Кронштейн бампера

Оберіть авто
Сортувати

Кронштейн бампера

Бампер - один з обов'язкових елементів екстер'єру транспортного засобу, що розташовується попереду і ззаду, виконує важливу функцію поглинання сили удару при аваріях та дорожньо-транспортних пригодах. Його призначення - зменшувати або запобігати можливому негативному впливу на автомашини. Особливо ефективний він на невеликій швидкості. Цей своєрідний буфер у вигляді бруска потрібен для захисту капота, багажника, решітки радіатора, системи охолодження.

Кріпитися до рами автомобіля бампер може по-різному, але особливо популярні для цієї мети спеціальні кронштейни. На сайті маркетплейса Мріяр ціна на кронштейн для кріплення переднього бампера - одна з найбільш вигідних в Україні.

Кронштейн: особливості конструкції і правила вибору

Кронштейн бампера - це, по своїй суті, кріплення, яке з'єднує бампер з рамою автомобіля. Спочатку він був спроектований як відкрита металева опора, що утримує бампер на місці. Сьогодні кронштейни бампера - це прихована деталь, призначена для поглинання удару на низькій швидкості, допомоги в перерозподілі енергії зіткнення, щоб убезпечити салон автомобіля. Встановлюється він зазвичай в лівому або правому куті капота і багажника транспортного засобу.

Кронштейни зазвичай виготовляються з чотирьох матеріалів: пластика, сталі, алюмінію або скловолокна.

Сталь була першим матеріалом, що використовувалися на початку історії бамперів. Вона відома як міцний і еластичний матеріал. На відміну від нержавійки, деталі з вуглецевої сталі вимагають забарвлення і відповідної обробки для запобігання появи вогнищ корозії.

Алюмінієві автомобільні деталі забезпечують міцність стали, не додаючи зайвої ваги вашого автомобіля. Цей матеріал також більш податливий, менш схильний до розтріскування при виготовленні і економічніший, ніж сталь.

Все більше і більше деталей автомобілів, які раніше виготовлялися зі сталі або алюмінію, тепер замінюються міцними пластиками. Ці матеріали, які часто називають термопластами, відрізняються стійкістю до нагрівання, ударам або хімічних пошкоджень. Головна перевага перед металевими аналогами полягає в тому, що термопласт не схильний до іржі і корозії.

Всякий раз в разі аварії, нехай навіть незначної, рекомендується проводити візуальний огляд бампера і перевіряти його стан. Їзда з пошкодженою або заржавілою деталлю істотно збільшує ризик серйозних наслідків у разі зіткнення.

Автомобільні кріплення для авто будь-яких типів і марок

Маркетплейс автозапчастин Мріяр - чудове місце для покупок, оскільки дає можливість переглянути деталі від різних продавців і вибрати найбільш підходящу як в плані технічних параметрів, так і вартості. Більш того, за допомогою карти у покупця є можливість обмежити коло продавців тими, хто знаходиться поблизу від його місця проживання, і самостійно забрати товар, а в разі потреби і отримати консультацію.

Ціни на Кронштейн бампера
Товар Ціна
Кронштейн бампера Asam 55891 145,00 UAH
Кронштейн бампера Asam 55890 137,44 UAH
Кронштейн бампера General Motors 94515246 13,57 UAH
Кронштейн бампера General Motors 94515232 32,64 UAH
Кронштейн бампера Asam 55893 132,00 UAH
Кронштейн бампера - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Кронштейн бампера для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Кронштейн бампера ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Кронштейн бампера у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Кронштейн бампера ?

Кронштейн бампера на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Кронштейн бампера