Емблема

Оберіть авто
Сортувати

Логотип бренду на автомобілі

У світі проводиться величезна кількість марок і моделей автомобілів, кожен з яких має свою емблему (логотип), що інформує про автовиробника, класі і марці авто. Логотип (емблема) забезпечує машині впізнаваність, служить рекламою, адже дивлячись на витончений, швидкий, елегантний автомобіль, не завжди можна визначити його марку, для цього і потрібен шильдик з логотипом, завдяки якому назва бренду запам'ятовується.

Розробці унікальних емблем автомобільної марки приділяють увагу всі автовиробники, найбільш популярні машини марок BMW, Lexus, Volkswagen, Toyota, Honda, Mazda, Nissan і інші стали легко впізнаваними завдяки стильним оригінальним металевим піктограм, які встановлюються за на машину. Бренди в даному випадку говорять самі за себе.

Ця невелика деталь, яка кріпиться на капоті або багажнику авто, не має практичного значення, і без неї машина буде їздити також добре, але вона має неабиякий вплив на екстер'єр автомобіля, роблячи його зовнішній вигляд більш стильним, підкреслюючи історію його створення, особливості. Невеликі металеві значки на автомобільних кузовах говорять про популярність бренду, престижності машини.

Автомобільні логотипи для машин з різних країн світу

Іноді шильдики на авто можуть бути втрачені з різних причин. Їх знімають підлітки для поповнення своїх колекцій, вони губляться при аваріях або просто в дорозі. Якщо раніше емблеми кріпилися до кузовним деталям авто, то сьогодні вони найчастіше приклеюються на двосторонній скотч. Якщо шильдик загубився, можна купити новий і встановити його на потрібне місце самостійно. Для цього не потрібно багато зусиль, всього лише потрібно придбати двосторонній скотч і, виконуючи роботу, бути гранично уважним, щоб розміщення логотипу було рівним і правильним. Для виконання роботи знадобиться будівельний або звичайний фен, за допомогою якого розігрівається поверхня скотча для кращої адгезії з кузовними елементами. Вибираючи двосторонній скотч, важливо приділити увагу його якості, щоб не втратити деталь відразу після її установки.

Іноді можна зустріти автомобілі, на яких оригінальний логотип замінений на значок іншого бренду, часто більш престижного. Законодавство не визначає заборону на усунення або заміну шильдіка з лого на машині, так як він не є елементом конструкції автомобіля або реєстраційним знаком. Хоча в деяких випадках такі перестановки можуть привести в замішання, перешкоджаючи пізнанню марки транспортного засобу.

Де можна купити автомобільний значок з логотипом?

Логотип, емблему на авто, шильдик, металевий значок на автомобілі всіх марок можна знайти і купити на найбільш вигідних і зручних умовах в обраному за різними критеріями інтернет-магазині маркетплейса Мріяр (Україна, Київ), який являє собою унікальну торгову площадку для різних продавців запчастин для машин. Вибір потрібної деталі здійснюється в каталозі сайту mriyar.ua, і з кількох пропозицій покупець зможе вибрати найбільш привабливе за ціною, місцем розташування продавця і іншим факторам.

На маркетплейсе Мріяр можна купити як нові, так і колишні у вживанні запчастини за прийнятною ціною, ми об'єднуємо різні магазини автозапчастин по всіх містах України. Пошук можна проводити за VIN-коду, марці, моделі, року випуску транспортного засобу, каталожним номеру автозапчастини. Якщо покупець не може з вибором, то можна залишити запит на підбір, і продавці запропонують найбільш підходящі варіанти.

Ціни на Емблема
Товар Ціна
Табличка інформаційна BMW 01309099980 3,37 UAH
Табличка інформаційна VAG 000010006 2,00 UAH
Емблема виробника Nissan 628901KA0A 955,41 UAH
Емблема виробника BMW 36112228660 504,00 UAH
Емблема виробника General Motors 96250233 109,79 UAH
Емблема - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Емблема для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Емблема ?
💵 Які ціни в Mriyar на Емблема ?

Емблема на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Емблема