menu

Зливна пробка оливного піддона

car
ГАРАЖ (0)
car-plus
Марка авто
Модель
Рік випуску
Сортувати
Febi 04054 Кільце ущільнююче
Febi 04054
Кільце ущільнююче
4,28
 
UAH
В наявності
PARTSTORE
(Київ)
Topran 109 035 Пробка різьбова масляного піддону
Topran 109 035
Пробка різьбова масляного піддону
27,00
 
UAH
Сьогодні
Автонова-Д Хмельницький
(Хмельницький)

Зливна пробка масляного піддону

Компактна за розмірами, але виконує важливе функціональне призначення, зливна пробка масляного піддону складається з болта з різьбленням і ущільнювальної гумки. Розташування масляної пробки в конструкції автомобіля - в спеціальному отворі на дні піддона, призначеного для масла. Призначення автодеталі - запобігти текти масла, а також дозволити автомобілісту швидко поміняти відпрацьоване масло на нове. При відсутності зливний пробки, заміна масла двигуна була б складною і тривалою процедурою. Таким чином, зливний пробка спрощує завдання і скорочує витрати на обслуговування машини - автомобілісту не обов'язково користуватися сервісом СТО - змінити масло він може самостійно.

Коли потрібно міняти зливну пробку - шайбу, кільце ущільнювача?

Незважаючи на те, що шайба не піддається значним робочим навантаженням в процесі руху автомобіля, як інші комплектуючі, які безпосередньо відповідають за функціональність авто, вона періодично зношується. Найчастіше зносу піддається кільце ущільнювача зливний пробка масляного піддону двигуна, що підтверджують обсяги продажів розхідники в інтернет-магазинах, які пропонують автозапчастини на маркетплейсе "Мріяр". Ознака зносу - протікання масла в результаті зірваної болтової різьблення або зношеного кільця ущільнювача.

Прокладки, як і зливні пробки масляного піддону картера двигуна, відрізняються один від одного відповідно до конструктивних особливостей автомобілів. Вибираючи автодеталі, потрібно орієнтуватися на такі показники як:

  • марка автомобіля;
  • рік випуску;
  • комплектація.

Простіше за все підібрати комплектуючі по VIN коду автомобіля - спосіб дозволить вибрати Автодеталь, яка в ідеалі порівнянна з конструкцією машини. В цьому випадку автомобілісту не доведеться займатися обміном нової деталі на аналог через те, що пробка не підійшла по різьбі або прокладка не зовсім добре прилягає до поверхні піддону.

Чому варто купувати зливну пробку масляного піддону на маркетплейсе "Мріяр"?

Нішевий маркетплейс автозапчастин "Мріяр" заснований в 2018 році. Наша мета - зібрати на єдиному віртуальному просторі продавців автозапчастин з усіх регіонів України, запропонувавши автомобілістам найбільш великий каталог запчастин від магазинів, які працюють в його місті. Багато продавців відмовляються від онлайн-продажів через небажання займатися створенням і просуванням інтернет-магазину. У маркетплейсе "Мріяр" знайдеться ніша для кожного магазину України, який зацікавлений в розширенні своїх торгових можливостей.

Mriyar - це дві зони торгівлі - оптова та роздрібна, купувати нові, відновлені і б / у автозапчастини можуть як магазини біля магазинів, так і роздрібні покупці у продавців. На сайті подано доступну пошук продавця в своєму місті по карті - покупець знаходить магазин зі зручним розташуванням, замовляє товар і забирає його безпосередньо у продавця, отримуючи додаткову консультацію. Не потрібно чекати кілька днів доставки необхідних автодеталей.

Ціни на Зливна пробка оливного піддона
Товар Ціна
Прокладка оливозливної пробки AND 14145002 56,35 UAH
Пробка різьбова масляного піддону VAG N91167901 75,58 UAH
Прокладка оливозливної пробки VAG N0138492 10,58 UAH
Пробка різьбова масляного піддону VAG N90813202 78,48 UAH
Прокладка оливозливної пробки VAG N0138157 31,08 UAH
Зливна пробка оливного піддона - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Зливна пробка оливного піддона для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Зливна пробка оливного піддона ?
💵 Які ціни в Mriyar на Зливна пробка оливного піддона ?

Зливна пробка оливного піддона на популярні марки автомобілів