Моторна олива

Choose a car
Sort

Купити моторне масло у Києві та Україні за низькими цінами

Якісна та правильно підібрана моторна олія є запорукою довгої та безаварійної експлуатації автомобіля. Сьогодні в Мережі можна знайти величезну кількість доказів того, що без двигуна ДВС пропрацює дуже недовго. Так, наприклад, кілька років тому британський автожурналіст Мет Уотсон провів експеримент, злив робочі рідини з двигуна двох автомобілів. Форд Фокус і Пежо 208, після чого завів двигун і поклав по каменю на педаль газу. Мотор Форда після цього пропрацював лише 20 секунд, Пежо протримався 47 секунд.

Основним завданням моторного масла є змащення деталей двигуна, що труться між собою. Однак тут все не так просто, як здається на перший погляд. Масло утворює на поверхні комплектуючих та запасних частин силову установку найтоншу, міцну плівку, яка не тільки змащує, а й знижує тертя, охолоджує, захищає від корозії та запобігає зношенню. При цьому робочі рідини повинні зберігати свої характеристики та властивості при високих температурах та серйозних навантаженнях.

Типи автомасел

В даний час на українському ринку автозапчастин можна купити моторні олії таких типів:

  1. Напівсинтетичне. Є найпоширенішим та купованим. Виготовляється на мінеральній основі, після чого до нього додаються синтетичні компоненти, покликані забезпечувати захист двигуна під час навантажень. Матеріали, що містяться в напівсинтетиці, відмінно очищають двигун від нагару, сприяють поліпшенню запуску двигуна при мінусових температурах.
  2. Синтетичне. Олія цього типу чудово підходить не тільки для бензинових двигунів, але і для силових установок на дизельному паливі. Воно дозволяє підтримувати двигун в ідеально чистому стані, мінімізує тертя і знижує знос деталей під час холодного старту.
  3. Мінеральне. Є найдешевшим. У ньому відсутні присадки та додаткові компоненти, тому воно не здатне ефективно захищати двигун від тертя та зношування. Як правило, мінеральна олія заливається у старі та зношені двигуни, встановлені на автомобілях з великим пробігом.

На що звернути увагу при виборі моторного масла?

Перше та найважливіше, що потрібно враховувати при виборі та купівлі моторного масла – це його в'язкість. Для позначення цього показника використовуються спеціальні літерно-цифрові індекси.

Робочі рідини, призначені для зими, позначаються буквою «W», тобто масло від 0W до 25W – це зимові класи, які гарантують холодний запуск двигуна за температури від -30 до +5.

У олії літніх класів літери в позначенні відсутні, а в'язкість варіюється від 20 до 60. Демісезонні олії маркуються літерами «SAE».

Також при виборі моторного масла рекомендується звертати увагу на наявність у його складі додаткових присадок: антипінних, миючих, антиокислювальних, в'язкісних, протизадирних, стабілізуючих.

Популярні виробники

Найпростішим варіантом, що дозволяє уникнути помилок при виборі, є покупка оригінальних моторних масел на сайті маркетплейсу Мріяр. У нашому електронному каталозі ви зможете підібрати робочі рідини для BMW, Toyota, Nissan, Ford, Honda.

Якщо говорити про неоригінальні олії, то серед них уже традиційно лідирує продукція двох німецьких брендів: Castrol та Mannol. Робочі рідини цих виробників відрізняються широким ціновим діапазоном та застосовністю для всіх автомобілів європейських, корейських та японських автоконцернів. Не меншою популярністю користуються масла французького виробника Motul, що мають природну в'язкість і утворюють міцну масляну плівку, яка перешкоджає окисленню в моторі.

Як купити моторне масло на сайті Мріяр?

На сайті нашого маркетплейсу ви можете швидко порівняти ціни на Масло моторне та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 75,78 грн. до 597741,68 грн.

Вибираючи Масло моторне, потрібно враховувати рік випуску машини, модифікацію двигуна та інші технічні параметри. Доставка запчастин здійснюється кур'єром або автотранспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, в комфортне відділення або адресу. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Prices for Моторна олива
Product Price
Олива моторна Hyundai/Kia 0520000120 250,00 UAH
Олива моторна VAG G S55545M2 469,80 UAH
Олива моторна Nissan KE90090032 324,00 UAH
Олива моторна Hyundai/Kia 0510000141 370,00 UAH
Олива моторна Toyota 0888080846 295,00 UAH
Моторна олива - Questions and answers
🚘 How to choose Моторна олива for your car?
🔝 Which brands are the most popular in the Моторна олива group?
💵 What are the prices in Mriyar for Моторна олива ?

Моторна олива on top car brands

Popular Manufacturers Моторна олива