Оздоблення бампера (молдинг бампера)

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Накладки (молдинги) для переднього і заднього бампера - що це?

На сучасному ринку автомобілі всіх можливих конструкцій і зовнішнього вигляду представлені широким розмаїттям. Дуже різним є і їх вартість, яка багато в чому залежить від якості збірки, впізнаваності бренду, характеристик безпеки, зручності експлуатації. Проте, навіть якщо для придбання обраний дорогий автомобіль преміум-сегмента, він буде точно так само схильний різного роду дрібних пошкоджень, які наносяться в процесі руху дрібними абразивами навколишнього середовища. Особливо сильно страждають від цього деталі кузова, розташовані безпосередньо над дорожнім полотном - бампери.

Молдинг на бампер для авто - це досить функціональний і ефективний спосіб захисту компонентів кузова від агресивного впливу таких елементів, як вилітають з-під коліс дрібні камені, пил, бруд, бітум. Крім цього, купити накладку на задній бампер можна і в цілях додання транспортному засобу ексклюзивного, естетично привабливого зовнішнього вигляду. Вартість цієї деталі невисока, тому після зносу її можна без проблем замінити на нову, а бампер при цьому залишиться акуратним, без подряпин і інших пошкоджень.

Молдинг на бампер - різновиди

Встановлювати молдинг на різні частини автомобіля сьогодні стало дуже модним. Природно, виробники аксесуарів для транспортних засобів поспішили наповнити ринок найрізноманітнішими пропозиціями на будь-який смак і гаманець. В Україні молдинг на бампер купити можна як для іномарок, так і для машин вітчизняного виробництва. У продажу є універсальні моделі і елементи, розроблені спеціально під конкретну модель. Останній варіант є переважним, так як гарантовано ідеально приклеїться, буде добре захищати елемент кузова і прикрасити екстер'єр транспортного засобу.

Передня і задня захисна накладка на бампер може бути різною за формою, колірному виконанню, а також відрізнятися матеріалом виготовлення. Останнє можна визначити по маркуванню, яка обов'язково присутня на якісному оригінальному виробі:

  • синтетичний полівінілхлорид, полімер - PVC Mld;
  • стійка до пошкоджень термопластичная гума - TPR;
  • синтетичний полімер з частиною бутила - With Butyl Mld;
  • каучук з етилен-пропиленом - EPDM.

Також виробляються хромовані накладки, молдинги з алюмінію, вінілу. Їх вартість значно вище, а монтаж повинен проводитися тільки на профільних СТО, так як елементи вимагають підгонки і можуть бути легко пошкоджені в процесі неправильної установки.

Накладка на передній, задній бампер - найкраща ціна в маркетплейсе Mriyar

Пошук якісних комплектуючих для автомобілів - завдання не таке просте, як це може здатися на перший погляд. Перш, ніж що-небудь придбати, покупцям необхідно витратити час на підбір потрібних деталей і порівняння, умов співпраці в різних онлайн і оффлайн-магазинах. При цьому знайти оптимальний варіант виходить далеко не завжди. Інноваційний український маркетплейс "Мріяр" створений спеціально для того, щоб заощадити час як покупцям, так і продавцям. На платформі нашого сайту mriyar.ua зібрані пропозиції від продавців автозапчастин з усієї території України.

Ціни на Оздоблення бампера (молдинг бампера)
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Оздоблення бампера (молдинг бампера) - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Оздоблення бампера (молдинг бампера) для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Оздоблення бампера (молдинг бампера) ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Оздоблення бампера (молдинг бампера) у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Оздоблення бампера (молдинг бампера) ?

Оздоблення бампера (молдинг бампера) на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Оздоблення бампера (молдинг бампера)