Автокрісло

Оберіть авто
Дані відсутні
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Купити автокрісла недорого в Україні з гарантією швидкої доставки додому

Автокрісло – це спеціальний пристрій, призначений для безпечного перевезення дітей в автомобілі. З його допомогою забезпечується високий рівень комфорту маленького пасажира, при цьому вона значно знижує ризик випадкового травматизму дитини не лише за ДТП, а й за різких маневрів водія.

Різновиди дитячих автокрісел

В даний час виробники випускають такі групи автомобільних крісел для дітей:

 • Для дітей від народження до 6-7 місяців – розраховані на вагу менше ніж 10 кг.
 • Для дітей від народження до року – розраховані на вагу до 13 кг.
 • Для малюків з 9 місяців до 4 років – вага від 9 до 18 кг.
 • Для дітей віком від 3 до 7 років – вага від 15 до 25 кг.
 • Для дітей віком від 6 до 12 років – вага від 22 до 36 кг.

На що звернути увагу при виборі дитячого автокрісла?

Щоб дитяче крісло було не тільки безпечним, але й комфортним, експерти рекомендують звертати увагу на такі важливі моменти:

 • Крісло має дозволяти змінювати рівень нахилу спинки, наприклад, для комфортного сну в процесі тривалих подорожей.
 • Обов'язково наявність спеціальної широкої Y – образної лямки та м'яких накладок, які захистять малюка від пошкоджень живота та хребта у разі аварії.
 • Внутрішні ремені повинні спрацьовувати миттєво, тому що інерційні сили, які формуються в перші секунди після гальмування, зупинити дуже складно і будь-яке зволікання може серйозно зашкодити дитині.
 • Внутрішні ремені безпеки крісла повинні бути оснащені механізмами «дотяжки», тому що в процесі руху авто вони можуть слабшати.
 • Замки фіксації повинні забезпечувати надійне та точне кріплення, при цьому в них не повинно бути гострих елементів, про які дитина може поранитися.
 • Високі боковини крісла зможуть захистити малюка від удару об двері авто.

Де купити дитячі автокрісла в Україні?

Маркетплейс Мріяр пропонує своїм покупцям широкий вибір дитячих автокрісел від провідних світових виробників. Всі представлені в нашому каталозі товари виготовлені з використанням безпечних та надійних матеріалів, у суворій відповідності з міжнародними стандартами якості. Ви можете швидко порівняти ціни на Автокрісло і вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою.

Доставка автокрісел та інших запчастин виконується транспортною компанією по всіх населених пунктах України. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у магазині або на складі продавця.

Ціни на Автокрісло
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Автокрісло - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Автокрісло для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Автокрісло ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Автокрісло у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Автокрісло ?

Популярні виробники Автокрісло