Амортизатор кришки багажника

Оберіть авто
Сортувати

Амортизатор кришки багажника

Автовиробники випускають машини, приділяючи увагу не тільки їх технічними характеристиками, але і ступеня комфорту та безпеки. Сучасний автомобіль оснащується комплектуючими, що створюють зручності водієві і пасажирам під час тривалих поїздок і перевезення багажу. Один з таких елементів - газовий амортизатор кришки багажника, який звільнить руки водія, надійно підтримуючи її під час завантаження або розвантаження багажного відсіку.

Амортизатори складаються з наповнених спеціальним газом циліндрів і поршнів. Конструкція досить проста, але значно полегшує життя автомобілістам. Щоб збільшити робочий потенціал деталі, виробники застосовують в конструкції сальники, синтетичне масло. Газліфт легко піднімає важкі багажні кришки, витримують значні робочі навантаження. Але, у кожної автозапчастини є індивідуальні термін експлуатації, тому газлифт теж з часом втрачає свої функціональні характеристики. Водієві неважко впоратися із заміною автодеталі самостійно, але раніше йому потрібно купити амортизатор кришки багажника з відповідними експлуатаційними характеристиками.

Який амортизатор вибрати для кришки багажника?

Щоб багажник було легко відкривати, а призначені для користувача характеристики амортизатора для кришки збереглися на довгі роки, вибирайте модель не за ціною, а за якістю виконання. Виробники пропонують три види амортизаторів:

  • масляні - самі прості і доступні за вартістю рішення;
  • газові - безпечні амортизатори, добре тримають кришку багажника, ціна залежить від найменування виробника;
  • комбіновані - газо-масляної моделі самі довговічні.

При виборі деталі важливо враховувати не тільки її тип, але і найменування виробника, користуватися послугами продавців, які пропонують вигідні умови покупки, дають гарантії на запчастини. Маркетплейс Мріяр - найкраще місце для покупки газліфтом для автомобілів будь-яких марок. Ми об'єднали на одному інтернет-ресурсі пропозиції від тисяч продавців зі всієї України. У каталозі понад 40 мільйонів товарів, частина з них - газліфти для багажних відсіків і капотів.

Чому варто купити амортизатор для кришки багажника на маркетплейсе Мріяр?

При поломці автомобіля, виникненні проблем з роботою навіть самої незначної деталі, водієві важливо підібрати підходящий варіант не тільки за вартістю, але і по призначених для користувача характеристикам, скористатися максимально вигідною пропозицією. Щоб у українських автомобілістів з'явилася можливість вибирати в одному місці деталі, пропоновані віртуальними і наземними автомагазин, створений маркетплейс Мріяр.

Наші клієнти можуть швидко підібрати амортизатор в автомагазинах свого міста або у продавців з інших регіонів. Якщо клієнт купує товари у місцевого продавця, він може забрати їх безпосередньо в магазині, заощадивши на доставці. Для зручності пошуку магазинів в крокової доступності від будинку автомобіліста, на сайті маркетплейса передбачена географічна карта. На ній зазначені адреси продавців у вашому місті з найбільш вигідними пропозиціями.

Ціни на Амортизатор кришки багажника
Товар Ціна
Пружина газова кришки багажника Jp Group 1181202800 204,27 UAH
Пружина газова кришки багажника Jp Group 1281202700 258,44 UAH
Пружина газова кришки багажника Jp Group 1581201200 236,22 UAH
Пружина газова кришки багажника Jp Group 1181202000 230,81 UAH
Пружина газова кришки багажника Jp Group 1181201200 232,97 UAH
Амортизатор кришки багажника - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Амортизатор кришки багажника для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Амортизатор кришки багажника ?
💵 Які ціни в Mriyar на Амортизатор кришки багажника ?

Амортизатор кришки багажника на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Амортизатор кришки багажника