Зовнішнє дзеркало

Оберіть авто
Сортувати

Як вибрати водійське бічне дзеркало для автомобіля?

Всі машини неодмінно оснащують бічними спеціальними дзеркалами, інакше водій втратить можливість контролювати ситуацію на дорозі. Для великовантажного транспорту передбачені більші вироби. Ставлять також дзеркала так званої «мертвої зони», щоб той, хто за кермом, міг бачити картину на дорозі в реальному часі. Головна вимога до автомобільних дзеркал - вони повинні чітко і без спотворень демонструвати дорогу за машиною до лінії горизонту. Навіть при їзді по купинах відображення має бути чітким.

Оскільки від цієї деталі безпосередньо залежить безпека водія, дуже важливо придбати якісний товар. Такі вироби знайдуться в маркетплейсе автозапчастин Мріяр, тут представлена ​​продукція тільки від надійних виробників. Асортимент нараховує понад 40 мільйонів товарів для авто від продавців, які працюють в Україні, тому цілком реально купити автомобільне бічне дзеркало заднього виду (ліве або праве) для будь-якої машини, ціна на всі товари прийнятна.

Бічні автомобільні дзеркала: варіанти і відмінності

Структура у таких виробів практично однакова, відрізняються тільки матеріалами і формою. Бічні автодзеркал заднього виду включають відображає спеціальний елемент, міцний корпус, механізм зручного регулювання, деякі моделі ще оснащують системою для обігріву. Найбільш важливим вважають відображає особливий елемент, який визначає якість зображення, це спеціальне плоскопараллельное скло, покрите дзеркальним рівним шаром і захисним якісним лаком.

Бічні ліві і праві дзеркала заднього виду поділяють на:

  • накладні - їх ставлять поверх заводських комплектів;
  • замінні - підходять для різних моделей, що випускаються авто.

Розробники врахували, що корпуси бічних дзеркал повинні при ударах складатися, а скла виробів - розколюватися на дрібні і не небезпечні осколки, їх кріплення в разі зіткнення відламуються. Досвідчені фахівці рекомендують вибирати сферичні дзеркала, оскільки плоскі не дають можливість точно визначити відстань між машинами, але важливо враховувати, що сферичні поверхні трохи видаляють.

При покупці важливо звернути увагу і на відбивають особливі елементи, шар формують на внутрішній або зовнішній поверхні скла, останній - більш виграшний, що не роздвоюється і не спотворюється, хоча за зовнішнім виглядом ці вироби з різними відображають елементами не відрізняються.

Бічні автодзеркал, і не тільки: широкий вибір в Мріяр

З урахуванням багатого асортименту в маркетплейсе вибір якісного бокового дзеркала для будь-якої машини не складе проблеми, на сайті в каталозі представлені товари від 4Max, AND, BMW, BSG, General Motors, Helpix, Honda і багатьох інших популярних торгових марок. Пропонуються автозапчастини нові та відновлені, термін дії гарантії у різних продавців може відрізнятися: від 2 тижнів до року.

Мріяр вигідний тим, що клієнт отримує потрібний товар практично відразу, без очікування посилки. Потрібно тільки ввести в пошукову систему назву потрібної деталі і своє місце розташування, і система видасть кращі пропозиції (оригінали і вдалі аналоги) від торгових точок в рідному місті. Подальші питання замовник узгоджує вже безпосередньо з продавцями. Торгівля на цьому майданчику ведеться, як в роздріб так і оптом, ніж часто користуються до взаємної вигоди і самі продавці. Бажаєте заощадити час і гроші? Звертайтеся в Мріяр!

Ціни на Зовнішнє дзеркало
Товар Ціна
Дзеркало зовнішнє заднього виду Toptul JJAM0242 310,60 UAH
Дзеркало зовнішнє заднього виду JBM 52468 215,00 UAH
Дзеркало зовнішнє заднього виду Jp Group 1189100770 982,00 UAH
Дзеркало зовнішнє заднього виду Autotechteile 1008140 1 112,71 UAH
Дзеркало зовнішнє заднього виду Febi 100038 2 371,00 UAH
Зовнішнє дзеркало - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Зовнішнє дзеркало для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Зовнішнє дзеркало ?
💵 Які ціни в Mriyar на Зовнішнє дзеркало ?

Зовнішнє дзеркало на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Зовнішнє дзеркало