Бампер та його частини

Оберіть авто
Дані відсутні

Бампер для автомобіля: що потрібно знати при покупці?

Автобампер майстра жартома називають расходников, оскільки б'ється він частіше за інших деталей, кожному автовласнику неодноразово доводилося вирішувати, що простіше: відремонтувати або купити новий? Нерідкі випадки, коли господар машини змінює цю запчастину на більш респектабельну і практичну, сьогодні існує безліч всіляких декоративних елементів, які надають бамперу солідності, в особливому фаворі - хромовані холдинги, які виділяють машину.

Багато в пошуках, де можна купити новий бампер для авто під замовлення за помірну вартість, звертаються в інтернет-магазин, а потім чекають посилку, втрачаючи дорогоцінний час. Тепер вирішити цю проблему набагато простіше, досить звернутися в маркетплейс Мріяр (Київ), де надано список торгових точок в рідному місті замовника; каталог налічує понад 40 мільйонів товарів від автомагазинів та автосервісів, які працюють по всій Україні, продаж ведеться оптом і в роздріб, так що можна відразу ж купити новий бампер для автомобіля за прийнятну ціну.

Особливості бамперів для авто

Бампер - важлива автозапчастин у вигляді бруса, який розташований спереду і ззаду машини, є своєрідною різновидом буфера, ціна на нього залежить від моделі автомобіля і виробника. Ця деталь складається з безпосередньо бампера, верхніх і нижніх грат і накладок, кріпильних елементів, заглушки, декоративних елементів. Сучасні бампери створюються з металевими підсилювачами, сьогодні в фаворі фронтендів - єдині конструкції, які, крім бампера, включають ще світлотехніку, ударопоглинаюча елементи, фальш-радіаторну решітку, кліматичні установки і систему охолодження.

До завдань бампера входить:

  • забезпечувати безпеку пішоходів;
  • гарантувати аеродинамічні властивості машини;
  • захищати кузов від пошкоджень.

Ця деталь підлягає ремонту навіть при сильних ударах, тріщини, розриви поверхневого шару пластика, вм'ятини і подряпини на машині досвідчені майстри ліквідують швидко. Складнощі виникають тільки з силовими металевими моделями, там ціна за послуги вище. Якщо ж ця запчастина прийняла на себе при зіткненні більшу частину пошкоджень, то дешевше її поміняти, ніж відновлювати. Винятком може бути дорогою тюнінговий варіант, тоді для власника ремонт розбитого бампера буде менш витратним, ніж придбання нового.

Потрібно купити автомобільний бампер? Кращі автозапчастини - в Мріяр!

На маркетплейсе розміщують свої пропозиції як автомагазини і автосервіси, так і офіційні дистриб'ютори. Автомобільні запчастини є нові і відновлені, все - високої якості. Гарантійні терміни можуть відрізнятися у різних представників: від 2 тижнів до півроку. Клієнту необхідно ввести в пошукову систему на сайті назва деталі і своє місце розташування, а потім вибрати із запропонованих торгових точок в рідному місті оптимальний для себе варіант.

Оформлення покупки займе кілька хвилин, при необхідності можна домовитися з продавцем про консультації. Після оформлення замовлення залишиться лише поїхати за вказаною адресою і забрати товар в магазині. На майданчику ведеться не тільки роздрібна, а й оптова торгівля, чим користуються до взаємної вигоди і самі продавці. Завжди багато вигідних пропозицій, асортимент постійно розширюється і оновлюється, в каталозі можна знайти не тільки бампер на будь-який автомобіль, але і його складові: підсилювачі, накладки, решітки, заглушки за демократичною ціною.