Домкрат

Оберіть авто
Сортувати

Домкрат

Домкрат - це спеціальний пристрій, призначений для підйому авто на необхідну висоту і фіксації його там. Підняти окрему сторону автомобіля може знадобитися в різних ситуаціях - заміна колеса, ремонт комплектуючих підвіски, огляд колісної арки на предмет несправностей і т.д. На допомогу приходить спеціальний механізм, який при нескладних маніпуляціях власника підніме кузов авто над асфальтом. Фізична сила водія не має практично ніякого значення: при русі важеля вантаж буде підніматися вгору незалежно від ваги. Правда, вибирати все ж потрібен надійний прилад, який впорається з задаються навантаженнями. Купити автомобільний підйомник для машини можна різних видів.

Який купити домкрат для свого авто?

Сьогодні поширені різні види домкратів, кожен з яких знаходить застосування в справі. Всі види практичні і функціональні, здатні впоратися з найпростішої для себе завданням - підняти авто на необхідну висоту і зафіксувати його там. Розрізняються вони способами експлуатації і технічними характеристиками. Наприклад, поширені такі:

  • рейковий. Являє собою високу зубчасту рейку, по якій рухається храповик. Інструмент корисний досвідченим автомобілістам, які володіють позашляховиками, квадроцикламі, іншим незвичайним транспортом - можна піднімати вантаж на висоту 1 м практично з землі;
  • підкатна. Варіант для любителів йти в ногу з часом: ціна навряд чи обрадує покупця, але вантажопідйомність, компактність і міцна стійкість на асфальті - цілком. Пристрій забезпечений колесами для переміщення по горизонтальній поверхні;
  • ромбоподібний. Зовнішній вигляд - правильний рівносторонній ромб, який здатний опускатися і підніматися. Досить поширений сьогодні вид інструменту - корисний малолітражних міським авто з низьким кліренсом, адже він здатний туди «підлізти»;
  • важільно-гвинтовий. Добре знайомий старшому поколінню автомобілістів, також їм і сьогодні комплектується чимала кількість авто. За допомогою важеля і гвинта здійснюється підйом або опускання машини.

Скільки коштує домкрат для машини? Ціна домкрата для автомобіля безпосередньо залежить від типу і вантажопідйомності пристрої. Більш сучасні і стійкі інструменти коштують дорожче.

Де купити автоматичний домкрат (автодомкрат)?

Купити автопідйомник для свого авто можна у нас - підйомники різних виробників представлені на маркетплейсе. Наш нішевий маркетплейс автомобільних запчастин - це цікаве рішення для власників автомобілів і продавців деталей: тут обидві сторони можуть здійснити купівлю продаж підйомників і мільйонів інших автозапчастин та витратних матеріалів до авто. Ви зможете знайти не просто потрібну деталь, але і найближчий магазин до свого місця проживання. Ціни також існують різного діапазону: можна вибрати підходящий варіант. Автомобільні домкрати та підйомники в машину існують різних виробників - оригінальні (від автомобільних концернів) і аналоги: обидва варіанти варті уваги. Купити автомобільний домкрат (підйомник) за невисокою ціною нескладно завдяки великій кількості пропозицій - відвідайте каталог.

Ціни на Домкрат
Товар Ціна
Упор домкрата AND 3D805001 462,88 UAH
Автозапчастина Bapmic BF0319450005 268,03 UAH
Упор домкрата Febi 48414 408,75 UAH
Упор домкрата Mercedes-Benz A6388990008 114,00 UAH
Упор домкрата Febi 36164 251,00 UAH
Домкрат - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Домкрат для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Домкрат ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Домкрат у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Домкрат ?

Домкрат на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Домкрат