки всього пристрою;
  • повільно обертається колінчастий вал. Найімовірніше, це пов'язано з поганим розігрівом, в'язкістю масла або проблеми виникають через несправність акумулятора;
  • вал, який приводиться в рух якорем, не обертається. Таке може статися через накопичився сміття на його різьбі;
  • лунає скрегіт або сторонній шум при запуску - зносилися шестерні маховика або ослабли пружини приводу;
  • стартер працює незвично довго. Швидше за все, є пошкодження в його обмотці або контактах, або заїдає замок запалювання.

При появі подібних несправностей слід якомога швидше звернутися в сервісний центр. З погано чинним стартером ви просто не зможете зрушити з місця свій автомобіль, тому варто поквапитися з покупкою і заміною.

Де краще замовити автомобільний стартер?

Велика кількість спеціалізованих магазинів в Києві, Одесі та інших куточках країни дозволяє купити автозапчастини від різних виробників, але сучасній людині, завжди відчуває дефіцит часу, не хочеться витрачати його, розшукуючи ту торгову точку, де ціна на стартер для машини буде більш вигідною. Покупцеві доведеться порівнювати вартість на цей вид товару від безлічі продавців в Україні, які пропонують купити стартер за встановленою ними ціною.

Набагато швидше і легше придбати все на одному майданчику. Скористайтеся послугами компанії Mriyar, яка вже не один рік допомагає автомобілістам нашої країни знайти найвигідніший і зручний варіант покупки. На сайті марткеплейса Mriyar зібрана найбільш повна і достовірна інформація про кращі пропозиції більш 15000 автомагазинів та автосервісів країни. Тут ви легко знайдете магазин, де зможете купити через інтернет стартер за доступною ціною на авто будь-якої моделі і року випуску з доставкою в Київ, Дніпро та інші міста. Скористатися послугами марткеплейса Mriyar може кожен, адже в зоні нашого пошуку і обслуговування знаходиться вся Україна.

Ціни на Стартер
Товар Ціна
Стартер Mannol 9669 212,08 UAH
Стартер Jp Group 1190301800 2 682,61 UAH
Стартер Valeo 438202 6 609,35 UAH
Стартер Cargo 111851 3 495,49 UAH
Стартер Valeo 432644 5 997,95 UAH
Стартер - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Стартер для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Стартер ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Стартер у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Стартер ?

Стартер на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Стартер