Домкрат

Оберіть авто
Сортувати

Домкрат

Домкрат - це спеціальний пристрій, призначений для підйому авто на необхідну висоту і фіксації його там. Підняти окрему сторону автомобіля може знадобитися в різних ситуаціях - заміна колеса, ремонт комплектуючих підвіски, огляд колісної арки на предмет несправностей і т.д. На допомогу приходить спеціальний механізм, який при нескладних маніпуляціях власника підніме кузов авто над асфальтом. Фізична сила водія не має практично ніякого значення: при русі важеля вантаж буде підніматися вгору незалежно від ваги. Правда, вибирати все ж потрібен надійний прилад, який впорається з задаються навантаженнями. Купити автомобільний підйомник для машини можна різних видів.

Який купити домкрат для свого авто?

Сьогодні поширені різні види домкратів, кожен з яких знаходить застосування в справі. Всі види практичні і функціональні, здатні впоратися з найпростішої для себе завданням - підняти авто на необхідну висоту і зафіксувати його там. Розрізняються вони способами експлуатації і технічними характеристиками. Наприклад, поширені такі:

  • рейковий. Являє собою високу зубчасту рейку, по якій рухається храповик. Інструмент корисний досвідченим автомобілістам, які володіють позашляховиками, квадроцикламі, іншим незвичайним транспортом - можна піднімати вантаж на висоту 1 м практично з землі;
  • підкатна. Варіант для любителів йти в ногу з часом: ціна навряд чи обрадує покупця, але вантажопідйомність, компактність і міцна стійкість на асфальті - цілком. Пристрій забезпечений колесами для переміщення по горизонтальній поверхні;
  • ромбоподібний. Зовнішній вигляд - правильний рівносторонній ромб, який здатний опускатися і підніматися. Досить поширений сьогодні вид інструменту - корисний малолітражних міським авто з низьким кліренсом, адже він здатний туди «підлізти»;
  • важільно-гвинтовий. Добре знайомий старшому поколінню автомобілістів, також їм і сьогодні комплектується чимала кількість авто. За допомогою важеля і гвинта здійснюється підйом або опускання машини.

Скільки коштує домкрат для машини? Ціна домкрата для автомобіля безпосередньо залежить від типу і вантажопідйомності пристрої. Більш сучасні і стійкі інструменти коштують дорожче.

Де купити автоматичний домкрат (автодомкрат)?

Купити автопідйомник для свого авто можна у нас - підйомники різних виробників представлені на маркетплейсе. Наш нішевий маркетплейс автомобільних запчастин - це цікаве рішення для власників автомобілів і продавців деталей: тут обидві сторони можуть здійснити купівлю продаж підйомників і мільйонів інших автозапчастин та витратних матеріалів до авто. Ви зможете знайти не просто потрібну деталь, але і найближчий магазин до свого місця проживання. Ціни також існують різного діапазону: можна вибрати підходящий варіант. Автомобільні домкрати та підйомники в машину існують різних виробників - оригінальні (від автомобільних концернів) і аналоги: обидва варіанти варті уваги. Купити автомобільний домкрат (підйомник) за невисокою ціною нескладно завдяки великій кількості пропозицій - відвідайте каталог.

Ціни на Домкрат
Товар Ціна
Упор домкрата Febi 34985 200,81 UAH
Упор домкрата Febi 34984 262,00 UAH
Упор домкрата Febi 48414 419,00 UAH
Упор домкрата Febi 36164 270,82 UAH
Упор домкрата Mercedes-Benz A2039970186 561,00 UAH
Домкрат - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Домкрат для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Домкрат ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Домкрат у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Домкрат ?

Домкрат на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Домкрат