Автомобільні аксесуари

Оберіть авто
Дані відсутні

Додаткові девайси до автомобілів

Для безпечного та комфортного пересування на автомобілі, а також для догляду за ним і змісту в робочому стані передбачені різні аксесуари, які хоча можуть і не входити в комплект при покупці транспортного засобу, але в значній мірі спрощують його експлуатацію. Автомобільними аксесуарами прийнято вважати додаткове обладнання, електронні девайси, предмети для догляду та обслуговування авто, які власник набуває самостійно. Мінімальний набір опцій встановлюється на заводі, а все ті автоаксесуари, що водій вважатиме необхідними, можна купити або замовити окремо.

Сьогодні в автомагазинах пропонується великий вибір аксесуарів для автомобілів і автомобілістів, де можна купити електронні девайси, гаджети та інші корисні автоприладдя в машину. Деякі з них дійсно приносять користь автовласникам і надають допомогу в догляді за транспортним засобом, інші - лише добре продуманий маркетинговий хід.

Категорії приладдя в машину

Всі запропоновані аксесуари для машин можна розділити на кілька категорій. Залежно від функціонального призначення, їх можна поділити наступним чином:

  • для підвищення безпеки - автомобільну безпеку забезпечують охоронні сигналізації, що працюють дистанційно, замки на рульовий вал, коробку перемикання передач;
  • для підвищення комфорту салону - килимки для водія і пасажирів, чохли для крісел, мультимедійні системи, тонувальна плівка для стекол, віконні штори, освіжувачі повітря, тримачі для гаджетів, автохолодильники, підігрів сидінь, зарядні адаптери, додаткові розетки;
  • для дизайну кузова транспортного засобу - обважування, спойлери, молдинги, дефлектори (ветровики) для вікон, «вії» фар, набір хромованих накладок для дверних ручок, арок, дверних стійок, дзеркал, задніх ліхтарів, кришки бензобака. Будь-який такий аксесуар несе чисто естетичну функцію і ніяким чином на керованість авто не впливає;
  • для допомоги в транспортуванні вантажів - фаркопи, кріплення для рейлінгов, багажник на дах, кріплення для транспортування велосипедів, органайзери в багажник;
  • для забезпечення безпеки під час руху - протитуманні фари, денні ходові вогні, повторювачі поворотів в дзеркалах, лінзованной оптика, світлодіодні і ксенонові лампи, передні і задні камери, парктроніки;
  • що допомагають водієві гаджети і пристрої - відеореєстратори, антирадари, GPS-навігатори;
  • машинні аксесуари по догляду за транспортним засобом - пилосос, скребок і щітка для снігу, шампунь, поліроль, ганчірки, мочалки, насоси, компресори, зарядно-пускові пристрої;
  • обов'язкові під час пересування транспортного засобу приналежності - комплект, куди входять вогнегасник, знак аварійної зупинки, аптечка з медикаментами, є обов'язковим набором автомобіліста, який повинен постійно перебувати в машині.

Останній перелік, відповідно до чинних Правил дорожнього руху, в обов'язковому порядку повинен знаходитися в салоні транспортного засобу під час його руху.

Онлайн-продаж корисних гаджетів і аксесуарів для авто в інтернет-магазинах маркетплейса Мріяр

Купити обов'язковий автомобільний набір: вогнегасник, аптечку, знак аварійної зупинки, а також замовити інші аксесуари і приналежності для водія і автомобіля за прийнятною ціною пропонує один з найбільших маркетплейсов запчастин для авто в Україні Мріяр через обраний вами інтернет-магазин. Електронний сайт об'єднує пропозиції інтернет-магазинів, що пропонують килимки, бризковики, кріплення для авто і велосипеда, багажник на дах, а також інші автомобільні аксесуари та запчастини для машини.

Сьогодні Мріяр - не просто рядовий автомагазин, що пропонує запчастини до автомобіля, а ціла електронна мережа, що з'єднує між собою покупців та продавців, оптових реалізаторів з роздрібними продавцями. Заснована в 2018 році торгова платформа за три роки встигла об'єднати близько 300 продавців автомобільних запчастин і аксесуарів на одній платформі для онлайн-продажів. В якості продавців виступають як інтернет-магазини, що пропонують товари для автомобілістів, так і звичайні автомагазини, які спеціалізуються на продажах автоаксесуарів і автопрінадлежності.

Перевагою покупки товарів для водіїв в нашому магазині є те, що ціна і продавець вибираються клієнтом. Пошук деталей на торговій платформі здійснюється за каталожним номеру, назвою, марці, моделі, року випуску транспортного засобу. Результати пошуку на сайті ранжуються не по вартості, а по внутрішньому многофакторному рейтингу. Інформація про представлених на сайті товарах збирається, перевіряється і нормується автоматично, в зв'язку з чим у продавців немає необхідності готувати товарні картки, а покупці отримують максимально повну інформацію. Якщо покупець сумнівається в тому, чи підійде йому обрана деталь, йому пропонується оформити запит по VIN-коду транспортного засобу.

Гарантія та умови покупки в маркетплейсе Мріяр

У зв'язку з тим, що на майданчику зосереджено безліч продавців, кожен з них має свої умови реалізації товарів. Це можуть бути всілякі акції, спеціальна ціна, безкоштовна доставка та ін. Доставка замовлень здійснюється поштовими компаніями або самовивозом. Залежно від групи товарів, кожен продавець встановлює свої гарантійні умови. Згідно з чинним законодавством, мінімальний термін гарантії становить 14 днів, проте більшість реалізаторів на деякі товарні групи надають розширену гарантію. Особливості та умови продажу продавці відображають у картках на товар. Оплатити замовлення пропонується як готівковим розрахунком, так і по перерахунку.