Оздоблення кузова

Оберіть авто
Дані відсутні

Кузовні деталі автомобіля

Запчастини, які кріпляться до кузова авто за допомогою кріпильних елементів, називаються кузовні автозапчастини. Кузовне залізо - це бампери, знімні крила, двері, решітка радіатора, кришка багажного відсіку, капот, щитки. Продаж деталей для кузова здійснюється в Україні інтернет-магазинами і автомагазин, які не мають власних інтернет-ресурсів, але розмістили свої каталоги на маркетплейсе "Мріяр". Наша компанія заснована в 2018 році з метою об'єднання пропозицій всіх продавців запчастин Запоріжжя, Харкова, Києва та інших міст України, у яких можна купити кузовні деталі для автомобіля. Наші клієнти мають більше можливостей для вибору кузовний запчастини, ніж відвідувачі будь-якого інтернет-магазину.

Купити нові деталі для кузова машини за вигідною ціною або виправити старі?

Пошкоджена деталь негативно позначається не тільки на зовнішньому вигляді авто, але і на його функціональних характеристиках. Кожен елемент виконує свою функціональну задачу. Кришка капота захищає двигун, інші автомобільні вузли від запилення, попадання вологи, снігу, зберігаючи їх робочий потенціал. Кришка багажника закриває відсік від сторонніх очей, захищає вміст від негативного впливу навколишнього середовища. Своє функціональне навантаження мають і інші рухомі частини кузова.

У деяких випадках елементи просто неможливо виправити. Зазвичай такі ситуації трапляються після ДТП, в результаті навмисного механічного впливу на кришки капота, багажника, крила та інші рухомі частини. Єдине вирішення питання - купити запчастину до кузова, вибравши деталь в онлайн-магазинах міст Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя (Україна), яка ідеально порівнянна з кузовний конструкцією машини. Каталог кузовних і інших автомобільних запчастин маркетплейса "Мріяр" складається з 40 мільйонів товарів, запропонованих тисячами продавців - у наших постійних клієнтів не виникає питань, де купити автозапчастини для кузова авто за вигідною ціною.

Іноді виправити деталь кузова автомобіля обходиться дорожче, ніж купити нову. Детально вивчіть каталог кузовних деталей на нашому сайті, і ви переконаєтеся в тому, що ціна нової запчастини або практично однакова, ніж вартість відновлення старої, або нижче. Завдяки нашим послуг, ви швидко відремонтуєте кузов, знайшовши магазин в своєму місті з лояльною ціновою політикою. На маркетплейсе здійснюється продаж кузовних деталей для машин всіх марок, випущених в різні роки.

Продаж кузовних запчастин на маркетплейсе Mriyar - вигідні пропозиції для українських автомобілістів

Якщо автолюбитель вирішив - куплю автозапчастин в інтернеті, найбільш вигідні пропозиції для нього сконцентровані на сайті Mriyar. Ми пропонуємо вигідні умови для придбання автозапчастин ка оптовим, так і роздрібним клієнтам. На нашому сайті зібрані пропозиції автомагазинів та автосервісів вашого міста. При пошуку запчастини система видасть пропозиції, ціни на які максимально вигідні для покупця. Автозапчастини на маркетплейсе можна шукати:

  • по їх каталожними номерами;
  • по найменуванню запчастини;
  • по каталогу пристрою автомобіля;
  • по VIN-коду.

Покупець завжди може відправити запит на пошук автодеталі по ВІН-коду, який автоматично доступний усім продавцям. Зазвичай кілька магазинів підбирають комплектуючі та відповідають потенційному клієнту з уже готовим списком пропозицій. Власник транспорту вибирає краще з них і оформляє замовлення. На маркетплейсе пропонуються деталі кузова не тільки нові, але і відновлені, що дозволяє водієві заощадити на ремонті ТЗ.

Якщо для водія не принципово - купувати комплектуючі у продавця з його регіону або сусіднього, він може скористатися каталогом магазинів, що працюють на ринку інших областей. Тим, хто хоче оформити замовлення в магазині, що знаходиться недалеко від його місця проживання або роботи, рекомендуємо скористатися онлайн-картою. На ній укази адреси продавців з максимально близькою локалізацією до місця вашого розташування. Оформивши замовлення на сайті, автолюбитель забирає товар у магазині, не користуючись і не оплачуючи доставку.

У всіх продавців передбачена можливість повернення товару протягом 14 днів. Деякі магазини більш лояльно ставляться до клієнтів - пропонують повернення автодеталей протягом місяця, якщо вони не відповідають якісним характеристикам, заявленим виробником. Умови повернення, а також наявність акцій, знижок вказано в картці продавця.