Знак аварійної зупинки

Оберіть авто
Дані відсутні
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Що таке трикутник аварійної зупинки?

З кожним роком на дорогах дедалі більше автомобілів. І разом із цим градаційно зростає кількість ДТП. У більшості випадків їх можна було б запобігти, якби водії дотримувалися правил дорожнього руху і, крім того, оснащували свій набір автомобіліста всіма необхідними знаками, зокрема знаком аварійної зупинки.

Зовні він є всім знайомою рівносторонньою геометричною фігурою. На зовнішній стороні розташована смуга-наклейка зі світловідбиваючого матеріалу, а з внутрішньої сторони знака поверхня також обклеєна флуоресцентною смугою, що світиться. Додатково знак аварійної зупинки може бути обладнаний підсвічуванням.

Виготовляється він із пластику або пластмаси, перший варіант більш довговічний, тому й популярніший серед автомобілістів. До розмірів також застосовуються суворі вимоги, яких дуже важливо дотримуватись.

Навіщо потрібний аварійний знак для автомобіля?

Установка знака при вимушеній зупинці в недозволеному місці є обов'язковою. До приводів для цього належать:

  • дорожньо-транспортна пригода, аварійна ситуація, причому будь-яка, навіть незначна;
  • буксирування у разі, якщо світлова сигналізація вийшла з ладу;
  • Проста зупинка з інших причин там, де вона не передбачена, або там, де немає достатньої освітленості.

Знак не є примхою працівників ДПС, це необхідні заходи для забезпечення дорожньо-транспортної безпеки.

Згідно з правилами, ЗАТ ставлять за 15 м до авто, що стоїть у випадку, якщо ви знаходитесь в населеному пункті, і за 30 м, якщо на незаселеній трасі. Але якщо видимість вкрай погана або це автомагістраль з підвищеним швидкісним режимом, можна поставити його трохи далі — за 40-50 метрів, щоб інші автомобілі, а також мотоцикли та інші транспортні засоби мали час і можливість зробити маневр, уникнувши зіткнення з вашою машиною.

Якщо у вас досі немає ЗАТ, необхідно терміново придбати його в машину.

Де купити знак аварійної зупинки?

ЗАТ поширені та продаються в будь-якому автомагазині. Ціни також різні, хоча в деяких випадках за них просять до дивного величезні суми. При цьому якість знака може сильно підкачати та підвести водія, наприклад, швидко зітруться відбивачі або під час дощу потече фарба. Щоб цього уникнути і не витрачатися двічі, краще один раз купити якісний трикутник.

Найзручніше це зробити в нішевому маркетплейсі Мріяр. Тут представлені магазини автозапчастин з усієї України, які є офіційними постачальниками, і тому ми впевнені, що у вас точно не виникне проблем із якістю купленої продукції.

Їхати за знаком далеко не доведеться, у фільтрі виставляєте потрібні параметри, і він видає вам список найближчих магазинів, що до вас рекомендуються, де вже можна домовитися про доставку або вибрати найвигіднішу вартість.

Мріяр - швидко, зручно та вигідно!

Ціни на Знак аварійної зупинки
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Знак аварійної зупинки - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Знак аварійної зупинки для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Знак аварійної зупинки ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Знак аварійної зупинки у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Знак аварійної зупинки ?

Популярні виробники Знак аварійної зупинки