Передній бампер

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Навіщо автомобілю потрібен передній бампер?

Бампер - важлива деталь транспортного засобу, що виконує відразу дві функції: практичну і естетичну. З практичної точки зору передній бампер необхідний для того, щоб захистити кузов і світлотехніку автомобіля від пошкоджень при зіткненні. Це особливо актуально для жителів великих міст, яким часто доводиться паркуватися в складних умовах, коли ймовірність зіткнення з іншим автомобілем або якою-небудь перешкодою дуже висока. Також дана деталь дозволяє зробити авто візуально більш привабливим.

Передній бампер може швидко втратити привабливий зовнішній вигляд, так як на ньому залишаються подряпини і інші пошкодження після невдалих парковок, аварій. Не всі пошкодження можна усунути за допомогою ремонту, і тоді автовласникові варто задуматися про покупку нової запчастини.

Якими бувають передні бампери?

На сучасному ринку передні бампери представлені двома основними типами. Так, є універсальні варіанти і моделі під фарбування. Універсальні продаються відразу забарвленими, серед найбільш поширених квітів сірий і чорний, варіанти під фарбування оброблені ґрунтовкою, що дозволяє фарбувати їх в будь-вибрані автовласниками колір. Також вироби відрізняються між собою матеріалами виготовлення, серед яких найбільш популярні:

  • пластик - пластикові моделі встановлюються на автомобілі за допомогою кронштейнів, вони представляють собою цілісні конструкції і є самим доступними за ціною, а також найпопулярнішими серед автовласників на сьогодні;
  • склопластик - відрізняються високими естетичними властивостями, тривалим терміном експлуатації;
  • метал - сьогодні практично не актуальні для легкових автомобілів, найчастіше використовуються для вантажних транспортних засобів;
  • вуглепластик - найчастіше подібні деталі встановлюються на спортивні автомобілі.

Таким чином, представлені на українському ринку передні бампери відрізняються дизайном, якістю, іншими характеристиками. Сучасні моделі облицювання для транспортних засобів можуть оснащуватися різними аксесуарами, в числі яких заглушки, решітки та інші, що може впливати на ціну.

Корисні функції передніх бамперів

Вартість переднього бампера буде залежати від бренду виробника, матеріалів виготовлення. Ціна деталей, оснащених додатковими аксесуарами буде вище. При цьому всі деталі даного типу виконують ряд важливих і корисних функцій:

  • підсилюють аеродинамічні характеристики транспортних засобів;
  • створюють привабливий дизайн;
  • захищають внутрішні деталі від пошкоджень при зіткненнях;
  • посилюють безпеку водія і пасажирів.

Купити якісний новий передній бампер можна на маркетплейсе "Mriyar", де представлений широкий асортимент нових запчастин для авто в широкому діапазоні цін.

Ціни на Передній бампер
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Передній бампер - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Передній бампер для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Передній бампер ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Передній бампер у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Передній бампер ?

Передній бампер на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Передній бампер