Підкрилок

Выберите авто
Сортировать

Підкрилки та їх значення

Кузов, як несучий кістяк автомобіля, схильний і до негативного впливу кліматичних факторів, і механічних пошкоджень. Тому його захист, куди як складовий компонент входить антикорозійна підготовка, є визначальною для довговічності цього важливого елемента транспортного засобу.

Сам кузов неоднорідний і складається з десятків деталей з різним ступенем міцності та сприйнятливості до зовнішніх загроз. Колісні арки відносяться до найуразливіших частин автомобіля, хоча їх і не видно. У них розташовується колесо, і вже це само по собі є екстремальним випробуванням для компонентів кузова, що знаходяться поруч. Під час руху з-під коліс вилітає велика кількість дрібного сміття, камінців, водяних бризок, і значна частина всього цього з великою швидкістю врізається у внутрішню поверхню арок, деформуючи її. Адже є ще антиожеледі реагенти, що буквально роз'їдають захисне покриття колісної арки, що призводить до корозії.

Рано чи пізно автовласники приходять до розуміння того, що необхідний додатковий захист. Найкраще з такою роллю справляються підкрилки для автомобіля. Максимум можливостей, щоб замовити та купити автомобільні підкрилки за найкращою в Україні ціною, надає покупцям сайт маркетплейсу Мріяр.

Підкрилок: особливості та нюанси вибору

Конструкція підкрилок надзвичайно проста. Вони є зроблені з пластмаси або відлиті з металу кожухи, що надійно захищають колісну арку від камінців, скупчення бруду і всіх видів механічних пошкоджень. На популярність цього елемента істотно впливає загальна якість доріг та автомобільної інфраструктури. Природно, що Україна, де дороги все ще лишають бажати кращого, відноситься до тих країн, де підкрилки просто необхідні. Через це оголошення на тему «куплю підкрилки» на спеціалізованих сайтах є у значній кількості.

Як правило, спочатку купується комплект з лівого і правого підкрилка, а потім у міру необхідності можна замінювати пошкоджену або зноситься деталь в індивідуальному порядку. Встановити цей захисний елемент можна самостійно за мінімальних навичок або скористатися послугами станції технічного обслуговування. Доглядати нас і підтримувати в чистоті також великої праці не складе. Достатньо раз на місяць промивати їх водою зі шланга. На ринку можна зустріти як оригінальні деталі, так і аналогові, що стоять дешевше.

Автозапчастини оптом та в роздріб

Купити будь-який вид підкрилок для авто - передній чи задній, правий чи лівий - на нашому сайті однаково зручно, незалежно від місця проживання покупця, чи це Київ, Ужгород, Одеса чи будь-яке інше місто країни. Більше того, оскільки наш сайт фактично є маркетплейс автозапчастин, покупці можуть знайти продавця в безпосередній близькості від себе і не чекати доставки компаніями-перевізниками. Пошукова система побудована таким чином, що ранжування результатів відбувається не лише за ціною, але враховує ряд додаткових факторів, дозволяючи надавати відвідувачеві оптимальні варіанти за ціною, характеристиками та місцезнаходженням продавця.

Цены на Підкрилок
Товар Цена
Підкрилок арки колеса Renault 638410003R 805,68 UAH
Підкрилок арки колеса Mercedes-Benz A6396842077 2 270,79 UAH
Підкрилок арки колеса Renault 638404363R 1 029,86 UAH
Підкрилок арки колеса Asam 30269 580,20 UAH
Підкрилок арки колеса BMW 51717260397 652,00 UAH
Підкрилок - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Підкрилок для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Підкрилок ?
💵 Какие цены в Mriyar на Підкрилок ?

Підкрилок на популярние марки автомобилей

Популярные производители Підкрилок