Абсорбер бампера

Оберіть авто
Сортувати

Купити абсорбер бампера у Києві та Україні за вигідними цінами

Абсорбер бампера – це спеціальний компонент бамперів вантажних чи легкових автомобілів. Є балкою, виконаною з деформованого матеріалу, який ефективно поглинає легкі удари, мінімізуючи негативні наслідки ДТП.

Призначення абсорбера

Зіткнення транспортного засобу з іншими автомобілями або будь-якими іншими перешкодами завжди несе в собі загрозу життю водія та пасажирів. Щоб знизити рівень цієї загрози в конструкції автомобіля використовуються різні елементи безпеки. Зокрема, такими елементами є бампера (передні та задні).

Відповідно до чинних міжнародних стандартів, автомобільний бампер повинен частково поглинати механічну енергію, що утворюється при зіткненні, а також знижувати ризик травмування ніг пішоходів під час наїзду на них машини. За демпфування ударів у сучасних бамперах відповідає такий елемент як абсорбер.

Увага! Не варто плутати абсорбери та адсорбери – незважаючи на співзвучність цих назв, вони мають зовсім різне призначення. Під абсорберами розуміються поглиначі кінетичної та механічної енергії, тоді як термін адсорбер використовується для позначення гранульованих поглиначів пари та газів, які застосовуються в паливних та пневматичних системах ТЗ.

Різновиди та особливості конструкції абсорберів

Автовиробники пред'являють до абсорберів такі вимоги: вони повинні відмінно протистояти ударам малої енергії, а при сильніших зіткненнях – деформуватися та поглинати надмірну кінетичну енергію. Відповідність цих вимог стає можливою за рахунок використання інноваційних матеріалів та перевірених часом конструктивних рішень.

В електронному каталозі Мріяр представлені такі види абсорберів:

  • Цільні пінопластові – є найпростішими і водночас ефективними. Широко використовуються в автомобілях будь-яких цінових категорій. Пінопласт є досить жорстким, щоб не ламатися за незначних зіткнень, при цьому він непогано «пружинить» та поглинає удари.
  • Цільнолиті пластикові – такі абсорбери вважаються більш надійними та довговічними. Їх відрізняє комірчаста структура, за рахунок якої деталь набуває демпфуючих властивостей. На відміну від пінопласту, пластик більш стійкий до незначних ударів, тому ви можете не турбуватися про те, що поглинач енергії зламається від наїзду на невелику перешкоду на дорозі.
  • Абсорбери з розсипчастими наповнювачами – найбільш складні та дорогі різновиди демпфуючих пристроїв. Як наповнювач в них використовуються скляні гранули, які відмінно поглинають енергію навіть від сильних ударів. Як правило, такі деталі використовуються тільки на дорогих авто бізнес або представницького класу.

Особливості встановлення та ремонту

При виборі та купівлі абсорбера слід мати на увазі, що ця деталь виготовляється під бампер автомобілями конкретної марки та моделі. Тобто ця деталь не є взаємозамінною та встановити компонент від іншого ТЗ не вдасться. Пристрій не потребує технічного обслуговування або догляду – У більшості випадків водії не згадують про ні до ДТП або лобового зіткнення. У цьому випадку абсорбер змінюється разом із бампером.

В електронному каталозі Мріяр ви зможете купити абсорбери бампера таких торгових марок, як BMW, General Motors, VAG, DPA та ін. Для всіх запчастин діє гарантія та можливість повернення.

Як купити абсорбер бампера в Києві?

Щоб купити абсорбер бампера для європейських, японських, корейських автомобілів, скористайтесь електронним каталогом нашого сайту. На даний момент у категорії абсорбер бампера доступно 909 шт. Ви можете швидко порівняти ціни на Абсорбер бампера і вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 22,24 грн. до 42728,07 грн.

Доставка автомобільних запчастин здійснюється зручними для покупця способами у всі населені пункти України. Отримати безкоштовну консультацію щодо вибору абсорберів та будь-яких інших деталей для вашого авто можна за телефоном, вказаним на сайті Mriyar.ua.

Ціни на Абсорбер бампера
Товар Ціна
Наповнювач BMW 51417001629 72,00 UAH
Абсорбер бампера Mazda GHP950111 1 302,00 UAH
Наповнювач BMW 51131870459 299,00 UAH
Абсорбер бампера Toyota 5261842050 1 879,59 UAH
Абсорбер бампера Hyundai/Kia 86520F2000 972,00 UAH
Абсорбер бампера - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Абсорбер бампера для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Абсорбер бампера ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Абсорбер бампера у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Абсорбер бампера ?

Абсорбер бампера на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Абсорбер бампера