Заглушка бампера

Оберіть авто
Сортувати

Для чого потрібні заглушки на передньому автомобільному бампері?

Якщо уважно вивчити передній автомобільний бампер будь-якій європейській моделі, можна помітити вмонтовані маленькі заглушки з пластика. Навіть не всі досвідчені автовласники в курсі, навіщо вони потрібні, а, між тим, це дуже важлива для машини деталь. Вона закриває Приварні спеціальну гайку, на яку припадає різьбове з'єднання, це складова балки машинного бампера, де рекомендується закріплювати буксирний гак, щоб тягнути автомобіль на м'якій зчепленні.

При частому використанні заглушка для переднього бампера може вийти з ладу або навіть просто загубитися в метушні, поки власник вирішує проблему доставки своєї машини до автосервісу. Швидко і легко відшукати заміну можна в маркетплейсе Мріяр, який вигідно відрізняється тим, що надає клієнтові можливість вибрати потрібну запчастину в будь-якому автомагазині або автосервісі рідного міста. Потрібно тільки ввести в пошукову систему на сайті назва деталі і вказати своє місце розташування.

Детальніше про заглушки і їх використанні

У деяких моделях авто заглушки захищають не гайку з нарізним сполученням, а буксирувальні заводські петлі, які теж використовують для буксирування. Це набагато зручніше, ніж чіпляти трос до підвіски машини, і немає ризику пошкодити при пересуванні бампер. Такі причіпні спеціальні пристрої створені відповідно до вимог Євросоюзу, тому заглушки на всіх бамперах зарубіжних автомобілів неодмінно присутні.

Водії, які вже користувалися таким причепом, відзначають, що це набагато зручніше, оскільки у авто з маленьким кліренсом занадто мало місця, щоб зачепити трос за підвіску. У разі, якщо низенька машина застрягла в каші з бруду або снігу, утримати її звичним способом практично неможливо. Якщо потрібно терміново замінити заглушку, варто звернутися в маркетплейс автозапчастин Мріяр. Тут асортимент налічує понад 40 000 000 товарів від автомагазинів, автосервісів і офіційних дистриб'юторів України. Якісну продукцію представляють такі відомі бренди, як:

  • 4Max;
  • AND;
  • BMW;
  • Boch;
  • Chery;
  • Covind;
  • Delta і багато інших.

Єдине, що повинен враховувати водій: один пристрій витримує не менше половини максимально навантаженої машини, тому необхідно брати до уваги вагу свого авто. Можливо, знадобиться звільняти багажник або пристроювати в таксі інших пасажирів. Перевантаження може пошкодити зварену особливу гайку в автомобільному підсилювачі або в балці бампера, тому ризикувати не варто.

Як купити заглушку для машинного бампера в Мріяр?

На майданчику представлені як нові, так і відновлені товари, всі вони - відмінної якості, з гарантією, але гарантійні терміни покупцеві потрібно уточнювати у обраного продавця, оскільки цей аспект може істотно відрізнятися у різних учасників майданчика.

Шукати деталі рекомендується по каталожним номеру запчастини або VIN-коду, є оригінали і хороші аналоги. Якщо відвідувач погано орієнтується, який товар йому потрібен, можна відправити запит по VIN-коду і у відповідь відразу отримати пропозиції від продавців в своєму місті. Оформлення покупки займає кілька хвилин, а забрати її реально практично відразу - самовивозом або оформивши доставку. Торгівля ведеться оптом і в роздріб, ціни на всю продукцію утримуються цілком помірні.

Ціни на Заглушка бампера
Товар Ціна
Заглушка бампера BMW 13541747519 102,00 UAH
Заглушка бампера Fast FT90817 202,08 UAH
Заглушка бампера Mitsubishi 6415A017 79,96 UAH
Заглушка бампера Mitsubishi 6400B906 65,52 UAH
Заглушка бампера Subaru 57731SG000 211,00 UAH
Заглушка бампера - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Заглушка бампера для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Заглушка бампера ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Заглушка бампера у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Заглушка бампера ?

Заглушка бампера на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Заглушка бампера