Рейлінги

Оберіть авто
Сортувати

Рейлінги - важливі елементи авто

Автомобільні рейлінги – це спеціальні пристрої, що монтуються на дах автомобіля, та призначені для перевезення великих та об'ємних вантажів. До певної міри їх можна вважати закономірним продовженням відомих у радянські часи багажників. Незважаючи на свої можливості, користуватись такою конструкцією було дуже незручно. При поїздках на швидкостях сильно страждала аеродинаміка, до того ж від багажників залишалися подряпини і вм'ятини на заводській фарбі. Тому трохи пізніше їх почали робити у вбудованому форматі на даху, і в наші дні рейлінг можна побачити майже на всіх марках машин - Renault Sandero (Рено Сандеро), Сітроен Верлінго (Сітроен Берлінго), Ford Fusion (Форд Фьюжн), Nissan Qashqai ( Ніссан Кашкай), Volkswagen Caddy (VW Кадді), Nissan x Trail (х Трейл), купити який не складе труднощів. Замовити рейлінг у чудовому виконанні ви можете безпосередньо на сайті компанії Мriyar, яка займається реалізацією запчастин та якісних деталей для авто будь-якої модифікації.

Затребуваність рейтингів

Зовні ці вироби є поздовжніми дугами, які виготовляються зазвичай з полегшеного металу або суперміцного пластику. Вони закріплюються на даху машини за допомогою спеціальних фіксаторів. Вони майже не мають жодного впливу на аеродинамічні властивості транспортного засобу – за умови відсутності на них вантажу, і виглядають дуже красиво та оригінально. Серед автомобілістів в Україні навіть трапляються випадки, коли цей елемент ставиться більше з урахуванням не практичної складової, а як данина моді.

У нашому магазині є великий вибір продукції такого плану – купити автомобільний рейлінг на дах авто у Києві та по всій Україні можуть власники наступних марок автомобілів:

  • Nissan Qashqai (Ніссан Кашкай);
  • Nissan x Trail (Нісан х Трейл);
  • VW (Volkswagen);
  • Caddy (Кадді);
  • рейлінг на Citroen Berlingo (Сітроен Берлінго);
  • Renault Sandero (Рено Сандеро);
  • Ford Fusion (Форд Ф'южн), інше.

При необхідності зверху на рейлінг можна ставити поперечні дуги. Вони дозволяють фіксувати верхній бокс на той випадок, якщо планується тривала подорож, а в багажнику вільного місця вже немає.

Потрібно сказати, що рейлінги – дуже міцна складова даху, що дозволяє кріпити на даху автомобіля навіть намет. У такому разі вони тримають підлогу цієї конструкції. Такий формат стане в нагоді для мисливців, рибалок, тих, хто любить подорожувати.

Конструкційні особливості та види рейлінгів

Конструктивно всі ці пристрої практично ідентичні, відмінність може бути тільки дизайном у різних виробників. До їх складу входять труба або штанга, тримачі та заглушки. Монтаж проводиться в штатні отвори, заглушки кріпляться з обох боків основної труби. При виробництві металевих пристроїв переважно задіюється сталь та алюміній. У процесі матеріал обов'язково піддається оксидуванню і потім покривається виріб захисною порошковою фарбою. Це дозволяє уникнути корозій і значно продовжити термін служби пристрою.

Заглушки та тримачі найчастіше виконуються із пластику або композиту. За основним видом рейлінги класифікуються за двома групами. Перша – високі варіанти, що передбачають наявність просвіту між дахом та виробом. Друга група - інтегровані, або низькі, при встановленні яких просвіт не передбачається.

Наш маркетплейс працює для всіх автомобілістів України. Ви маєте можливість швидко підібрати та купити потрібний варіант, використовуючи зручний рубрикатор сайту. Оформлення заявки здійснюється прямо на цій сторінці. Доставка замовлень проводиться не тільки до Києва, а й по всіх інших містах нашої країни.

Ціни на Рейлінги
Товар Ціна
Рейлінг даху Jp Group 8184150706 156,00 UAH
Рейлінг даху BMW 51747385734 886,05 UAH
Рейлінг даху Chery A215701015DY 43,66 UAH
Рейлінг даху Toyota 6320735040 1 369,15 UAH
Рейлінг даху VAG 4M8860019 8 650,36 UAH
Рейлінги - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Рейлінги для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Рейлінги ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Рейлінги у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Рейлінги ?

Рейлінги на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Рейлінги