Вентиляція

Оберіть авто
Сортувати

Купити систему вентиляції у Києві та Україні за вигідними цінами

Система вентиляції автомобіля призначена для регулювання повітрообміну та температури повітря в салоні та підкапотному просторі транспортного засобу. У теплу пору року металевий кузов сильно нагрівається на сонці. З цієї причини відбувається підвищення температури повітря в кабіні. Так, наприклад, якщо стовпчик вуличного термометра знаходиться на позначці +30 градусів за Цельсієм, то в салоні температура може досягати +50 градусів за Цельсієм. Природно, знаходиться в подібних умовах, не зможе жодна людина. вже через якийсь час у нього почнуть виявлятися симптоми теплового удару.

Вбудована система вентиляції дозволяє не тільки очищати, а й ефективно охолоджувати повітря в автомобілі. У її роботі задіяні основні елементи опалювальної системи. Додатково використовуються салонні фільтри, що дозволяють затримувати пил та неприємні запахи.

Як працює система вентиляції авто

Система вентиляції транспортного засобу забезпечує безперебійний обмін повітряними масами – повітря, що пройшло через фільтри, з вулиці надходить в салон, а відпрацьоване повітря з кузова виводиться в атмосферу. Цей процес називається рециркуляцією повітряних мас.

Активувати функцію рециркуляції  можна за допомогою спеціального перемикача або кнопки, що знаходяться на панелі приладів авто. Після запуску рециркуляції можна швидко знизити або навпаки підняти температура в кузові, так як за її допомогою салонне повітря кілька разів проганяється через фільтри, установку, що охолоджує або пічку, забезпечуючи підтримання комфортного мікроклімату.

Як виявити неполадки в роботі системи вентиляції авто?

Як правило, щоб запобігти практично будь-які несправності у вентиляції транспортного засобу досить неухильно дотримуватися регламенту ТО автомобіля і регулярно відстежувати показники температури на панелі приладів. Тут слід пам'ятати, що від того, наскільки якісно, ​​точно та ефективно функціонують усі елементи вентиляційної системи, залежить не тільки ваш комфорт, а й здоров'я, а в деяких випадках і безпека керування машиною.

Як купити деталі для системи вентиляції авто?

Купити деталі, комплектуючі та запчастини системи вентиляції для автомобілів різних марок, моделей та років випуску ви можете в електронному каталозі маркетплейсу Мріяр. На даний момент у категорії Вентиляція доступно 1526 шт. Ви можете швидко порівняти ціни на Вентиляція і вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 1,02 грн. до 111216,73 грн.

При підборі запасних частин звертайте увагу на каталожний номер та характеристики запчастини. Вибираючи Вентиляція, потрібно враховувати рік випуску машини, модифікацію двигуна та інші технічні параметри. Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, в комфортне відділення або адресу. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Ціни на Вентиляція
Товар Ціна
Дефлектор повітряний VAG 171820703A041 0,00 UAH
Дефлектор повітряний Mercedes-Benz A90683008549051 2 253,21 UAH
Дефлектор повітряний VAG 1J0819705A01C 0,00 UAH
Дефлектор повітряний VAG 561819705A 82V 0,00 UAH
Дефлектор повітряний VAG 561819706A 82V 0,00 UAH
Вентиляція - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Вентиляція для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Вентиляція ?
💵 Які ціни в Mriyar на Вентиляція ?

Вентиляція на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Вентиляція