Бризковики

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Бризговики: чи такі необхідні?

Корпус автомобіля – найбільш об'ємний конструктивний елемент транспортного засобу. І в силу того, що він захищає розташовані всередині вузли та агрегати, сам кузов схильний до зовнішнього впливу негативних факторів різного роду. З метою збільшення довговічності цей компонент виготовляють із сталі, алюмінієвих сплавів та міцного пластику, а також піддають антикорозійній обробці. Але все одно у ньому залишаються вразливі місця. Одне з них – це автомобільні арки та днище автомобіля.

Під час руху, особливо - по дорогах не найвищої якості, що вилітають з-під коліс щебеню, дрібне сміття, бризки води і коми мокрого снігу, що застрягають у порожнинах, можуть пошкодити кузов, порушивши антикорозійне покриття. Способи захисту від цього існують різні, і один із них – встановлення бризковиків. Цю деталь ще називають фартухом. В одному з інтернет-магазинів, представлених на маркетплейсі Мріяр, можна замовити та купити бризковик на машину з доставкою у Києві та по всій Україні.

Автомобільний бризковик - що це таке і з чого він зроблений?

При всій своїй важливості бризковик на автомобіль нехитрий і є найчастіше прямокутником, виготовленим з гуми, поліуретану або пластику. Якщо з матеріалом все більш-менш ясно, то у виборі форми, розміру або кольору жодних обмежень не існує і можна підібрати цей захисний компонент за своїми перевагами. Коштують вироби відносно недорого, але при цьому здатні зберегти власнику в майбутньому суттєву суму, оберігаючи днище автомобіля від механічних пошкоджень. Адже на великій швидкості будь-який, навіть самий невеликий камінчик, здатний подряпати внутрішній бік колісної арки або порушити цілісність лакофарбового покриття.

Україна зі своїми дорогами, далекими від ідеальних, це країна, де бризковики потрібні кожному водієві. Незважаючи на свій простий вигляд, цей аксесуар забезпечує надійний захисний бар'єр між шинами та колісною аркою. Купити бризковики наполегливо рекомендується тим, хто проживає в районах із частими зливами чи снігом, у горах. Відчутну перевагу дають вироби та власникам машин підвищеної прохідності, яким часто доводиться їздити в умовах бездоріжжя або по непрохідній грязі.

Рішення купити бризковик для авто завжди є вдалим та своєчасним. Оснащений такими "фартухами" автомобіль набагато довше здатний зберігати свій первісний лиск у порівнянні з авто, власник якого вважає цей аксесуар марною витратою грошей. Потім все одно доведеться платити за фарбування та лакування, і не факт, що це обійдеться дешевше. Якщо говорити про використання, то на легкових машинах зазвичай встановлюють пластикові бризковики, а на вантажівках та фурах – гумові.

Автомобільні аксесуари за доступними цінами

Сайт Мріяр – це набагато більше, ніж традиційний інтернет-магазин. Його з повною впевненістю можна назвати маркетплейсом – майданчиком, де безліч продавців можуть знайти покупців, а ті, у свою чергу, придбати потрібну запчастину неподалік місця свого проживання та за вигідною ціною. Пошукова система пропонує варіанти, починаючи з продавців, які знаходяться поблизу. Якщо це Київ, то нагорі списку будуть київські пропозиції, а якщо Тернопіль, то тернопільські. Тому, якщо вам необхідно купити бризковик або будь-який інший аксесуар для улюбленого авто, наш сайт – це оптимальний варіант.

Ціни на Бризковики
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Бризковики - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Бризковики для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Бризковики ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Бризковики у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Бризковики ?

Бризковики на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Бризковики