Корпус повітряного фільтра

Оберіть авто
Сортувати

Повітряний фільтр: призначення

Для підвищення інтенсивності процесу горіння необхідно надходження повітря (а заодно і кисню) в достатній кількості. Бензин - паливо для авто - не виняток з правил. Згорає він в спеціальній камері. Надходження повітря виконується за допомогою системи упорскування, а підсос повітря здійснюється з навколишньої атмосфери.

Однак навколишнє повітря містить пил та інші забруднення, які при підсосі можуть потрапити в камеру згоряння. Перемішуючись з паливом, вони осідають на стінках циліндрів, потім, внаслідок переміщення поршня, потрапляють в картер мотора. Все це сприяє зменшенню робочого ресурсу двигуна. Щоб уникнути подібної проблеми, в авто застосовують повітряні фільтри. Їх основне призначення - очищення повітря, що поступає і створення перешкоди для потрапляння забруднюючих частинок всередину камери згоряння.

Фільтруюча частина виконана зі спеціального паперу, закріпленої в жорсткому корпусі. Робочий ресурс фільтра обмежений, він забивається пилом, яка, в свою чергу, обмежує доступ кисню до камери згоряння. Як результат - потужність силового агрегату падає. Ще один мінус - недостатня механічна міцність. При розриві паперу фільтр також перестає виконувати свою функцію. Утворюються отвори, що пропускають пил і забруднення.

Коробка повітряного фільтра служить захистом паперового шару від пошкоджень. Ще одна його функція - створення потоку повітря, спрямованого тільки в очищающий елемент. Спочатку його виготовляли з металу, тепер на зміну йому прийшов пластик, але під дією зовнішніх чинників (насамперед, високих температур), пластикове виріб виходить з ладу. Корпус також може бути пошкоджений при ДТП, тоді його потрібно замінити.

Корпус до автомобільного повітряного фільтру: коли необхідна заміна?

Купити новий корпус для повітряного фільтра потрібно лише в одному випадку: якщо старий - сильно пошкоджений і деформований, оскільки деталь не буде виконувати свої функції так, як це необхідно. Як результат - в циліндри проходить повітря, насичене пилом і брудом. Отже, типові пошкодження повітряних фільтрів авто:

  • наявність невеликих вм'ятин;
  • знос верхньої кришки.

Вм'ятини утворюються, оскільки виробу доводиться контактувати з металевими елементами системи силового агрегату. Якщо зносилася верхня кришка, замінюють тільки її. Якщо не зробити цього, робочий ресурс фільтруючого елемента набагато скоротиться, він буде засмічуватись швидше.

Як правильно вибрати короб повітряного фільтра та де його купити?

Кілька корисних порад допоможуть вам зробити покупку правильно. По-перше, слід звернути увагу на комплектацію. Корпус оснащений спеціальними кріпленнями, які підлягають заміні разом з ним. Тому добра ознака, якщо виробляє фірма реалізує повний комплект: це значно спрощує установку. По-друге, бажано купувати товари від перевірених фірм. Бувший корпус або продукція «ноунейм» довго не прослужать. Ще одна вимога - відповідність моделі авто і його марці. Якщо придбати фільтр навмання, то він може просто не підійти.

Комерційна майданчик mriyar.ua пропонує купити кришку, корпус, патрубок повітряного фільтра за оптимальною ціною. На цьому величезному маркетплейсе зібрані продавці авто-товарів з усіх міст України. Широкий асортимент товарів, вигідні цінові пропозиції від різних інтернет-магазинів доповнені зручним фільтром для пошуку потрібних товарів. Ви можете задати ваш або найближче місто для замовлення запчастин, щоб не довелося переплачувати за доставку.

Ціни на Корпус повітряного фільтра
Товар Ціна
Корпус повітряного фільтра Purflux FCS922 1 927,90 UAH
Корпус повітряного фільтра Citroen/Peugeot 1427J5 935,84 UAH
Корпус повітряного фільтра Autotechteile 5 070 430 1 395,00 UAH
Корпус повітряного фільтра Subaru 46043FG000 704,05 UAH
Корпус повітряного фільтра Asam 55279 2 439,34 UAH
Корпус повітряного фільтра - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Корпус повітряного фільтра для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Корпус повітряного фільтра ?
💵 Які ціни в Mriyar на Корпус повітряного фільтра ?

Корпус повітряного фільтра на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Корпус повітряного фільтра